Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egyesek miért nem képesek...

Egyesek miért nem képesek tudomásul venni a földönkívüliek ittlétet még az erős bizonyítékok után sem?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 15:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy nektek is volt-e olyan élményetek, amikor gyerekkorotokban hangyákat figyeltetek meg. Ilyenkor általában észrevétlen szerettetek volna maradni, hogy a kis rovarok ne veletek foglalkozzanak, hanem végezzék tovább a dolgukat.

Mi van akkor, ha ők is csak megfigyelés céljából látogatnak el szerény bolygónkra, és nem szeretnék jelenlétükkel felkelteni a figyelmet?

Hogy mi célból? Nos, ti mi célból figyeltétek a hangyákat? Mert megtehetik? Szórakozásból? Vagy csak miért ne?

Szerintem az, hogy eddig nem adtak tényszerű bizonyítékot létezésükre, nem zárja ki az, hogy léteznek.

Gondoljatok bele, szerintetek egyes állatok tudják, hogy mi létezünk. Felfogják? Vagy csak megmagyarázhatatlan jelenségekként ismerik fel az ember ténykedését?

2013. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
Én nem utazok felfoghatatlan távolságokat,hogy megfigyeljem a hangyákat...
2013. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hogyan tudtok ennyit beszélni a semmiről? 54 választ adni egy ilyen szerencsétlen kérdésre az ufóhívő-közt egy normális ember sincs legalábbis én idáig nem találkoztam eggyel sem. látnak pár lámpa fényt és már rögtön a földönkívüliekkel magyarázzák... visszafelé fejlődünk komolyan mondom nem látok különbséget a keresztény vallás-közt és a UFO vallás-közt.
2013. dec. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:

,, szerény bolygónkra, és nem szeretnék jelenlétükkel felkelteni a figyelmet?"


Persze, azért jönnek este, csoportba, villogva. Aki nem akarja felkelteni magára a figyelmet, annak ez a megoldás tökéletes. Ja és ráadásul alacsonyan vannak. Ezt így kell, mivel egy fejlsett fajról beszéltek.


,, Szerintem az, hogy eddig nem adtak tényszerű bizonyítékot létezésükre, nem zárja ki az, hogy léteznek."


Nem is mondta senki hogy nem léteznek. Valószínű, hogy valahol vannak, de hogy itt lennének köztünk, az kizárt.

2013. dec. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:

Világvége

Teljesen egyetértek veled egy lámpafénnyel az idegenek létezését magyarázzák. sztem az egyértelmű, hogy az ufóhívőknek rá volt rá alkalmuk, hogy bizonyítsák az állításokat. De ehelyett mit csinálnak? hát lámpafények linkelnek. De a szkeptikusok sem százasok, miért adják alattuk a lovat. pedig az UFÓ nem feltétlenül jelent földönkívüli űrhajót, hanem ( azonosítatlan repülő tárgyat ) No, de most lazitsunk Coronita Válogatás http://www.youtube.com/watch?v=Quvim0ifnWg&desktop_uri=%2Fwa..

2013. dec. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
Basszuskulcs túl gyorsan írtam többet nem nézem meg a roswell című filmet. :O
2013. dec. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
talán azért, mert semmiféle erős bizonyítékok nincsenek, csak elborult agymenések, és egy rakás elmebeteg, akik még egy zseblampas éjjeli őrt is földönkívülinek néznek..
2013. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim válasza:

Nem igazán olvastam, ki mit írt előttem.


Lehetséges az, hogy létezik a Földön kívül is élet. Bár, én hívő ember vagyok, és úgy gondolom, hogy ha Isten nem adta a tudomásunkra, hogy van más élet is, akkor nem ránk tartozik.

De szerintem lehetséges.

2014. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
2014. jan. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim válasza:
Legbelül ők is sejtik hogy nem vagyunk egyedül,csak félnek, és inkább hazudnak önmaguknak!Kicsit túl sok már ez a véletlen..én úgy gondolom.. , és miért ne létezhetne más faj az emberen kívül?
2014. febr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!