Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A kis szürkék tényleg megállap...

A kis szürkék tényleg megállapodást kötöttek az 50es években az amerikai kormánnyal, aminek az eredménye a sok titkos black -project, és föld alatti bázisok (dulce,51 körzet, S8)?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Sok helyen lehet erről a megállapodásról olvasni a neten, ki mit gondol róla?



2013. szept. 2. 11:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
56%

Én azt, hogy kár volt bezárni a diliházat.


Van, akit egyetlen trollkodásért letiltanak, de hogy valaki naponta nyomja a hülyeséget, s még mindig itt van…

2013. szept. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
27%
Én ezt valóságosnak érzem. Csak az agymosottaknak, mint az első elkepzelhetetlen
2013. szept. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
33%

Nem nèztem meg a linkeidet.

De.

Tuti,hogy vannak ufo-k.

Gondolj bele......több trilliò naprendszerből nehogy már csak itt legyen èlet.!

Más kèrdès,hogy jártak e valamikor már itt.


Csak egy pèlda.

A t.ö.köm. se hiszi el,hogy a piramisokat ember èpîtette.Majd ilyen kis fa bigyòkon görgettek tőbb száz tonnás köveket...mi?

Mikor ma nincs olyan daru ami 1-2követ megemelne.

Na meg Peruban van egy hely 4000m magasan ahol talàltak 400!!!!tonnàs követ....biztos azt is embetek meg tehenek tettèk oda.:)

2013. szept. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező:A jetiről is ódákat tudnak zengeni,és több tízezer oldal lehet ami róla szól világszerte.


De mind kamu...Sajna az igazság nem mennyiségre kapható.


utolsó:Igen,nyilván te is segítesz a kertedben a hangyáknak homokhalmokat építeni.

2013. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%

#3: Ostoba vagy. Léteznek olyan daruk, amik játszva megemelnek 400, de akár 4000 tonnás köveket is. Ez ma nem kihívás. Ha elhiszed azokat a szövegeket, amik azt bizonygatják, hogy "még mai technikával is képtelenek lennénk erre", akkor bizony hiányosak az ismereteid. Egy piramist, ha megvan hozzá a pénz, pár hét vagy hónap alatt össze lehetne manapság hordani.

Az emberek régen is találékonyak voltak.

2013. szept. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
69%
Simán meg lehet építeni ha van elegendő emberanyag és sok idő. És mindkettő bőven volt !
2013. szept. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 The Lizah Reloading ***** válasza:
0%
Minek daru ? Én kézzel megemelek 400 tonnát.
2013. szept. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Szerintem sárgák.
2013. szept. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

"A kis szürkék tényleg megállapodást kötöttek...?"


Meg.

2013. szept. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

én azt gondolom róla hogy. túl sok

men in black, filmet nézel rólad pedig azt gondolom hogy nincs ki a négy kereked de még három is defektes.. kedves kérdező. xD

2013. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!