Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért osztják itt az észt a...

Miért osztják itt az észt a tudatlan és tájékozatlan, témában járatlan emberek?

Figyelt kérdés

Elsősorban kikötöm: nyilván mindenkinek joga van megszólalni egy ilyen nyílt fórumon, én szimplán a belső indíttatást nem tudom megérteni.


Naponta feljövök és kíváncsiságból beleolvasgatok ebbe a kategóriába, de szinte már fáj, amit itt leművelnek. Az emberek úgy érvelnek az UFO-k földönkívüli, intelligens lényektől való származása mellett vagy ellen, hogy nem olvasták az észlelés leírását vagy (ha van) nem nézték meg az észlelést megörökítő filmfelvételt / fotót ill. nem néztek utána annak, hogy milyen UFO-észlelések vagy eltérítésekről szóló beszámolók vannak.


Ha valami mellett ennyire kardoskodnak, miért nem képesek legalább utána nézni a dolgoknak ? Legalább utána olvasni, minimum annak az észlelésnek, amiről szó van a kérdésben... ez kicsit olyan, mintha én most nekiállnék az informatikai kategóriában osztani az észt, miközben nem értek hozzá.


2013. dec. 27. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Hogy lehet valaki járatos abban, ami nincs?
2013. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Ike Mike Dévid Iike
2013. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Ha ezen idegesíted magad keress olyan fórumot ahol olyanok vannak akik utána is olvasnak.Van épp elég.Itt meg megszokhattad már hogy a távgyógyásztól Harry Potterig mindenki jelen van.Nézz szét az origón a hozzászólásokban.Akkor még a monitorból is háromszöget csinálsz.
2013. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

Me mér ne?


A melóhelyemen csak a főnök lehet okos, itt meg én is!

2013. dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem csak ebben a kategóriában, hanem mindenhol így van!
2013. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

Ezt mások is kérdezhetnék.

Mások alatt a tudatlan és tájékozatlan, témában járatlan emberekre gondoltam.

2013. dec. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

miért te mindent elhiszel, amit vki leír??

mert akkor nagy a baj, agybaj:)

az itt írogató nagy része, vagy troll, vagy kiskamasz, és ez meg is látszódik, a kérdéseken...

2013. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem hívő, hanem szkeptikus vagyok földönkívülies témában. Vagyis nem harapok rá azonnal a különböző táborok magyarázatára, hanem vizsgálódás után állítom fel az elméletemet.
2013. dec. 27. 22:32
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
de ez, az csak elmélet, mert bizonyíték sehol!!
2013. dec. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Apocalypse. ***** válasza:
63%

Kérlekszépen.

UFO-k, idegen lények, szellemek, akárcsak az a dolog, hogy hogyan lettünk mi és még rengeted dolog csupán elképzelés. Egyáltalán nincsen halál biztos bizonyíték se mellette se ellene. Így mivel az egész csak egy elmélet, mindenki próbál ésszerű magyarázatot találni rá. Kinek mi az ésszerű az már más téma.

Nincs olyan ember, aki pl az UFO témába ugymondottan ''jártas'' lenne, mivel nincs megdönthetetlen bizonyíték a létezésükről... viszont arról sincs, hogy nincsenek.

Ez minden ilyen témára igaz.

2013. dec. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!