Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Holdon van élet?

A Holdon van élet?

Figyelt kérdés

Az ősi kultúrákban nagy szerepe volt a Holdnak.

Részben azért, mert azt írták, hogy egyes istenségek onnan érkeztek, majd oda is tértek vissza. Ez azért különleges, nem? Még ki is mondják, hogy nem megtestesíti a Holdat, hanem ott él. Ilyen például a kínai mitológiában a Chang-o istenség.


Aztán a másik dolog, hogy a Hold körül már minimum 500 évre visszamenőleg jegyzeteltek le anomáliákat. Mozgó fényeket, különböző tárgyak repkedését, felvillanásokat, amelyeket csillagászok jegyzeteltek fel.

Ezek amúgy kész tények, maga a NASA adta ki egy kis könyvben az 1970-80-as évek környékén. Igen, ez nem dobálózás, a NASA adta ki.


A következő az, hogy mindenki számára ismertek a különböző felbontású Hold képek. Egyes képek nagyon ratyi minőségűek, míg mások jók. Nos, én úgy gondolom ezek egy része tényleg csak belemagyarázás - mikor már patkányt meg ilyeneket látnak bele a kő alakzatokba - de egy részük pedig egyáltalán nem, mivel maga a NASA adta ki őket. Egyeseken még torony is látható volt az árnyékával együtt vagy voltak olyan esetek, amikor a kövek elmozdultak a helyükről és a következő fotón már máshol voltak.Szóval teljesen mesterséges alakzatoknak tűnnek, nem pedig természetesnek.

Példa:

[link]


Nem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy a Holdnak csak egy kis részét jártuk be és egyes "szakadékok" mélyedések, kráterekbe még nem jutottunk le. Voltak olyan feltételezések tudósoktól, hogy ezek egy része barlangokat és mélyedéseket rejthet. A Földön is vannak természetes talaj alatt húzódó barlangok, ugyanilyenek lehetnek a Holdon is. Egyesek nagyságát több ezer méteresre is becsülik.


Olvastam 1-2 olyan dolgot is, hogy tudósok kísérleteztek robbantásokkal, és a Hold egy bizonyos ideig "kongott" és megmérték műszerekkel, tehát nem arra célzok hogy üreges, hanem hogy járatok és barlangok lehetnek benne.

Meg mintha a talaj alatt lenne valahol vastag,"pajzsréteg" kialakítva a meteorok ellen.


Na már most arra akartam utalni, hogy ezekben elbújhatott-e valaki vagy valakik? Szóval ott kialakítva egyfajta bázis, ahonnan nyugodtan lehet minket vizslatni és nem kell messziről ide járniuk a földönkívülieknek.

Nem természetes az élőhelyük, hanem mesterségesen alakították ki még valamikor. Végül is a felszín alatt még nem vizsgálódtunk mélyen, csak kap


A nagy számú összeesküvés elméletekről pedig még nem is szóltam pl. űrhajósok láttak valamit vagy arról, hogy azért nem hisznek annyira a NASA-nak, mert tény, hogy egyes képeket műteremben készítették el (lobogó zászló, hol látszódnak a csillagok hol pedig nem) és hiteltelenítették magukat sokak szemében.


Szerintetek? Mi a véleményetek?

Ellenvetés és egyet értés is jöhet, de kifejtve, ész érvekkel.


George Adamski



#Hold #idegen #földönkívüli #holdbázis #holdlakó #élet a holdon #hold anomáliák #mesterséges építmények a holdon
2014. márc. 10. 20:27
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
59%

Bocsánat, igaz :D

Annácska elírta. Én a 32-es válaszadó vagyok.

névte2en

2014. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
36%

A Holdon jelenleg szürke földönkívüliek élnek.

1954 óta amerikai tudósok is dolgoznak ott velük, mivel ekkoriban az USA kormánya, élén az elnökkel, szövetséget kötött ezekkel a földönkívüliekkel.

2014. ápr. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Igen, előző, én is így tudom. De nem kizárható, hogy más fajok is élnek ott elkülönülten, csak ők nem állnak és nem álltak kapcsolatban az amerikai kormánnyal.
2014. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a kis herceg él a Holdon.
2014. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
nem jártam arrafelé, de azt tudom hogy magyarországon nincs élet
2014. szept. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Van egyébként
2019. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!