Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha az ufók elrabolnak, megkérd...

Ha az ufók elrabolnak, megkérdezzem tőlük, hogy mennyi hideg élelmet és ruhát vigyek magammal, a tartózkodás idejét tekintve?

Figyelt kérdés

Jó tudom, idegenek, nem ufók...

De azért alsógatyát váltani kéne naponta, tusfürdő is kell, nem lehet csak egyik pillanatról a másikra meginvitálni egy csillagközi utazásra...

na meg itt a kaja, ők ugye ki tudja mit esznek, nekem a babgulyás konzerv, meg lecsó kell, mert a földi ízeket azért szeretném sokáig élvezni.



2013. nov. 30. 11:33
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:

és ha matatnak ott lenn, és az izgalomtól az egyszemű felébred?

akkor mi van?

2013. nov. 30. 12:41
 12/52 anonim ***** válasza:
Hát hagynod kell.. De hidd el, tényleg nem a te génjeidre lesz szükségük! :D ;)
2013. nov. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:

felénk volt egy bácsi, télen a legnagyobb hóban, arra ébredt , h az éjszaka kellős közepén valaki veri az ajtaját, h engedje be.

kinézett, vmi fura kinézetű embereket látott, meg egy világító tányér alakú dolgot az udvarában...

beengedte őket, majd megkérdezték a papától, h nem lenen kedve elmenni velük egy kis kirándulásra, úgy 5-10évre, megfiatalítják ahova viszik...ejj az öreg vakarta piszkosul a fejét, h jó is lenne, meg nem is, de akkor mi lesz a malacokkal az ólban, ki fogja őket etetni...

hát nemet mondott, de át küldte őket a szomszédba, h ott van egy fiatal gyerek, aki állandóan ufokat néz tv, ben meg a neten, látogassák meg őt, hát így történt h felkerestek:)

2013. nov. 30. 12:51
 14/52 anonim ***** válasza:
tudod mit? mondjad nekik h vigyenek el a házadal eggyütt !!
2013. nov. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
de akkor ott, ahol a ház volt egy vákuum keletkezik a téridő kontinuóban?
2013. nov. 30. 13:45
 16/52 anonim ***** válasza:
62%
hát szerintem ha nekik is ilyen badarságokat fogsz összehordani,2perc és repülsz a csészealjból .
2013. nov. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
de remélem nem a csillagközi űrben dobnak ki, mert akkor onnan nem tudom h jutok haza, ugye ott a gps em nem fog működni, meg meghajtási rendszerem sem lesz, amivel hazajöhetnék.
2013. nov. 30. 14:38
 18/52 anonim ***** válasza:
57%
bameg te nagyon egy beteg ember lehetsz már ne haragudj :/
2013. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:
lehet azért nem jönnek, már, mert kigyógyultam a náthából, előtte beteg voltam, és nem akarják, h a baktériumokat a hajóra felvigyem, ők ugye nem ismerik a papír zsebkendőt, és úgy gondolták, h nem lenne szép látvány, ha taknyuk nyáluk összefolyna, mikor megfertőzöm őket, és az ufokat csak egy beteg fajként látnám, ezért elhalasztották a további készülődést.
2013. nov. 30. 15:04
 20/52 anonim ***** válasza:

Mi van veled shhemi?


hogy vagy sehogy?


vagy jót érzel? :o

2013. nov. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!