Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha UFÓ invázió lenne, te...

Ha UFÓ invázió lenne, te melyik országot foglalnád el?

Figyelt kérdés

Ha egy csapat inváziós flotta érkezne ide és célja hogy előkészítse a többi sereg ideérkezését, melyik országot foglalnád el ?


USA (legnagyobb hatalom), Kína (legtöbb ember), Oroszok ( nagy hatalom + sok ember), Magyarország (Legtöbb Nobel bij egy főre + legnagyobb ivóvíz tartalék, ami jól jön egy elhúzódó háborúbe) vagy más ?


2014. jan. 2. 15:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
# 9 18:54 Úgy, hogy megpróbálok normálisan válaszolni tudod? Egyébként te minek nem a kérdésre válaszolsz? szóval csak a pontozás miatt vagy itt. No Comment.
2014. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Nem, én nem a pontozás miatt vagyok itt, hanem hogy trollkodjak, és hogy elnyomjalak téged, sőt, hamarosan regisztrálok 20 különböző néven és felpontozom magam mint ahogy te is. Mellesleg ne érdekelnek a pontszámok, csak kíváncsi voltam mit válaszolsz, nem értem miért háborodtál fel, Normálisan kérdeztem, biztos magadból indultál ki (mint mindig).


Amúgy a kérdésre:

Semelyiket, hiszen ufó invázió van, és ennek semmi köze az országok közötti háborúkhoz, minden ország próbálná megvédeni magát, és nem a másik országtól, hanem az ufóktól.

(jajj de gyagya kérdés, te úr isten)

2014. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
41%

Nem 20 harminc6 néven vagyok. regisztrálva le akarsz nyomni? sok sikert kívánok hozzá. tudod 404, 405, 502, J Ügynök, J2.0, névjegyemet se feled el. De ezek csak névjegyek nem nickek. futó-szalagon gyártanak engem. tudod nemcsak az ezotéria kategóriában szoktam válaszolni nekem nincsen 100 felhasználóm. csak ez van az elektronikus eszközök kategóriában és szerelem szex kategóriában. verhetetlen vagyok. a humor kategóriáról nem is beszélve. elhiszed, ha azt mondom, hogy hacker vagyok? :-D vicces, ahogy a pontokért tepersz. ;) velem akarsz kötekedni fel kell nőnöd. még mindig nem válaszoltál a kérdésre, ha unatkozol játssz

magaddal. kisgyerek. sajnálom, hogy válaszoltam a kérdésedre. jó éjt...

Üdv, J2.0

2014. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Holdat. Onnan egy köpés a Föld. Vagy Holdról hatástalanítanám a fegyvereket, egy kis vírus, stb.
2014. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
77%

Ahogy Magyarország nem ivóvíz nagyhatalom, úgy nem is a legtöbb Nobel díjast kitermelő ország:

[link]

De az egy normális főre eső szemét, prosztó emberek számában biztosan dobogósok vagyunk (ezt csak úgy általánosságban írtam, ne vegyétek magatokra).

2014. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
az északi és a déli sarkot...és átvenném az ottani katonai támaszpontokat.
2014. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Felrobbantanám a Holdat, onnantól meg elvégzik a földrengések és a tsunamik a munka nagyrészét. Aztán kilövök valami fürge vírust ami kiirtja a maradékot, és jöhetne a terraformálás. Nem is kell ide sereg, ha belegondolunk, az emberiség védekezésképtelen lenne egy földönkívüli támadással szemben.

De ha a te tervedet kéne követnem, akkor Ausztráliát választom, a szigetet jól megerősíteném, és ha jól befészkeltük magunkat, nem állíthatnak meg.

2014. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
De hülye vagy, ha kipusztítod a Holdat, akkor a Föld inogna, felborulna az időjárás, kihalna minden...
2014. jan. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem tudnék elfoglalni egyetlen területet sem. De miért is akarnak az idegenek inváziót úszitani már régen megtehették volna, ha ezt akarták volna évtizedek óta számolnak be ember, hogy elrabolták őket, és valamilyen kísérleteket végeztek rajtuk. De ennek ellenére nem ölték meg őket köztudott, hogy az idegenek olykor-olykor a földre tévednek azért. hogy tanulmányozzák a föld lakóit. De nem akarják elfoglalni azt!
2014. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
németországot mert ök legalább jutotal valamire ufo teknologia terén.
2014. jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!