Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tegnap UFO-t láttunk barátnőmmel?

Tegnap UFO-t láttunk barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem hittem el. Eddig is hittem az ufo-k ban de ezentúl.... Kisétáltunk a kertünkbe nincs közvilágítás arra felé. Beültünk a házba iszogattunk bort kb 2 üveggel de a hideg miatt nem ütött meg minket. A havernőmnek pisilnia kellet..Ki kísértem és én is pisiltem ő hátrébb volt kb 50m-el. Majd kiabáltam hogy végeztem..Ő még nem , szólt vissza.. Addig mondom nézem az eget. Láttam egy repülőt a két szárnya fehéren villant de utána egy piros pötty is villant mintha háromszög alakú lett volna. Ezzel nem is foglalkoztam volna. Néztem tovább és amikor kettőnk közé ért Hirtelen 3 fénycsóva kapcsolódott be 2-3 mp re és azt hittem össze sz**om magamat. Együtt néztük és mozogtak a fények fent az égbe, de a sugarak meg majdnem a földig nyúltak le. Kikapcsolódott a fénycsóva majd gyorsított utána ívesen balra ment majd jobbra, még jobban gyorsított és eltűnt a hegyek mögött. Nagy féltünk Le is rajzoltam köbö hogy nézett ki.


Kép.: [link]



2013. nov. 27. 19:01
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
De a mérete mint egy repülő a rajzon csak felnagyítottam. A fények nagyon erősek voltak és az egyik pont ránk irányult,az volt a legerősebb.
2013. nov. 27. 19:02
 2/30 anonim ***** válasza:
nem
2013. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
70%
"iszogattunk bort kb 2 üveggel" ...
2013. nov. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Nem éreztem..Meg nem szoktam haluzni sokat ittam már hogy tudjam mikor vagyok részeg / józan ... :D

Ketten láttuk ráadásul a csaj sokkal kevesebbet ivott mint én :)

2013. nov. 27. 19:14
 5/30 anonim válasza:
36%

Hát én nem tom

Kicsit fura

Én az UFOK ban nem hiszek!

De a szellemekben igen.

2013. nov. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%

Ne fogjuk már a piára...nem lehet hallucinálni tőle, csak ha rendszeres ivó és alkoholista. Ilyen alapon minden tinédzser péntekente ufókat látna...


Hát a sztori lehet igaz is és lehet nem is. Most ez alapján nem lehet eldönteni.

Kérdezősködj más látta-e! Biztos van még szemtanú! Én ezt tudom tanácsolni.

Milyen hangja volt a gépnek?


Akár igaz az egész, akár nem, a rajz nagyon szép és tetszik, gratulálok!


Üdv, George Adamski

2013. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Jól van fiam elhisszük... Lehet az a 2 bor miat ttörtént, hiába nem érezted, de láttad :)
2013. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
Nos Idegen Létformák léteznek viszont ezt összehasonlitottam egy régebben állitolag lefényképezett ufoval és egy lopakodóval. Mind 2 kép majdnem eggyezik. A lopakodóhoz jobban nyulik. Hangos volt-e vagy nem is lehetett hallani? Ha nem hallottatok semmit valoszinüleg egy lopakodó mely valami/valakit keresett.
2013. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Falun lakok itt 11 kor este senki nincs az utcákon. Mi is ha nem nézünk pont akkor fel , nem látjuk :/ Semmi hangja nem volt vagy is mögötte ment a hangja, a repülőnél jóval erőteljesebb morajlás . Szerintem csak ketten láttuk. Istenem látom pár ember nincs tisztába az alkohol fogalmával hogy ennyikétől nem lehet haluzni :D Köszi am h szted jó lett :)
2013. nov. 27. 20:14
 10/30 anonim ***** válasza:
jól van pubi...ma estére megvolt az örömöd, kiírtad magadból a szokásos ufos dolgot:)
2013. nov. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!