Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Holdon van élet?

A Holdon van élet?

Figyelt kérdés

Az ősi kultúrákban nagy szerepe volt a Holdnak.

Részben azért, mert azt írták, hogy egyes istenségek onnan érkeztek, majd oda is tértek vissza. Ez azért különleges, nem? Még ki is mondják, hogy nem megtestesíti a Holdat, hanem ott él. Ilyen például a kínai mitológiában a Chang-o istenség.


Aztán a másik dolog, hogy a Hold körül már minimum 500 évre visszamenőleg jegyzeteltek le anomáliákat. Mozgó fényeket, különböző tárgyak repkedését, felvillanásokat, amelyeket csillagászok jegyzeteltek fel.

Ezek amúgy kész tények, maga a NASA adta ki egy kis könyvben az 1970-80-as évek környékén. Igen, ez nem dobálózás, a NASA adta ki.


A következő az, hogy mindenki számára ismertek a különböző felbontású Hold képek. Egyes képek nagyon ratyi minőségűek, míg mások jók. Nos, én úgy gondolom ezek egy része tényleg csak belemagyarázás - mikor már patkányt meg ilyeneket látnak bele a kő alakzatokba - de egy részük pedig egyáltalán nem, mivel maga a NASA adta ki őket. Egyeseken még torony is látható volt az árnyékával együtt vagy voltak olyan esetek, amikor a kövek elmozdultak a helyükről és a következő fotón már máshol voltak.Szóval teljesen mesterséges alakzatoknak tűnnek, nem pedig természetesnek.

Példa:

[link]


Nem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy a Holdnak csak egy kis részét jártuk be és egyes "szakadékok" mélyedések, kráterekbe még nem jutottunk le. Voltak olyan feltételezések tudósoktól, hogy ezek egy része barlangokat és mélyedéseket rejthet. A Földön is vannak természetes talaj alatt húzódó barlangok, ugyanilyenek lehetnek a Holdon is. Egyesek nagyságát több ezer méteresre is becsülik.


Olvastam 1-2 olyan dolgot is, hogy tudósok kísérleteztek robbantásokkal, és a Hold egy bizonyos ideig "kongott" és megmérték műszerekkel, tehát nem arra célzok hogy üreges, hanem hogy járatok és barlangok lehetnek benne.

Meg mintha a talaj alatt lenne valahol vastag,"pajzsréteg" kialakítva a meteorok ellen.


Na már most arra akartam utalni, hogy ezekben elbújhatott-e valaki vagy valakik? Szóval ott kialakítva egyfajta bázis, ahonnan nyugodtan lehet minket vizslatni és nem kell messziről ide járniuk a földönkívülieknek.

Nem természetes az élőhelyük, hanem mesterségesen alakították ki még valamikor. Végül is a felszín alatt még nem vizsgálódtunk mélyen, csak kap


A nagy számú összeesküvés elméletekről pedig még nem is szóltam pl. űrhajósok láttak valamit vagy arról, hogy azért nem hisznek annyira a NASA-nak, mert tény, hogy egyes képeket műteremben készítették el (lobogó zászló, hol látszódnak a csillagok hol pedig nem) és hiteltelenítették magukat sokak szemében.


Szerintetek? Mi a véleményetek?

Ellenvetés és egyet értés is jöhet, de kifejtve, ész érvekkel.


George Adamski



#Hold #idegen #földönkívüli #holdbázis #holdlakó #élet a holdon #hold anomáliák #mesterséges építmények a holdon
2014. márc. 10. 20:27
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Svejk !

Szeretnék érdeklődni, hogy fizetett troll vagy-e vagy sem ? Egy komment egy gumicukor, vagy mi a tarifa ?

2014. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
0%
Annácska! Nekem is lenne egy kérdésem. Hogy tudsz az elmegyógyintézetből az internetre feljutni? Vannak meghatározott periódusok, amikor netezhettek?
2014. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

Anna és a kérdező is nyitottan, normálisan gondolkodnak ezekről a dolgokról. Mivel nem tudunk odamenni, hogy leellenőrizzük, bármi lehetséges.

Az emberek nagy részének van egy jellemző, és nagyon rossz, de ugyanakkor érthető tulajdonsága: ami eltér a megszokott, hétköznapi dolgoktól, attól elzárkóznak, és akik nyitottan, normálisan próbálnak gondolkozni még ilyen témákban is, azokat pedig kigúnyolják, megvetik! Hát, például ezért tart itt ez a civilizáció, ahol tart!

Jó lenne végre szakítani azzal a rossz beidegződéssel, hogy a "tudomány" szent és sérthetetlen! Azért csak nem lesz olyan, mint amilyen az egyház volt a középkorban.

Ezek mellett meg kellene nézni azt is, hogy úgy általában az egész tudományt, ezen belül az űrkutatást kik tartják a kezükben! De ezek megint különálló témák, amik messzire vezetnek.

A kongással kapcsolatban az jutott az eszembe, hogy az űr tényleg nem vezeti a hangot, de valamilyen rendellenességet, a szokásostól eltérő rezgéseket azért csak észleltek, ha ennek híre ment. Sőt, még az is lehet, hogy a Holdnak van egy gyenge légköre, akármit is állítanak ezzel kapcsolatban, és az már képes vezetni a hangot.

2014. márc. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
63%
Nahát Annuska most nagyon beszóltál egyébként azt sem tudod mit jelent a troll. Egyáltalán valaki olvasta a linkjeimet? 1 percig gugliztam gondoljatok bele, ha 4-5 percig gugliztam volna vagy, ha valaki valóban a választ keresné talál megis találná azt. #33 A Holdnak van egy nagyon vékony légköre, de a hang nem terjedhet, mert nincs oxigén a Holdon még mindig nem vágom, hogy jönnek képben az idegenek, amit itt felsoroltak mind természeti jelenség. :)
2014. márc. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
44%

33, a tudomány csak az ostobák szerint szent és sérthetetlen. A tudós filozófiája az, hogy minnél többet ismer valaki, annál kevesebbet tud. Az igazi tudós a tudományt nem szilárd dologként, hanem inkább folyadékként kezeli. Vannak konkrét részei, viszont a fejlődés formálja, nem pedig személyek. Az pedig, hogy csak ott ehet leelenőrizni, ostobaság. A matematika és a fizika pont ezt döntötte meg. A világ szabályszerűsegekre épül, és ezek alapján ki lehet számolni az ismeretlent. A Holdnak még gyenge légköre sem lehet. Semmiképp. Nem bolygó, akármilyen kis kavics minden nehézség nélkül be tud csapódni, nincsenek gázok, és persze nincs hang.

névte2en

2014. márc. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
82%

"33, a tudomány csak az ostobák szerint szent és sérthetetlen"


Senki sem állitotta az ellenkezőjét. Viszont vannak olyan tudományos TÉNYEK, amikben csak az ostobák kételkednek.

2014. márc. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
36%

32# Nem tudom, de ha te kikerülsz nyugodtan megoszthatod velünk az élményeidet :-)


33# Teljesen egyetértek !


34# Tisztában vagyok a troll szó fogalmával és te abba a kategóriába esel .

2014. márc. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
57%
Annuska látva, hogy mit gondolsz az idegenekről nem hiszem, hogy te bármivel is tisztában vagy szerintem csak megtetszett neked a troll jelző engem egyáltalán nem zavar csak nyugodtan hajtogasd. :D
2014. márc. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
63%

Anna, nagyon gyenge visszavágás. Inkább legyél kreatív vccek kitalálásában, ne pedig mint egy óvodás gyerek, ismételgesd a másik viccét.

névte2en(33-as)

2014. márc. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
A 33-as az én voltam!
2014. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!