Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az űrlények felelnek igazából...

Az űrlények felelnek igazából a maláj gép eltérítéséért?

Figyelt kérdés

Nem rég eltűnt egy malajziai repülőgép, ami erősen megrontotta a kapcsolatot az ország és Kína között. De mi van, ha más is áll a dolog mögött? Ha a földönkívüliek teremtették meg a viszályt a két ország között? Jelenleg is megy a hírekben, hogy egy terroristacsoport megtámadott több embert is Malajziában, ami még jobban fokozta a két ország közötti feszült helyzetet. Emellett pedig a nyomozás körül is rengeteg probléma van. Mi van, ha ezeket mind a földönkívüliek idézték elő, hogy a rést kihasználva átvegyék Kína fölött az uralmat, és ezzel tovább terjeszkedhessenek a Föld többi részére is?

És te mit gondolsz?

Üdv: FT



2014. ápr. 4. 20:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%

Ha egy faj eljut ide a bolygóra, akkor biztosan nem ez a gyerekes dolog fog eszébe jutni, amit te itt most levezettél.

Nem csak technológiailag kell fejlődnie egy civilizációnak, hanem intellektuálisan és szociálisan is. Hogy ne folyton a háborúzáson és az egymás kiirtásán törjék a fejüket.

Ha pedig elakarnák foglalni Kínát, akkor azt pikk-pakk megtehetnék, ha már ide eljutottak. Nem pedig így, ahogy leírtad.


Szóval erősen kétlem, hogy E.T.-nek köze lenne a gép eltűnéséhez. Lehet lesz 1-2 disznóság a gép eltűnésével kapcsolatban és nem csak egy sima szerencsétlenség, lezuhanás történt. Csakhogy ezért az ember a felelős.


George Adamski

2014. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
59%
Én azt gondolom, hogy most megyek kakilni egyet.
2014. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
22%
Éppen ez jutott nekem is ma eszembe, Kérdező. Az ember elkezd ilyeneken gondolkodni, ha a Zeitgeist-ot többször olvassa :). Viccen kívül: szerintem nem kizárt.
2014. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Adamski, de mi van, ha kicsinyesek? Nem kell megfelelniük az emberi értékrendeknek. Olyan, hogy E.T, nincs, legalábbis, mint egy személy. Az E.T a földönkívüli életet jelenti(szerintem ezt te is tudod. Ha igen, akkor miért használod, úgy, ahogy?)
2014. ápr. 4. 21:21
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

És itt egy újabb troll. Fogadjunk, hogy jigsaw reinkarnációja. Nem, nem ők felelnek ezért. Igaza van Adamskinek. Ha ide eljutnának, akkor nem ilyen kicsinyességekkel foglalnák el a bolygót, hanem mondjuk kipusztítanának mindenkit. De köszönjük, a kioktatást senki sem kérte. A terroristákat már azonosították(legalábbis a csoportjukat), és semmi közük a kínaiakhoz.

névte2en

2014. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%

Kedves Forint!

Én Dojcsmárk vagyok és tudomásomra jutott, hogy ez a Fribble-ök műve.

Ilyenek a Fribble-ök:

[link]

2014. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
62%
A maláj gépet valószínűleg a depis pilóta térítette el.
2014. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg a maláj űrlények felelnek a pilóta eltérítéséért.
2014. ápr. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%

nem

a lángos árának folyamatos növekedése

2014. ápr. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem az agyilag zokni emberek háborúznak csak,és akarják kiirtani magukat...de itt is sok ilyen ember van,szóval nem akarok vitába szállni velük,mivel nem tudom mi hányan vagyunk,csak azt hogy ők sokan.

Ha eljutnának ide egy idegen civilizáció élőlényei,akkor nem véletlenül jutnának el ide,ebből az következik hogy okosak,ebből pedig,hogy nem hülyék,szóval biztos nem háborúzni jönnének.

2014. ápr. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!