Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az Aldebaran (Bárány) civilizá...

Az Aldebaran (Bárány) civilizációtól szerezhették a nácik az antigravitációs meghajtást?

Figyelt kérdés

Pár napja láttam az Ősi idegenek ezt a részét a Discoveryn http://www.youtube.com/watch?v=rT2A3tf6uwk Érdekes esetet mutat be. Egy Vril társaság révén, ami olyan mint ma az Illuminátusok mentálisan, telepatikusan (mint 404 a Kriariaxokkal) képesek lehettek elméletben kommunikálni, már ha valóban élnek ott idegenek, de miért hisszük azt, hogy csak a naprendszerben élnek értelmes lények ??


Utánaolvastam azon nyomban és itt leírja az esetet [link] Az Aldabaraniak állítólag, a kontakták szerint voltak a földön és tanítottak minket. A bárány szó is tőlük származik Aldebaran = "bárány" = "baran" = "Bar An"

"Bar Anu" (?)


Gondolok itt arra, hogy az aldebarani faj tagjai/utódai nem innen valók (=a Földről =a Sár bolygójáról)

és valójában a Biblia (viszonylag) elferdített mítoszainak

ez a valós alapja.


A sumér nyelvben a "baran" = "Bar An" = "bar an" ÉGI TŰZ-et jelent

=égből leszálló tüzet (űrhajót?).

Népszerű arvisúrás mesélőnk is ezt az ALAPVETŐ MÍTOSZt öltöztette magyar köntösbe (az Arvisúrák című szövegben).

Valójában ez a misztérium, ami el van rejtve és meg van tagadva (a vallásokban)

és ez a VALÓS TÖRTÉNELEM egy darabja és fontos része


Lehetséges, hogy a náciak által készített első ember készítette UFO a Haunebú 3 azt az az antigravitációs meghajtás hajtotta, amit az idegenek adtak mentálisan ?


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__3978..


Lehet, hogy az Aldebaraniaknak érdekében állt ez a kapcsolat ? Miért? A Reptoidek, akik az amerikaiakat támogatjákamerikaiak ellenségei valójában?


Mi igaz a tőrténetból?



2013. nov. 30. 22:08
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Ámen : "Ármén" "Árimén" "ÁriMén" "Ariman"


RMN


Ez egy kétterminálos univerzum.


Ebben az univerzumban az energiák kettősen (polárisan) jelennek meg/működnek stb.


-Mik ezek az energiák?

-Okozatok.


-Ki vagy te?

-Az, aki "belelóg" ebbe a rendszerbe.


-Mi a feladatod?

-A rehabilitáció.


-Mi a rehabilitáció/restauráció célja?

-Önmagad "helyreállítása".


-Lehetséges ez?

-Igen.


-Meg kell-e javítanod a másik ember?

-Nem kell! Egyedül önmagadért vagy felelős.


-Mi van a "másik megjavítása" mögött?

-A másik elrontása. (!!!)


-Egyformának kell-e lennetek?

-Nem kell.


-A múlt bármelyik alakját kell-e utánoznotok?

-Nem kell és nem is szabad.

(csak egy KÉPZET-hez igazodnátok - mely állandóan változik)


-Miből áll az ember?

-Alapszemélyiségből és HOZZÁADÓDOTT aberrációkból.

2013. nov. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Az alapszemélyiség (alapvetően) tiszta.


Ez vagytok ti.


Lezárják az időnyomotokat és folyamatosan aberrálnak benneteket,

ennek eredménye az,

aki éppen most vagytok.


Hány milliárd évesek vagytok?


Beleértek az időbe, de az idő felett is vagytok.


A múlt és a jövő egyszerre történik.


-Mi van a múlt és a jövő felett?

-Te.


A tér az első ... és a tér tudat.


Tehát:


A tér = tudat és a tudat = tér.


A tér önmagából indul el és önmagába tér.


-Mekkora a tudatod?


-Mivel vagy azonos?


-Mit látsz?


-Azonos vagy-e azzal, amit látsz?

2013. nov. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

"Na várj...te most lopod Súr szövegét is? Mert ilyesmit: "=a Földről =a Sár bolygójáról" ő szokott nyomatni.

Ejnye. Ez nem szép dolog még tőled sem. :/"


Pont azt írtam, hogy összeolvastam a netről dolgokat a témával kapcsolatban és Súr ezen írása jól összefoglal több ilyenlinket, így idéztem tőle, bocsesz :)


Nem vagyok Súr !


"Ő dicsőiti itt a nácikat. Mikor is fogsz leállni a trollkodással?"


Akkor minden ufó kutató dicsőiti a nácikat ? A discovery channel is? Spektrum TV és az M1-es ahol leadták meg a KGB & CIA, aki ezeknek utánajárt és megcsinálták a filmet ? Térj magadhoz !


"Verácska igazán befejezhetnéd már a trollkodást meg a hülye kérdések feltevését.

Most végre letiltották a "melyik faj volt szkeptikusok paranormál" őrültet, most jöttél te. Kár h magadtól írtad le privátban nekem hogy te vagy a régi Vera :)"


Én nem írtam, hogy Vera vagyok ! Azt válaszoltam, hogy a neved miatt lett ez a nevem és előtte olvasgattam ufós fórumokat. Te írtad, hogy én vagyok Vera, de nem én. Mellesleg nem Verának hívnak.


Nem trollkodás. Utána akarok járni az idegeneknek. Az a EzMelyikFajvolt? nick pedig egy szánalmas senki volt. Jó hogy bannolták !


Köszönöm Súr a válaszodat ! Amúgy egy kukkot sem értettem belőle, de kellemes volt olvasni :)


"Egyre királyabbak a forrásaid!Discovery???Az az a csatorna ahol minden második műsor aranyásókról,és fegyverkereskedőkről szól?Lenyűgöző csatorna!Ennél már csak a Minimax jobb."


Ostoba vagyí ! A Discovery egy tudományos ismeretterjesztő csatorna és foglalkozik az aranyásokkal ismeretterjesztés formájában. A Minimax egyí gyermekeknek való csatorna. Mint látom neked bejött...nem véletlenül ! :LOL.


"-Valamilyen időnyomos cucc restimulálódik benne és ezt (valószínűleg) nem képes feldolgozni.


Ez nem feltétlenül az ő hibája.... viszont bitangerősen fogják a csillagai (ez már valamennyire az ő hibája). "


Mi az a időnyomos ? A csillagok fognak ? Hogy?

2013. nov. 30. 23:22
 14/33 anonim ***** válasza:
72%

Folytassuk,ez tök jó buli!Mondjuk:Albireo=Al bi leó=Alsó két oroszlán


Vagy:Rigel=Reg el=Regenschirm el=esernyő el=eldobott esernyő


Vagy:Arcturus=Medveőrző=vadállat őrző=sátán őre=pokol fegyőr=bilincs


Látod Súr,értelmetlenül szövegelni én is tudok,mert a hülyeség egy természetes eredetű dolog.

2013. nov. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
83%

A discovery max 10 éve volt tudományos csatorna.Ma már egy totális RTL utánzat,csak nincs benne annyi magyar.

Bemutatom mi a discovery műsorok 99%-a:


-Valami rohadt szar munkát bemutat,mint például rákhalászat,szibériai medvevadászok.45 percig hallgathatjuk ahogy nagyon mélyenszántó dialógusokkal diskurál a két macsó.


-Valami licitálós cucc.A lényeg hogy a két nagypofájú akárki fog magának egy operatőrt és óránként 50 dolcsiért lefilmezteti magát ahogy régi garázsokat túrnak át.


-Mítoszírtók,ahol a műsor fele Jamie Hyneman és Adam Savage lőporos hülyéskedésével,és robbantgatással,másik fele meg pirománkodással megy el.


-Dynemo,ahol minden második ember egy beépített valaki,a maradék meg nagyon látványosan kivitelezett trükkök.


Szerinted ez egy tudományos adó?Még a Minimax is tudományosabb,mivel ott van például a "Egyszer volt az ember" sorozat.Nem tudom hogy megy még--e,de abban több tudomány van,mint az egész discoveryben.

2013. nov. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
87%
Eddig közvetlen bizonyítékot nem láttam, hogy a cigányok lumbulábiak lennének, de az előző komment más megvilágításba helyezi a dolgokat, meg is osztom gyorsan facebookon.
2013. nov. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

"A discovery max 10 éve volt tudományos csatorna"


Most is az csak megsúgom -.- Nézd meg a tematikát, azt hogy mi a bemutatkozója a csatornának.


"-Valami rohadt szar munkát bemutat,mint például rákhalászat,szibériai medvevadászok.45 percig hallgathatjuk ahogy nagyon mélyenszántó dialógusokkal diskurál a két macsó."


A rákhalászat és más szakmáka mutatnak be. Most nem tehetnek a ráákhalászok hogy nem választékos a nyelvezetük, de a valóság az ilyen !


Azért macsó, mert azt a foglalkozást csak erős fizikummal lehet végezni. Te még ezt se tudod :D


"-Valami licitálós cucc.A lényeg hogy a két nagypofájú akárki fog magának egy operatőrt és óránként 50 dolcsiért lefilmezteti magát ahogy régi garázsokat túrnak át."


Autókat szintén autóbontók újítanak fel. Láttam, ezt is olyan emberek végzik akik a célközönség mentalitását veszik fel, hogy megbízzon a fogyasztó bennük. Ezt se tudod -.-


"-Mítoszírtók,ahol a műsor fele Jamie Hyneman és Adam Savage lőporos hülyéskedésével,és robbantgatással,másik fele meg pirománkodással megy el. "


Az állítólag egy nagyon nagy sikerú TUDOMÁNYOS alaposságú sorozat, az hogy robbantással lehet fényt deríteni egy rejtélyre az a tudományterületből fakad [link]


A -Dynemo az pszichikai trükköket alkalmaz, ami gyakorlati pszichológia


Összefoglalva a DISCOVERY egy tudományos csat

2013. dec. 1. 12:51
 18/33 A kérdező kommentje:

Möbiusz-szalag az hogy 1etlen ufómagazinban nem voltál képes megtalálni az igaz cikkeket azért van, mert még tájékozatlan vagy -.-


Én is vettem tudományos folyóiratokat a 90-es években ahol az volt benne, hogy sima napraforgó olajjal főzzünk sertészsír helyett, mert az kúurva egészséges ! :/


Ma már kiderült, hogy még egészségtelenebb, mert az is leragad és enyhe túlhevítésre rákkeltő anyagok képződnek benne, ami a zsírról nem mondható el.


Hát ez van -.- csalódtam a tudományban :S

2013. dec. 1. 12:57
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

"Most is az csak megsúgom -.- Nézd meg a tematikát, azt hogy mi a bemutatkozója a csatornának. "


Egy csatorna tudományosságát nem a "bemutatkozója" dönti el. Azt meg Möbiusz elfelejtette hozzátenni, hogy az amúgy is alacsony színvonalú Discovery-t, a minősíthetetlen magyar szinkron még lejjebb süllyeszti.



"Most is az csak megsúgom -.- Nézd meg a tematikát, azt hogy mi a bemutatkozója a csatornának. "


Szerinted mi a tudományosság a rákhalászatban?


"Autókat szintén autóbontók újítanak fel. Láttam, ezt is olyan emberek végzik akik a célközönség mentalitását veszik fel, hogy megbízzon a fogyasztó bennük. Ezt se tudod -.- "


Szerintem tanulj meg inkább fogalmazni, mert a mondataid elég ijesztőek.


"Az állítólag egy nagyon nagy sikerú TUDOMÁNYOS alaposságú sorozat, az hogy robbantással lehet fényt deríteni egy rejtélyre az a tudományterületből fakad "


Az Állítólag tényleg jó műsor volt, amikor még néztem pár éve, de mára nagyon elment gagyi, komolyanvehetetlen irányba az is. Viszont még mindig jobb mint az Aranyásók, meg az Amcsi motorok.


"A -Dynemo az pszichikai trükköket alkalmaz, ami gyakorlati pszichológia "


Hol látsz te alkalmazott pszichológiát Dynamo megjátszott műsorában? Még a Mentalista is tudományosabb annál.


"

Möbiusz-szalag az hogy 1etlen ufómagazinban nem voltál képes megtalálni az igaz cikkeket azért van, mert még tájékozatlan vagy -.-

"


Az Ufómagazinban is lehetnek igaz cikkek. Például írhatnának a negatív végtelen gyarkolati felhasználásáról, ami például a te IQ-d mérésénél kerülhet elő.


"Én is vettem tudományos folyóiratokat a 90-es években ahol az volt benne, hogy sima napraforgó olajjal főzzünk sertészsír helyett, mert az kúurva egészséges ! :/ "


Osztán miféle tudományos folyóirat volt ez?


"Hát ez van -.- csalódtam a tudományban :S"


Gyakorold még a trollkodást.

2013. dec. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Jellemző hogy a személyeskedésen és smilek írásán kívül más fegyvered nincs.


Viszont nem vagyok hajlandó a discoveryt tudományos adónak tekinteni.Az erre vonatkozó érveid nevetségesek,le is írom miért:


"Most is az csak megsúgom -.- Nézd meg a tematikát, azt hogy mi a bemutatkozója a csatornának. "


Ok.Nézd meg a politikai pártok bemutatkozását.Mind azt mondja hogy nem hazudik.Akkor így is van ez?Ennyire ne legyél már naiv.Csak nem fogják kiírni hogy "hazudunk mint állat".A discovery is ilyen.Valahogy el kell adni az ezüstpapírba csomagolt kutyasz.rt.


"A rákhalászat és más szakmáka mutatnak be. Most nem tehetnek a ráákhalászok hogy nem választékos a nyelvezetük, de a valóság az ilyen !


Azért macsó, mert azt a foglalkozást csak erős fizikummal lehet végezni. Te még ezt se tudod :D "


Köszönjük Nyilvánvaló kapitány.Azt hittem hogy 50 kilós nyápicok végzik a fizikai munkát...


Irónia off:Ez nem változtat a tényen:a műsor egy való világ szintű nyomiság.Semmi értelme,annyira jó hogy kikapcsolja az ember agyát,és hogy valami lélegzetelállítónak tűnő (csak tűnő) dolgot bemutasson.


"

Autókat szintén autóbontók újítanak fel. Láttam, ezt is olyan emberek végzik akik a célközönség mentalitását veszik fel, hogy megbízzon a fogyasztó bennük. Ezt se tudod -.- "


A smile le se maradat mert az halálos!

De mondom ismét:Nem változtat a tényen.Ez még mindig csak egy vv show aminek semmi értelme.1 órán át azt nézed ahogy két fickó zéró haszontermeléssel,megszedi magát.Ennyi.,Esetleg még a káromkodást hallgatod.Ebben mondd már meg,mi tudományos van?Tudományos dolgokat nem is adnak el.Az esetek 99%-ában vagy biliárdasztalt,idős autót,indiánsapkát adnak el.Ebben mi tudományos van?Mi újat is tanulsz belőle?



"Az állítólag egy nagyon nagy sikerú TUDOMÁNYOS alaposságú sorozat, az hogy robbantással lehet fényt deríteni egy rejtélyre az a tudományterületből fakad [link] "


Még mindig kérdezem:Ebben mi tudományos van?Mit tanulsz belőle?A kémiai anyagoknak nem mondják el a tulajdonságait,képletét,reakcióit,úgy hogy kémiát nem.A sérüléses mítoszoknál nem beszélnek a sejtekről,hámokról,vagy szövetekről,szal biológiát sem.A zuhanásos,robbanásos,lendületmegmaradásos mítoszoknál meg a fizikai képletek,fizikai mértékek maradnak ki.Szóval fizikát se,.Mit tanulsz?Semmit.Nézed ahogy 1 órán át mindenféle kakikatúrás átvezetők váltják egymást,és a maradék időben meg robbantgatnak.De nem mondják el hogy milyen hatásnak i van a hátterében.Mondjuk egy ilyen meg ilyen anyag miért állítja meg az ilyen meg ilyen lövedéket.Semmi.Egyszerűen csak lőnek néhányat,azt megnézzük lassított felvételen és kész.Semmi tudomány,csak show.Ez egy egyszerűen nézettsége miatt befutott műsor.Az Avatar is tudományos mű ilyen alapon,mert hát mindenféle high tech kütyük vannak abban is.


"A -Dynemo az pszichikai trükköket alkalmaz, ami gyakorlati pszichológia "


Akkor lenne pszichológia,ha elmondanák hogy az agyat hol és hogyan csapja be.Mondjuk elmondanák hogy ezt meg ezt a trükköt azért tudta kivitelezni mert...


Ehelyett annyit látunk hogy valamit csinál a kezével,előhúz a füléből egy heggesztőpisztolyt,és fél órán át tátott szályjal bámulja a tömeg.Ez nem pszichológia,ez megint csak egy látványos showműsor.


De ha nagyon ragaszkodsz hozzá,akkor mondd már meg:Mit tanultál a discoveryből?

2013. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!