Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mivel magyarázható a piramisok...

Mivel magyarázható a piramisok váratlan aktivizálódása? Viking világvége az ufókkal van összefüggés? (videok)

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 31. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok tudós egyetért abban, hogy ezek az építmények ősi információs adóvevőként szolgálnak.

na itt öntöttem ki az utolsó felest

2014. febr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a cikk is, mint az összes többi paranormálos, tele van tévedésekkel, ferdítésekkel, és hazugságokkal. Például nem létezik semmiféle Anton Jermolenko asztrofizikus(emellett meg csak Jarmolenkora talált találatokat a gugli, de még így se bukkantam semmilyen asztrofizikusra). A gízai piramis és a Chicen Itzai piramis között több mint 3000 év van. A Xian-völgyi piramisok is korban távol állnak a gízai piramisoktól. A Norte Chico és a Gízai piramisok már közelebb állnak korban, de még így is van köztük több száz év eltérés. Az egész baromság már itt megbukott. És a tudósok(érdekes, hogy az ezósok szempontjából egyik esetben igazolják őket, a másikban pedig hazudnak, és elferdítik a valóságot - eléggé kettős mérce, nem?) egyáltalán nem értenek ezzel egyet. A két filmet pedig még régebben láttam. Tele vannak értelmetlen hadoválásokkal, állításokkal, és ferdítésekkel, ahogy az egész paranormál is. Egyébként ez a z oldal tökéletes demonstráció az emberi ostobaságba. Válogatt emberek, akik az egész életüket ennek szentelték, tévednek, míg pár idióta internetes blogger született zseni, és a nyolc általánosával képes megcáfolni a tudósokat, mert azok mindig hazudnak, csak akkor nem, amikor éppen az ezotériát bizonyítják. A másik, hogy azért, mert a paranormálról több idióta oldal kicopyzza az egész sztorit, és kirakja a honlapjára, a sok idióta birka már el is hiszi, mert több "hiteles" forrásból hallotta. Komolyan, ahelyett, hogy egy cikket belinkelnél, utána is nézhetnél a dolgoknak. Két percet rászánsz a guglizásra, és megcáfolod az egész parnormált alapjaiban. Szánalmas az emberek hiszékenysége.
2014. febr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Sok tudós egyetért abban, hogy ezek az építmények ősi információs adóvevőként szolgálnak.


Ez így van !


# 3/3 Nem találtam semmi ferdítést sem


Az asztrofizikusról több nemzet cikkében írnak pl [link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Tudni kell használni a keresőt :P Ezek csak néhány találtat eredményei


"És a tudósok(érdekes, hogy az ezósok szempontjából egyik esetben igazolják őket, a másikban pedig hazudnak, és elferdítik a valóságot - eléggé kettős mérce, nem?)


Nem ! Sok tudós különböző eredményeket talál saját munkájában, mivel teljesen más jellegű kutatásokat csinálnak így más részeredmény születik. Ez természetes.

2014. febr. 1. 11:11
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Ezek a netes "bizonyítékok" csak blogokról meg ilyen alja honlapokról származnak, egy komoly oldal sincs közöttük.
2014. febr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az óészaki népekről pedig nálam nem sok ember tud többet az országban, és biztosíthatlak, hogy a "viking világvége" és a piramisok között nincs összefüggés.
2014. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, hülyeségeket linkeltél be. Ha megtanulnád TE használni a Google-t, és a Google Fordítót, akkor tudhatnád, hogy az általad linkelt cikkek egytől-egyig ezósok/szélsőjobboldalik, akik imádják a konteókat. A másik, hogy az összes link a piramisos dologgal foglalkozik. Innen is látszik ,hogy az egész csak egy magyarra lefordított baromság. Mint már írtam, tanuld meg használni a guglit, és csak aztán csiripelj a verebeknek.

"# 3/3 Nem találtam semmi ferdítést sem "

Olvasd el a válaszom.

""És a tudósok(érdekes, hogy az ezósok szempontjából egyik esetben igazolják őket, a másikban pedig hazudnak, és elferdítik a valóságot - eléggé kettős mérce, nem?)


Nem ! Sok tudós különböző eredményeket talál saját munkájában, mivel teljesen más jellegű kutatásokat csinálnak így más részeredmény születik. Ez természetes."

Most konkrétan a semmire válaszoltál. Ez olyan, mintha megkérdezném, hogy mi a neved, te meg azt válaszolnád, hogy rántott csirke sült krumplival. Van értelme a válasznak ,csak sajna semmi köze nincs ahhoz, amit én írtam. Ez egy súlyos és nagyon utált érvelési hiba, a szalmabáb. Vagy egyszerűen szövegértés szempontjából inkompetens vagy.

Egybként, mivel én cáfoltam, és te nem a cáfolatomat cáfoltad, hanem a semmire mondtál ellenérveket, ezért továbbra is kitartok az álláspontom mellett, mely szerint nem tudod a keresőt használni, és a cikk kamu.

2014. febr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért az érdekes, hogy sehol nincs róluk kép az internetre feltöltve....
2014. febr. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Váratlan?

A HVG két éve megírta ugyanezt, ugyanezekkel a képekkel:

[link]


Két éves sztori, de nyilván a végtelenségig fog még a neten keringeni, mindig az aktuális világvégéhez igazítva.

És a Hvg nevétől sem kell hanyatt esni, mert egy azóta megszűnt oldalra hivatkozik forrásként. Amely oldal egy olyan oldalról vette át, amelyik ismeri a dél-amerikai kép készítőjét, és elég jól leírja, hogy egy kép hiba:

[link]


A másik képnél meg kicsit sem furcsa, hogy a fénynyaláb még a napot is elfedi.

2014. febr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!