Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy amcsi fizikus kimérte,...

Egy amcsi fizikus kimérte, hogy üreges a föld. Lehet, hogy az UFÓK onnan jönnek fel?

Figyelt kérdés

Ebbe azt írják [link]


"A leggyakrabban idézett másodlagos forrás Ray Palmer cikke, amely a Flying Saucers magazin 1960. novemberi számában jelent meg. Cyrus R. Teed és Ulysses G. Morrow 1905-ben megjelent könyve (The Cellular Cosmology) pedig a konkáv földelmélet alátámasztására használta a Tamarack-kísérleteket. "


ez a homorú azaz üreges földelmélet. Akkor ezek szerint a föld az üreges és idegenek élnek a belső földben [link]


[link]


Azt írják, hogy intelligens megvilágosodott emberek laknak a föld belsejében akik elektromágneses csészealjakkal közlekednek és pénz helyett cserekereskedelmet folytatnak és nem kell törvény, mert annyira szeretik egymást, hogy betartanak mindent.


Lehet hogy az UFÓK nem máshonnan jönnek ide, hanem a föld belsejéből?



#magazin #UFO #üreges föld #amerikai fizikus
2013. szept. 10. 07:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kérdező:Unatkozol?
2013. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Aha értem, bugyuta kérdést fel lehet tenni, igazat írni rá főbenjáró bűn...éljen a cenzúra.

Na én húztam innen.

2013. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

A cikk végén leírták, hogy a centrifugális erő miatt volt, de ez ostobaság. A centrifugális erőt sokkal régebb óta ismerték és számoltak vele. Egyszerűen valamit ki kell magyarázni.


Egyértelmű bizonyíték hogy a föld üreges.

2013. szept. 12. 17:33
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó káérdező,akkor vegyük komolyra.Te állítottál egy tételt.Én mint az ellenzék képviselője (bocsánat hogy önkényesen megteszem magam azzá,de erre lépni kell) megkérdeznék néhány az állításodat veszélyeztető dolgot:


-Miért a Föld középpontja felé esnek a leejtett tárgyak,ha elvileg ott semmi sincs?


-Miért nem mi keringünk a Hold körül?


-Hogy maradhat meg a Földön bármi légnemű anyag?


-Mi indukálja a Föléd mágneses terét?(ezt én azzal magyaráznám hogy a Föld tömör,a közepében pedig hatalmas nyomáson és hőfokon van a tömör vasmag,ami az indukció elvén alapulva mágneses teret indukál.Lényegében egy hatalmas dinamóként működik)


-Honnan van a magma?


-Hová tűnik a szubdukció során eltűnő (alábukó) kőzetanyag,és honnan van az új kőzetanyag?


Ha ezekre válaszolsz,már komolyan vehető lesz az elmélet.Válaszaidat nagy figyelemmel és érdeklődéssel kísérném végig.

2013. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jó,remélem holnap választ kapok.
2013. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Napkiraly ***** válasza:

hát persze hogy üreges!

le is fotózták:

[link]


[link]

2013. szept. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Volna ötletem, hogy MI üreges...
2013. szept. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!