Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az Aldebaran (Bárány) civilizá...

Az Aldebaran (Bárány) civilizációtól szerezhették a nácik az antigravitációs meghajtást?

Figyelt kérdés

Pár napja láttam az Ősi idegenek ezt a részét a Discoveryn http://www.youtube.com/watch?v=rT2A3tf6uwk Érdekes esetet mutat be. Egy Vril társaság révén, ami olyan mint ma az Illuminátusok mentálisan, telepatikusan (mint 404 a Kriariaxokkal) képesek lehettek elméletben kommunikálni, már ha valóban élnek ott idegenek, de miért hisszük azt, hogy csak a naprendszerben élnek értelmes lények ??


Utánaolvastam azon nyomban és itt leírja az esetet [link] Az Aldabaraniak állítólag, a kontakták szerint voltak a földön és tanítottak minket. A bárány szó is tőlük származik Aldebaran = "bárány" = "baran" = "Bar An"

"Bar Anu" (?)


Gondolok itt arra, hogy az aldebarani faj tagjai/utódai nem innen valók (=a Földről =a Sár bolygójáról)

és valójában a Biblia (viszonylag) elferdített mítoszainak

ez a valós alapja.


A sumér nyelvben a "baran" = "Bar An" = "bar an" ÉGI TŰZ-et jelent

=égből leszálló tüzet (űrhajót?).

Népszerű arvisúrás mesélőnk is ezt az ALAPVETŐ MÍTOSZt öltöztette magyar köntösbe (az Arvisúrák című szövegben).

Valójában ez a misztérium, ami el van rejtve és meg van tagadva (a vallásokban)

és ez a VALÓS TÖRTÉNELEM egy darabja és fontos része


Lehetséges, hogy a náciak által készített első ember készítette UFO a Haunebú 3 azt az az antigravitációs meghajtás hajtotta, amit az idegenek adtak mentálisan ?


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__3978..


Lehet, hogy az Aldebaraniaknak érdekében állt ez a kapcsolat ? Miért? A Reptoidek, akik az amerikaiakat támogatjákamerikaiak ellenségei valójában?


Mi igaz a tőrténetból?



2013. nov. 30. 22:08
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Upsz:*szájjal
2013. dec. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Ezért az eszmecsatáért már érdemes volt megnéznem ezt a kérdést! :D


A kérdésre válaszolva:


Kedves Verácska,

szerencséd, hogy végre sikerült magam rávennem a fanfiction írásra, így fel tudom neked vezetni eme eset "igaz" történetét.


"1936-ban egy különös tárgy zuhant le a Fekete-erdőbe, Freiburg közelében. Hamarosan náci tisztek jelennek meg a környéken, akik nem túl kellemes dolgokat tapasztalnak meg. Aztán semmi hír, mintha az eset elfelejtődött volna

Évekkel később mikor már nagyban folyik a háború, a Doktor és Clara egy náci támaszpontra érkeznek. A legelső gondokat leküzdve már is igencsak különös dolgok sűrüjébe kerülnek. Hihetetlen kísérletek, teljesen megzavarodott elméjű emberek és mindent átszovő titkok. De ez még csak a kezdet....

Hogy tudja tisztázni kedvenc Idő Lordunk a legutóbbi nézeteltérését a Führerrel? Honnan jönnek a Fények? Mi a valódi "csodafegyver"?

A Doktornak ismét szembe kell néznie legősibb ellenfelével...

És a háború tényleg úgy ért véget, ahogy a történelemkönyvek írják?"


Hamarosan jön! (Igazából ennek még nem álltam neki, de fejben már megvan)


Üdv, David Williams

2013. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
A Discovery soha nem volt tudományos csatorna. Ismeretterjesztő, az volt. Volt. Sajnos. Ma már az is felhígult, sok lett az olcsó töltelékműsor.
2013. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
61%
Még a Doktor is benne volt?Visszaszívok mindent,ez megtörtént eset!A Doktor nem hazudhat!
2013. dec. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

De ha már itt vagyok akkor a belinkelt vidit szépen kivesézem.


Na csinálok egy olvasónaplót!


Elkezdem nézni és az időpontot leírom ahol van valami bajocska.Kezdem is.

2013. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Az "Aldebaran" egy arab kifejezés, és követőt jelent.
2013. dec. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

"From دبران (dabarān, “follower”), from دبر (dábar, “to turn one’s back”)"


[link]

(Remélem működik a link.)

2013. dec. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Na, talán így.

[link]

2013. dec. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
#26 Igen, de "bika szemét" is jelenti . Nem tudom, honnan szedtétek azt a bárányt .
2013. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez a féleszű kérdező következtette ki a csillag nevéből: alde baran, vagyis alde bárány. Ezt taglalta Möbiusz-szalag is több hozzászólásában, példákat hozott arra, hogy gyakorlatilag akármilyen irányba el lehet indulni az etimológia terén.


Egyébként nem tudom mit kell ezen ötölni-hatolni, kedves kérdező. A Bika csillagkép egyik központi, és igen magas magnitúdójú (jól látható) csillagáról van szó, nyilván hogy magáról a csillagképről kapta a nevét is. Ezen felül minden egyéb csak belemagyarázás. A bárányoddal együtt. Baromság.

2013. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!