Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha az ufók elrabolnak, megkérd...

Ha az ufók elrabolnak, megkérdezzem tőlük, hogy mennyi hideg élelmet és ruhát vigyek magammal, a tartózkodás idejét tekintve?

Figyelt kérdés

Jó tudom, idegenek, nem ufók...

De azért alsógatyát váltani kéne naponta, tusfürdő is kell, nem lehet csak egyik pillanatról a másikra meginvitálni egy csillagközi utazásra...

na meg itt a kaja, ők ugye ki tudja mit esznek, nekem a babgulyás konzerv, meg lecsó kell, mert a földi ízeket azért szeretném sokáig élvezni.



2013. nov. 30. 11:33
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:

kedves utolsó:)

komolyodjunk egy kicsit, mert komoly a téma:)

2013. nov. 30. 20:01
 42/52 anonim ***** válasza:
hogy lehet hogy még egy ilyen ember szabadlábon van.na az ilyenektől kell félni nem az ufoktól !
2013. nov. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:

na további szép estét, minden galaxis vándornak, itt az éterben:)


megyek, mert jelenésem van:)

2013. nov. 30. 20:24
 44/52 anonim ***** válasza:
Na mesélj, mi volt az ebéd?
2013. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
Még ezelőtt írtad, hogy mi lesz a kidobnak a csillagközi térben. Nem erre viszed a babkonzervet? Ha sokat eszel szuperszonikus meghajtással repülhetsz haza.
2013. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:
Megjöttem, kicsit hosszú volt a kirándulás...
2013. dec. 11. 19:47
 47/52 anonim ***** válasza:
De ugye azért nem volt olyan hosszú, mint a péniszem? Meg akkor már mesélhetnél is, hogy miket csináltak veled, kaptál-e beöntést, stb. :)
2013. dec. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:
Az elmaradt, mert az illem helység is rendelkezett szerves anyag analizátorral, és amikor kielemezte, mi jött ki alul, erről egyből le is tettek:)
2013. dec. 11. 20:16
 49/52 anonim ***** válasza:
Vazelint ne felejtsd el:D
2013. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:

miután betermeltem a két nap alatt az egész konzervmennyiséget amit vittem, a nap végére az analizátor bemondta az unalmas, bizonyos értékeket és anomáliákat nem tudott már kimérni, és elromlott, ekkor megkértek a vendéglátóim, h egy ablakon keresztül az űrbe csináljam, csak néha a vákuum energia miatt, a szélvédőn csapódott az anyag, mert hátul kiment, de a teret ahogy visszahajlította az elektromagnetikus hullámrezonátoruk,előre került a cucc!

egyszer még fel is ajánlottam, h letakarítom, de nem akarták, h hátul kimegyek, majd a térhajlítás miatt én is a szélvédőre kerülök, és a térugrás közben a képemet bámulnák, a vezérlőből...

2013. dec. 11. 21:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!