Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egyesek miért nem képesek...

Egyesek miért nem képesek tudomásul venni a földönkívüliek ittlétet még az erős bizonyítékok után sem?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 15:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:

Csak elmesélném, hogy egyszer előhívattam egy fényképet, a barátnőm kétszer volt rajta.

Tehát ilyen rissz-rossz minőségű fotók bizonyítsák az ufók létezését!

Egyébként meg ha ennyit járnak ide, akkor mi a büdös francért nem veszik fel velünk valahogy a kapcsolatot? Az a hobbijuk, hogy ki tudja, milyen messziről idejönnek és nézelődnek? Vagy néha elrabolnak egy-egy gyagyás öregasszonyt vagy alkoholistát?

Ne nevettess már!

2013. dec. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
Azért nem tudják, mert maguk is nevetségessé válnának ha ezt megtennék . Ugye eddig itt fröcsögtek és személyeskedtek mindenkivel, ezután meg mennének elbújni a padlás alá, mert égnének rendesen :-) Például az ilyen Krutoj Priarik félék az elsők között kattannának be ...
2013. dec. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
Senkivel nem személyeskedünk max veled, mert miután megcáfolták a teóriádat utána is váltig állítod a hülyeségedet ...
2013. dec. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 A kérdező kommentje:
A veszett tagadók mennyit foglalkoztak ezzel a témával ? 5 percet ?
2013. dec. 23. 19:57
 35/73 nemelfogult ***** válasza:

"Csak elmesélném, hogy egyszer előhívattam egy fényképet, a barátnőm kétszer volt rajta.

Tehát ilyen rissz-rossz minőségű fotók bizonyítsák az ufók létezését!"


Azt hiszem tényleg, inkább a megduplázott barátnőddel kellene foglalkozzál és nem az ufo dologgal...

2013. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy a 23-as hozzászólásban belinkelt hivatalos katonai felvétellel senki sem foglalkozott.

Biztos gyuri bácsi csinálta azt is és lampionok vannak rajta.

Nem akarjátok észre venni csak a dolgokat, mert megváltozna a világképetek.


George Adamski

2013. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, mit kell ezen ennyit vergődni? Engem nagyon érdekel a földönkívüliek kérdése, de ha annyira evidens az ittlétük, minek izgulni? Előbb - utóbb úgyis kiderül minden, hátra lehet dőlni és inni egy sört. De ha ők nem akarják, úgysem fogják velünk felvenni a kapcsolatot.
2013. dec. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
Engem hidegen hagynak az UFO-K, de megpróbálok megmagyarázni egy általad belinkelt képet 'időjárás léggömbök' ezzel sokat is mondtam. [link] Xd
2013. dec. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
Ott van a a 10 km-ről látszó 2 fénypont... nem gondolod,hogy inkább az a belemagyarázás,hogy azok biztos idegenek, és aok tényleg léggömbök?
2013. dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:

"az Amerikai Honvédelmi Minisztérium vagy a United States Air Force vezérkara is idiótákból áll ? Azért kérdem, mert a két szerv az 50-es, 60-as években nyomozásokat vezetett az UFO észlelésekkel és eltérítésekkel kapcsolatban."


Dehogyis! Jószkeptikusemberek ők is.


Idézet:


Az 1948-tól datálható Project Blue Book UFO jelentések vizsgálati, tanulmányi és kísérleti eredményeinek összefoglalása:


- Egyetlen, a Légierő által jelentett, vizsgált és kiértékelt UFO ügy sem jelentett nemzetbiztonsági veszélyt.

- Egyetlen bizonyíték sem merült fel, illetve Légierő nem tárt fel arra vonatkozóan, hogy az észlelések "azonosítatlan" jellege előrehaladott technológián, vagy a mai tudomány által ismeretlen tényeken alapul.

- Semmilyen arra utaló bizonyíték nem került elő, hogy az észlelések "azonosítatlan" tárgyai földönkívüli eredetűek lennének.



(forrás: Wikipedia)

2013. dec. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!