Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha az ufók elrabolnak, megkérd...

Ha az ufók elrabolnak, megkérdezzem tőlük, hogy mennyi hideg élelmet és ruhát vigyek magammal, a tartózkodás idejét tekintve?

Figyelt kérdés

Jó tudom, idegenek, nem ufók...

De azért alsógatyát váltani kéne naponta, tusfürdő is kell, nem lehet csak egyik pillanatról a másikra meginvitálni egy csillagközi utazásra...

na meg itt a kaja, ők ugye ki tudja mit esznek, nekem a babgulyás konzerv, meg lecsó kell, mert a földi ízeket azért szeretném sokáig élvezni.



2013. nov. 30. 11:33
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Akkor egy izgalmas utazás lehetett :)
2013. dec. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 A kérdező kommentje:
szó szó, elvoltunk, de nem is tudom, miért, engem még kiraktak, nagyjából normálisan, föld felett lebegett a teknőjük, majd mondták, h itthon vagyok, szálljak ki, de a cuccaimat(ugye az üres konzerves dobozok), azt már kilométeres magasságból dobták ki utánam, a környékben meg azt hitték, h üstökös vagy meteor megy az égen, mert az összetömörített konzerves dobozokból előállított fémkocka a levegővel érintkezvén,a súrlódó mozgás miatt, hatalmas tűzcsóvává vált, és szét égett:)
2013. dec. 11. 22:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!