Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Azért nem veszik fel velünk...

Azért nem veszik fel velünk az idegenek a kapcsolatot mert látják, hogy mit művelünk egymással és szörnyülködnek?

Figyelt kérdés

Nézzük csak mit csinálunk azokkal akik azt mondják nemhogy földönkívüliek rabolták el őket vagy beszéltek velük, látták őket leszállni, hanem hogy láttak egy repülő csészealjat az égen és ennyi:

Nevetség tárgyává tesszük őket, bolondnak mondjuk, hazugnak és pénzéhesnek gondoljuk őket, sosem hiszünk nekik, sőt agresszívan le is támadják őket egyesek és tönkre teszik az életüket.

Ha az idegenek ezt látják, akkor jó hogy nem akarják felvenni velünk a kapcsolatot mindenki szeme láttára.

Az emberek agresszívak, gyűlölködnek. A vallásosok el sem tudják ezt az egész dolgot fogadni, a sátán dolgának tartják. A tudósok is, akik végig ez ellen voltak nevetség tárgyává válnának s kukába dobhatnék karrierjüket, mert tévedtek. Felborulna az egész vallás ha megjelennének.


Mit gondoltok erről?



2013. szept. 5. 20:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy hazug aki ufót látott, hanem, hogy amit látott az nem földönkívüli űrhajó volt, hanem valami földi eredetű tárgy, vagy csak egyszerűen kepzelodott. És ami még fontos: azt írtam lehet, tehát én sem zárom ki, hogy jártak már itt földönkívüliek.
2013. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!