Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az amatőrcsillagászok, hogyhog...

Az amatőrcsillagászok, hogyhogy nem észlelnek UFO-t, vagyis Földönkívüli űrhajót?

Figyelt kérdés
Akik az eget kémlelik, idáig sosem láttak földökívüli űrhajót.

2013. okt. 10. 02:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 Wadmalac ***** válasza:

Lapos Föld:

"Itt még érvek is elhangzanak mellette"


Na látod, itt a baj. Már írtam, de úgy látszik, nálad ez krónikus tünet, fogalmad sincs, mit jelent a tudományos bizonyíték fogalma.

Érvek mellette.

Jaj ne már.

2013. okt. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
0%

ne röhögtessetek már a lapos Földdel.


olvastátok egyáltalán a Bibliát? még az is le van írva benne, h az űrben lebeg !

2013. okt. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
11%

"Nincs bennük Isten."



elment a józan eszed. azt sem tudod mit firkálsz.

2013. okt. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
0%

Itt nemcsak a teremtés áll szemben az evolúcióval, és nemcsak tudományos vitáról van szó. A teremtésen alapuló kereszténység és örök érvényű igazságai állnak szemben az evolúción alapuló humanizmussal és azzal az állítással, hogy minden erkölcs relatív. A küzdelem két vallás között folyik, és ennek a harcnak vagyunk szemtanúi a mai világban."


Minthogy sem az evolúciót, sem a teremtést nem látta senki megtörténni, és kísérletekkel sem lehet azokat ellenőrizni, ezért mind a kettő hitrendszernek és világnézetnek számít.


Az evolúcióelmélet néhány gyarló ember által kiagyalt ateista, materialista ideológia, amely tagadja Isten és az angyalok, valamint a menny és a pokol létezését, a különleges teremtést, a lélek halhatatlanságát és a végítéletet.


A teremtéstan ezzel szemben a Szentírásra támaszkodó istenhívő hitrendszer. A tudomány és az új felfedezések az istenhívő és nem az ateista rendszert igazolják, bárhogy is igyekeznek minket meggyőzni ennek az ellenkezőjéről.

2013. okt. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 A kérdező kommentje:

Leírom másképp: a lapos Föld mellett is lehet érvelni, mégsem tudják ezt bizonyítani.


Wadmalac:

"Tilos:

...

- az emberölés

...

191 Öljétek meg őket, ahol csak rájuk leltek, és űzzétek ki onnan őket, ahonnan kiűztek benneteket! A megkyísértés (fitna) rosszabb, mint az ölés. Ne harcoljatok azonban ellenük a Szent Mecsetnél, amíg ők nem harcolnak ellentek ott. Ám, hogyha harcolnak ellenetek, akkor öljétek meg őket! Ez lesz a hitetlenek fizetsége."


Forrás: [link]

Keresztény Katolikus Egyháznál, hol van ilyen, leírt parancs?

Viszont, Buddhizmusban és a Hinduizmusban hol van Isten, vagy hozzá hasonló alak?

2013. okt. 30. 15:40
 66/76 anonim ***** válasza:
a hinduizmus politeista vallás, sokistenhit. illene tudnod...
2013. okt. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 A kérdező kommentje:

Még valamit: az, hogy én, ateista vagyok, nem jelenti azt, hogy aki az evolúciót elfogadja, annak is, ateistának kell lennie.

aqer: a Katolikus általános iskolákban, mit mondanak az evolúcióról? Ott csak, a teremtést tanítsák?

2013. okt. 30. 16:27
 68/76 anonim ***** válasza:
24%
a teremtés és az evolúció szöges ellentétben áll egymással.
2013. okt. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 A kérdező kommentje:
Én azt kérdeztem, hogy Katolikus általános iskolákban, tanítsák-e az evolúciót?
2013. okt. 30. 16:46
 70/76 anonim ***** válasza:
16%
nem tudom
2013. okt. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!