Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez földönkívüli üzenet lehetet...

Ez földönkívüli üzenet lehetett az emberiségnek? (magyar videoval)

Figyelt kérdés

1977-ben november 26-án este dél-Angliában valami egészen meglepő történt. Egy, a Föld bolygón akkor még nem létező technológiát alkalmazva egy azonosítatlan hang szakította meg teljesen az Independent Television News TV-állomás adását, és első alkalommal intézett közvetlenül a nézőkhöz egy angol nyelvű, 600 szóból álló üzenetet. Az üzenet pontosan 17 óra 10 perckor kezdődött, és körülbelül 6 percig tartott. Nagy-Británnia egy kormányzati ügynöksége megpróbálta – sikertelenül – blokkolni az illető jelet. Az adásról készült felvétel meghallgatható a lenti videóban


http://www.youtube.com/watch?v=dS8xSOf4DRw


Állítólag nem lehetett kikapcsolni a TV készülékeket, mert az idegenek akarták, hogy halljuk az üzenetet. A kikapcsoló gomb után is szolt az idegen hangja.


azt viszont nem értem, miért ilyen rossz minőségben nyomta el az idegen techika az angol adást ? Miért mondta azt a hang, hogy többet lehet nem tud üzenetet küldeni ? Miért ne tudna ?


[link]


2013. szept. 12. 09:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ő isten? vagy KI? isten egy ufo? vagy mi a?
2013. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez hihetetlen... Egyszerűen nem találok szavakat! Egészen el vagyok hűlve! Nem is tudom mit mondhatnék...! Majd elájultam, amikor elolvastam. Teljesen el vagyok hűlve... Ez egészen rendkívüli. Elmondhatatlan, hogy mennyire csodálatos.
2013. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 lolsanya válasza:

Nem hiszem, hogy ez valódi lehet.Vannak kétségeim amit el is mondok.

1.Miért csak Dél-Anglia tudta fogni az adást?

2.Miért tud Vrillon angolul beszélni?

3.Hogyan találtak rá az idegenek a Földre?

4.Miért nem tettek még bejelentést?

5.Miért nem látogattak meg még bemnünket?

De!

Valószínűleg ez egy TV-állomás "meghackelése" amit egy "idegen" tett.

Belekeveredhet ebbe már sok keverés mivel kb 40 éves felvétel.

2013. szept. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
jól tudta Vrillon hogy egyszer leforditják az üzenetett.Ezért felesleges volt más nyelven is elmondani.
2013. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Lehet hogy egy hatalmas kamu de egy csomó dolgot mond ami

igaz pl.a vezetőkről.Én szerintem nem hiszem hogy ilyet bárki is mondott volna akkor.Vagy mégis?

2016. jún. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!