Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges hogy az emberek...

Lehetséges hogy az emberek földönkívüliek? Csak van egy csip bennük ezért nemtudják?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 07:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%

09:43: egy relé meghibásodott a fejében. Máris megyünk, kiiktatjuk.

Üdv,

Flengadrican Targadramandu

a reptoid központi biztonsági hivatal földi hírszerző ügynökségének parancsnoka

2013. okt. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, ja ja, én szerintem krixkraxi vagy lumbulábi vagyok,csak nem tudok róla :)

A többiek pedig poloskoidok, reptoidok, motherbookdriverek, gumhódok, annunakik meg glükokortikoidok, és mindjárt gyarmatosítják a bolyg...várjunk csak...

2013. okt. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező.. Lehet, de lehet, hogy nem. De lehet, hogy igen. De az is lehet, hogy mégsem. De lehet, hogy mégis. De mi van, ha mégsem. Na de lehet, hogy mégis, és akkor mi van? De mi van, ha mégis, akkor mi van? És mi van ha van valami? És mi van, ha mégsem. És ha mégis? De hátha mégsem. És ha igen, és tényleg? De ha nem, akkor meg mégsem. Tehát a tanulság: Ha igaz, akkor mi van. Ha nem igaz, akkor meg mégsem.
2013. okt. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod, hogy a magyarok a Szíriuszról jöttek, emiatt kiválasztott nép?

Ja hogy nem? Akkor tessék, élvezd ki ezt ezerrel! :D

Amúgy meg, milyen kérdés, hogy egy chip van bennünk? Hogyan lehet ezt kimutatni? Amúgy is: mikor kerül belénk a chip? Ja és remélem, nem egy régi, orosz gyártmány, mert az, még az emberhez képest is nagyobb :D :D :D

2013. okt. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Logikai önellentmondás: Nem lehetünk földönKÍVÜLIek ha mi a FÖLDÖN születtünk és a FÖLDÖN élünk.

Tehát FÖLDIEK VAGYUNK.


És különben is ha mi vagyunk a földönkívüliek akkor ki ültettebelénk a csipet?!?!?

2013. okt. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Wadmalac ***** válasza:
Eddig nem hittem el, de tegnap a szomszéd azt mondta, hogy van a kutyájában egy chip....
2013. okt. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy az élő emberek földönkívüliek. A halottak a földben vannak, az élők a földön kívül...
2013. okt. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!