Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most, amikor egyre növekszik...

Most, amikor egyre növekszik az idegen fajok száma. Miér nem érzik a USA, Orsoz kormányok hogy be kéne jelenteni valamit?

Figyelt kérdés

Régen alig ismertünk pár idegen fajt ; Kis szűrkék, nagy szűrkék az eltérítés miatt, Aldebaraniak, Orioni szűkék főleg a kontaktok miatt és a marslakók Perical Lowell miat


Várható volt, hogy az egyre növekvő kutatómunka és az univerzum megismerése után növekszik a földönkívüliek száma, akik Roswellbe 1947-be megfogadták USA + oROSZ kormányok hogy végül mindent beismernek, csak most titkolóznak, miért nem jeletik be, hogy tudnak mindent?


Már olyan extradiemnzionális, azaz több mint 3D-s idegen fajok is ismertek, mint Reptíliánok, Reptoid alakváltók, Plejádok, Annunakik, gyíkemberek, holdlakók és vénuszlakók. Miért nem ismerik be az USA meg Oroszok, hogy tudnak róluk meg együtmőküdnek?



2014. jan. 13. 17:58
1 2 3
 11/21 Szecsői Tibor ***** válasza:
#10 Akkor nem csak a helyesírásoddal van gond, hanem a szövegértéseddel is.
2014. jan. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Amúgy az ezotéria téma csak trollkodásról szól?
2014. jan. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
21%
#11 trollokkal nem beszélek egy normális kérdésre nem tudsz válaszolni mindenki tudja, hogy léteznek földönkívüliek kis szürkék reptoidok stb.
2014. jan. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%
Én tiszta hülye vagyok. Én nem tudok egyetlen idegen fajról sem, földön kívüliekről. Nem láttam szellemeket, fura szerkezeteket. Nem raboltak el, nem kísérleteznek velem, a világvége jövendöléseken röhögök. A sci-firől tudom, hogy mese. Nem kellene engem becsukni egy diliházba?
2014. jan. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Grielean ***** válasza:
89%

Na most mindenekelőtt tisztázzuk: az, hogy valahol, valaki, valamikor írt egy bármilyen sztorit egy földönkívüli fajról, az közel sem azt jelenti, hogy abból bármi is valóságos, pláne nem hogy a benne szereplő lények léteztek valaha is!


A sztorik nagy része egyszerű kitaláció, vagy képzelgés. Erről magad is meggyőződhetsz, ha lelkiismeretesen, gondolkodva foglalkozol ezzel a témával!

1. Sose higgy egy magában álló fényképnek vagy egy videófelvételnek! Ilyesmiket profi szekresztők percek alatt hamisítanak. Csak olyanokat vegyél számításba, ahol esetleg több ember, több különféle szögből tudott lefilmezni valami lebegő tárgyat, vagy bármit, mert szinkronban lévő anyagoknál már elenyésző a hamisíthatóság esélye.

2. Kiegészítés az előzőhöz, hogy ilyenkor is azért érdemes csak azokra adni, amelyeken ki is vehető valami, amit több szögből is megcsodálhatsz. Egy fénylő kis akármit nem nehéz sok száz videóra is odavarázsolni, de egy repülő csészealjat, több nézőpontból, úgy, hogy a környezet alapján is nyilvánvaló, hogy a videókat egyszerre vették fel (együtt mozog az árnyék, jól kivehetően ugyanazok az épületek, vannak mozgó tárgyak, pl autók, amik minden videón ugyanazok, és ugyanúgy mozognak, stb), ez már valóban érdekes lehet.

3. A szövegekkel kapcsolatban, ha olvasol egy cikket, mindig figyeld, hogy mennyi konkrétumot mond. Ha azt írja, voltak szemtanúk, akik nyilatkoztak, de még a nevük sincs megemlítve, vagy nincs pontos dátum, helyszín, stb, akkor a cikk nyilvánvalóan ködösít, épp azzal a céllal, hogy ne lehessen leellenőrizni annak valóságtartalmát. Az ilyenek mindig felejtősek!

4. Másik, amikor már sorolnak neveket, és egyéb adatokat, akkor ezekre érdemes rákeresni más forrásokban is. A lényeg, hogy a másik forrás ne egy ugyanolyan ufológus oldal legyen, mint az előző, mert ezek többnyire csak egymásra hivatkoznak, így ezzel nem jutsz előrébb. Viszont sokszor láttam már utalást például egy-egy híres professzor publikációira valami UFO-témában, és a megjelölt egyetemnek utánanézve azonnal kiderült, hogy ilyen professzor soha nem is létezett. Tehát, az adatok alapján már könnyű szelektálni!

5. Gondolkodj el a legapróbb részleteken is! Volt egy olyan cikk, ami valami 20. század eleji földönkívüli ügyről szólt (sajnos már nem emlékszem pontosan a tartalmára), amihez képeket is mellékeltek, és egy éles szemű embernek feltűnt, hogy a képeken a katonák kezében olyan fegyver van, ami azokban az években még nem létezett. Ilyen apróságokon is kibukhat egy majdnem tökéletesre tervezett hazugság.

6. Ha bárki bejelent bármit, akárkiről is van szó, azt ne vedd rögtön készpénznek! Sok ilyen videó kering a neten olyan, magas beosztású emberekről, akik most megteszik a nagy bejelentést... na de ilyen magas beosztású embereknek pontosan kéne tudniuk, mit is jelent az, hogy szavahihetőség. Így ha csak úgy bejelentik, hogy akármelyik kormány lepaktált akármilyen idegenekkel, de ennek bizonyítására semmit nem tud felmutatni, az mindig gyanús!

7. Végül, ha minden klappol, biztos vagy benne, hogy az eset megtörtént, ott vannak a fényképek, videófelvételek, szemtanúk, akik meséje mind egybevág, akkor már csak egy kérdésen kell gondolkodni. Lehetett-e más is, vagy kizárólag földön kívüli lehet a magyarázat?


Nos, a valóság azt mutatja, hogy kb minden száz meséből csak egyetlen esetben lehet eljutni a 7-es pontig. Persze ez még mindig néhány tucat eseményt jelent, viszont végülis mindegyik esetében csak valószínűségekről lehetett beszélni, egyértelmű bizonyíték még sosem született nemhogy itt járó ET-kről, de arról sem, hogy léteznek-e egyáltalán.

Szóval mosd olvasd újra az összes cikket, gondold végig, és ha találsz olyat, ami minden pontnak megfelel, akkor beszélhetünk tovább, addig viszont nincs miről ;)

2014. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

jon az utol so nap

--::˙-__|:-.:˙

2014. jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16%
#15 Ne trollkodj
2014. jan. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Utolsó:te nem tudod a trollkodás fogalmát.
2014. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Elég valószínű, hogy azért nem beszélnek erről normális közegben, vagy azért nem hallottatok még róla (ezt a szkeptikusabbaknak írom), mert valami bizonyítékot vártok, ha pedig valaki elétek tenne egy tegnap készült fényképet, kiröhögnétek, mert ilyen nincs is. Én egyre több kisebb történetet hallok, amiket eddig nem mertek elmesélni, mert az emberek nagy része, pont azért, mert ez nem egy szokványos dolog, előbb röhög ki, mint hogy megértse, vagy visszakérdezzen. Én sem találkoztam még földönkívüliekkel, de rengeteg dolog működik anélkül, hogy minden apró részletét értenénk.
2014. jan. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Igazi Infó ***** válasza:

A volt CIA igazgató, Medvenyev Orosz miniszterelnök, és a kanadai védelmi miniszter elég lesz: https://www.youtube.com/watch?v=qBQ04rXVIIg

Vagy van itt még:

https://www.youtube.com/watch?v=bGBMnaE81Qk

2014. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!