Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Te is extázisba esnél, ha...

Te is extázisba esnél, ha településed egén egy éjjelen megjelenne egy óriási lakónegyednyi méretű ufo?

Figyelt kérdés

Neked is ez lenne az életed legjobb eseménye?

Én már várom ezt az eseményt!



2013. nov. 30. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem az lenne az életem legjobb eseménye, ha időre befejezném a munkám. Az égen a lakónegyednyi méretű ufo teljesen hidegen hagy. Ha segítene befejezni a munkám, akkor esetleg érdekes lehet egy kicsit, de ezt meg olyan nehéz elképzelni, hogy segít.
2013. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsit sok V-t néztél, nem? http://www.youtube.com/watch?v=0mnRevn9pBM
2013. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóan restellem, elszámítottam a koordinátákat. Most hagyjuk el a Szíriuszt, teljesen rossz irányba mentünk. De már a Napotokat belőttük, jövünk! Türelem ufót terem.
2013. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha így lenne, piszkos mérges lennék, mert vahúr a kutyám nem látná a holdat, és így nem tudna ugatni...

kimennék tojással megküldeném párszor, hátha veszi a lapot,és vahúr utána önfeledten ugathatna már tovább:)

2013. nov. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Extázisba nem, de egy kis erekcióm lenne.
2013. nov. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy szarban lennénk...
2018. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!