Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akik itt az UFO témában...

Akik itt az UFO témában okoskodnak, nem félnek hogy amiket írnak felkelti bizonyos "szervek" érdeklődését és nyomon követhetik netes munkásságukat?

Figyelt kérdés

Ugye köztudott hogy bizonyos szervek és szervezetek érdeklődnek ezen cselekmények felől, valószínűleg a hoax képek és beszámolók is tőlük származnak dezinformációként, hogy megtévesszék az amatőr kutatókat.

De itt néha lehet olvasni olyan dolgokat, ami mondjuk ha igaz lenne, vagy kitudja igaz is, akkor olyan, mintha titkokat fecsegne ki valaki.

Főleg akkor szembetűnő ez, ha a kérdező, önmagától ír dolgokat , helyszíneket, neveket, és nem ad hivatkozási alapot sem, pl egy oldalt, ahol ezt olvasta.

Akkor okkal lehet feltételezni, hogy lehet tud bizonyos dolgokat, amiket pont ezen szervezetek is tudni szeretnének.

És ugye tudjuk, milyenek ezek a szervek.



2014. ápr. 11. 21:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én nem félek tőle; nem érdekel.
2014. ápr. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
sokáig ugy volt,hogy a tanukat eltüntetni és osztán senki nem fog beszélni.De aztán rájöttek,hogy az hatásosabb,hogyha hagyják beszélni öket igy hitetlenek lesznek.
2014. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a kérdést már megfigyelik.Amúgy van egy ismerősöm aki több ufokrol szóló dolgot ki szivárogtatott és többször feltörték a gépét hogy le törölhessék az infokat. Egyszer érdeklőttem a GYIK en az ufokról és kommentelt egy titkos ügynök hogy " mi titkosügynökök nem szeretjük ezen témaban a kiszivárogtatásokat az eredeti infok megmaradnak nekünk üdv J (kapcsolattartó)"
2014. ápr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én már a fogdáról írok. Nemsokára átszállítanak egy számomra ismeretlen helyre. Még mielőtt elkaptak, az okostelót feldugtam a s*ggembe, így nem találták meg. De az aksi már nem sokáig bírja..
2014. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kezdő elmeorvosnak jó vadászterület ez itt. Másoknak nem. Vicc ez az egész.
2014. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Figyelj,


bármit csinálsz a neten, rohattul leszarják, csak ne szervez harcokat csapatokat amik káoszt csinálnákak úgy hogy ezt ők is érezzék..

2014. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!