Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A kis szürkék tényleg megállap...

A kis szürkék tényleg megállapodást kötöttek az 50es években az amerikai kormánnyal, aminek az eredménye a sok titkos black -project, és föld alatti bázisok (dulce,51 körzet, S8)?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Sok helyen lehet erről a megállapodásról olvasni a neten, ki mit gondol róla?



2013. szept. 2. 11:42
1 2 3
 21/28 DarkLantern ***** válasza:
41%

A hívők szerint létezik az 51-es körzet, és titkos amiből pedig egyenesen következik az hogy UFO-znak a létesítményben. Az fel sem merül a hívőkben hogy egy katonai bázis alapvetően nem enged civileket a területére, ahol pedig katonai célú foglalkoztatás van ott nem flangálhat őrült E.T mániás.


Különben a kis szürkéket már régen megettük, nyárson nagyon finomak, undorítóan néznek ki, de finomak.


III. Erfijul Kruustal reptilián Krootuug (a felszínen a Krootuug főparancsnoki rang)

2013. szept. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

olvastam vmit, érdekel a téma, de az nem azt jelenti h el is hiszem úgy ahogy van.

miért is ne lennék szkeptikus????

mert kiírtam egy számomra érdekes kérdést, és páran még normális választ is tudtak írni, amit meg is köszöntem?

2013. szept. 3. 22:25
 23/28 anonim ***** válasza:
41%
A valódi szkeptikus átlát a meséken, és tudja annak okát is, hogy miért jöttek azok létre. Sok esetben nem ismerjük a történet részleteit, ezért cáfolni meg sem próbáljuk, de mint írtam, az interneten az egyetlen, az a google térkép amelyik nem hazudik! Egy percig se tart, ráközelítesz, és máris kiderül, hogy a helyszín, vagy objektum valóban titkosított e. A legtöbb esetben a bizonyítás alapjául említett létesítmény, helyszín nem is létezik!
2013. szept. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
49%

Hát én végig olvasgattam a kommenteket és be kell ismernem egyes emberek idiótábbak mint hittem :D

Ha valaki belinkel egy oldalt akkor az szenny és nem hihető de a google térkép az a tuti! XDXDXD Beszarok komolyan....

Nem is tudom mit írjak annyira lesokkoltam a sok "szkeptikus" kommentjén.

Egyébként utolsónak írnám hogy az itteni szkeptikusok se ismernek többet a sztoriból mint a hívők.Annyit tudunk amennyit engednek tudni.

2013. szept. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
60%

A hívőkkel az a gond, ha valaki tényeket tár fel ellenük abban a pillanatban lehülyézik, leköpik. A szkeptikusok százezrével csak ülnek, olvasnak, és hallgatnak. No meg néha mosolyognak. Mert ha hitedet cáfolják, az nagyon fáj, de a szkeptikustól nem tudsz elvenni semmit!

A google térkép az valóban tuti! Mert a műholdas felvételek a valóságot mutatják, csak pár évvel van lemaradva. Azok a helyek, amiket a tulajdonos nem enged, hogy mindenki felmérhesse létesítményeit, üresek. Jelen esetben viszont épp ez a tét, ha valamire ráközelíthetsz akkor az már bizonyos, hogy nem titkosított.

Az az ember elmehet a büdös francba, aki a tények ellenére nem ismeri be a hazugságait. Kezdve a furábbnál furább összeesküvés elméletekkel. No de, hát ez az evolúció!

Már megbocsássatok, én csak a gyerekeimet sajnálom. Évszázadokon keresztül tömték a fejünket az isteni baromságokkal, mesékkel. Most hogy elérkeztünk egy fordulópontig, amikor az elme kivilágosodik, mosmeg jössz az idegen civilizációval, idegen lényekkel. Tényként közlöd az elferdített alapokra épített történeteket, meséket.

Ha valakit mélységesen bántana a szövegem, sajnálom, de én csak az enyéimet védem! A hit az mindenki sajátja. De ahhoz már pofa kell, hogy másra is rádumálja.

2013. szept. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
69%

Én csak a magyar megállapodásról tudok. Az úgy történt, hogy sok évvel ezelőtt egy éjjel, a kékestetőtószamorjai táltosbarlang északi kijáratánál, hajnali 2 óra tájban kékesen derengő ködöt láttak felszállni az éppen arra kiránduló III. lovasdandárhoz tartozó gyaloghuszárok, de nem merték megközelíteni a jelenséget, akkor csak feljegyezték. 100 év elteltével, az előző helyszíntől toronyiránt légvonalban a néhány száz kilométerrel arrébb található Nemeskopárkopaszpusztán a helyi lakosok szokatlan jelenségre lettek figyelmesek...


Hosszú történet és nem érek már rá, dolgoznom kell, de később tudom folytatni, ha valakit érdekel.

2013. szept. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti! :)


Ez mind nagyon szép és jó ahogy leírtad a véleményed.De elég sok hibát találtam benne.Például a "hívők" egy része nem akar senkit meggyőzni semmiről.Ha valaki kérdez az nem jelenti azt hogy rád akar bármit is beszélni.A szkeptikusok pedig nem csak ülnek és mosolyognak hanem azt kell mondjam sokszor ők azok akik lehúzzák a színvonalat egy-egy témánál és kiröhögik,"leköpik" azt aki hisz az ufo-k ban.Én kicsit sajnálom őket egyébként mert ez azt is jelenti hogy nem tudnak megnyílni az új dolgok felé és nagyon földhözragadtak.Csak azt hiszik el amit látnak vagy mérni lehet.Pedig az ő tudásuk is csak az amit mások mondtak,tanítottak neki.Ha egy fehér köpenyes ember a tv-ben azt mondja hogy ez így van vagy egy diplomás tanár elmagyaráz valamit akkor kétség nélkül elhiszitek.

Szerintem ha egy dologban kételkedsz azzal nem cáfolsz rá az állításra.A google map-ot pedig inkább ne vegyük megdönthetetlen bizonyítéknak ha valamit el akarnak tüntetni azt el is fogják.Ne felejtsük el hogy kinek az irányítása alatt állnak a műhöldak,űrprogramok.

2013. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

23as


google térkép mi????

nagyon sok restaulálás van benne.


kis tájékozódásképpen küldöm neked ezt:)


[link]

2013. szept. 18. 10:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!