Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valaki olyan szerencsé...

Van még valaki olyan szerencsétlen helyzetben, mint én, hogy nincs lehetősége ma este sehova se menni?

Figyelt kérdés
Látom hogy mások mennek mindenhova, mindenkit hívtak valahova, engem sehova, az a pár haverom, aki van is máshol lesz, tehát velük sem tudok találkozni, minden évben a szüleimmel kell itthon lennem szilveszterkor, már a tököm kivan az egésszel, iszonyat rossz kedvem van :S 20/f
2010. dec. 31. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem hívtak, és mégsem megyek; na ezt kapd ki.


Amúgy próbáld hasznosan eltölteni az időt, foglalkozz a hobbiddal, vagy legyél olyan elvetemült, mint én, és tanulj a jövő heti vizsgádra, hogy ne bukj meg belőle... :D


Egyáltalán nem olyan nagy dolog ez a szilveszter, mint amekkorának be van állítva.

2010. dec. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

Miért nem mész egyedül 20 éves létedre becsajozhatsz és máris nem vagy egyedül.

Nem csak te vagy ezzel igy nagyon sokan...

18L

2010. dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
én sem megyek sehova, nem is hívtak. én a párommal leszek itthon, és bontunk egy üveg pezsgőt. bumm:) egyébként nem tudom, hol laksz, de a városban szilveszterkor bárkihez odacsapódhatsz:)
2010. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nekem is itthon kell lennem és ráadásul rosszul is vagyok,úgyhogy
2010. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is itthon leszek. Bár nekem semmi szilveszteri hangulatom nincs is. Az egész nem érdekel igazából:D 17/L
2010. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Sose gondoltam ezt a napot olyan baromi különlegesnek, de a mostani kutyám miatt rendre itthon maradok. Ha egyedül van, az ablakon is kiugrik a petárdák miatti félelmében :( Ő pedig többet jelent nekem, semmint egy random buli. Lazulok én évközben eleget, nem hiányzik pont ez a nap. Mellesleg idén kicsit beteg is vagyok, és többen a családból is, így a rokoni házidajdaj is elmarad. Max utólag. De valahogy nem is bánom.
2010. dec. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, átérzem a helyzeted :(

Épp pár napja jöttem rá, hogy az egyik állítólagos barátnőm hogyan áskálódott ellenem... találkozni akartam szilveszterkor a régi bnőimmel, erre kiderült, ez az állítólagos bnőm már náluk is alszik... ki is akartak közösíteni, de nem hagytam magam... simán elintézte volna a "barátnőm", hogy itthon legyek szilveszterkor, és ő lehessen együtt a régi bnőimmel, de meghívattam magam :)

Én is voltam úgy, hogy családdal voltam, tudom milyen szar érzés.


Tipp: A babonák azt mondják, jobb is ilyenkor korán lefeküdni, és hajnalban kelni, akkor lesz jó az új év, szal próbáld ki :-)

Másrészről, el is mehetsz egy klubba, leülsz a pulthoz/bemész tánctérre, 5 perc múlva tuti nem leszel egyedül :)

2010. dec. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez szerencsés helyzet, nem szeretem a bulikat! Nyugodtan el vagyok otthon! Boldog Újévet Kivánok nektek! :)és aki szereti, jó Bulizást :)
2010. dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Minek bulizni? Tök jót lehet itt is kockulni:D
2010. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lehetőségem még csak lenne, de ma jött ki rajtam egy torokgyulladás, ezért itthon fog enni a fene. Őszintén nem bánom. Szerintem én is taulni fogok.

Csak szegény párom sajnálom, együtt szilvesztereztünk volna, és tavaly is beteg voltam, de akkor legalább otthon voltunk a haverjainál, de most nem. Most nem fog tudni semmit csinálni, csak hallgatja majd, ahogy köhögök :S

2010. dec. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!