Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges, hogy mindenegyes...

Lehetséges, hogy mindenegyes életforma az X-bolygóról származik?

Figyelt kérdés
Köztudott, hogy az emberek a kezdetek óta náluk sokkal fejlettebb lényeket istenítenek, mint például Zeuszék vagy a keresztény Isten és még sorolhatnám, de mi van, ha mindez igaz és valóban Istenek hoztak minket erre a bolygóra? az a véleményem, hogy az összes életforma a Földön és azon életformák az univerzumban, amiket még nem fedeztünk fel mind egy bizonyos bolygóról származnak vagy, ahogy én nevezem az X-bolygó ezek a felsőbbrendű lények szórták szét a világegyetemben az életet tehát mindenki az X-bolygóról származik emiatt küldenek a Földön felderítő szondákat az emberek ufóknak nevezi őket pedig valószínű, hogy nem azok és az univerzumban számtalan ilyen felderítő űrszonda van az emberek tudta nélkül persze céljukat nem ismerem mivel ez még nem teljesen tiszta számomra, de rájövök az igazságra, mert bizony az igazság nem odaát van. :) )
2014. ápr. 14. 18:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ennek a világon semmi értelme. Minden jel arra utal, hogy az ember itt alakult ki a természettel együtt. Annak meg nem sok értelme, hogy egy egész ökoszisztémát átköltöztessenek egyik bolygóról a másikra.
2014. ápr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
Legalább a nevedet rejtsd el, ha trollkodsz. Meg lehetne vicces is.
2014. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Persze persze kritizálni mindenki tud, de a lényegen nem sokat változtat bobtom nevű izé... felhasználó miért rejtsem el a nevemet? a trollkodást pedig tőled tanultam mesterem voltál kösz mindent. ;)
2014. ápr. 14. 20:32
 4/19 anonim ***** válasza:

Na, sátánka is visszatért :)

Az viszont eléggé vicces, amikor egy troll(bobtom) magyaráz egy másik trollnak(IfjúSátán A Legjobb válaszadó)...

2014. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

szervusz J !


ez egy top secret info volt, civil lakossággal nem szabadna megosztani, mert most a távcsövükkel majd ezt keresik.

V(kapcsolattartó)

2014. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Dehát el se mentem csak azért nem jöttem ideig, mert valamelyik vicces gyerek elvágta a netkábelt :D most komolyan én nem vagyok troll, aki ismer az tudja mindent a gyikes kollégáktól tanultam csak is a többiek tehetnek arról, hogy ilyen vagyok ti vagytok rám rossz hatással na, de ebből nem esztek én normális vagyok és tisztelettudó nem mellesleg jóságos és közkedvelt a kérdésem sztem ide illő csak szokatlan elgondolás a számotokra na, de mindegy én elfogadom a válaszokat nem vagyok pereces csak nehezen rázódok vissza a gyiken. :)
2014. ápr. 14. 21:05
 7/19 anonim ***** válasza:

"most komolyan én nem vagyok troll, aki ismer az tudja mindent a gyikes kollégáktól tanultam csak is a többiek tehetnek arról, hogy ilyen vagyok ti vagytok rám rossz hatással na, de ebből nem esztek én normális vagyok és tisztelettudó nem mellesleg jóságos és közkedvelt a kérdésem sztem ide illő csak szokatlan elgondolás a számotokra na, de mindegy én elfogadom a válaszokat nem vagyok pereces csak nehezen rázódok vissza a gyiken. :)"

Sátánka, névte2en vagyok. Megnyugodhatsz, én tudok egyet s mást ;D

2014. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
De ez konkrétan gyerekes. Ha ilyen reptoid kaliberű dologgal állnál elő, akkor azt mondom haha. A neved meg annyira hülye, hogy nem kérdés, hogy trollkodsz.
2014. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig nem ismersz névte2en, ahogy a többi felhasználó sem ez csak egy álca direkt próbálok nem olyan lenni, mint valójában amikor írok arra gondolok, hogy mit írna most Ifjú Sátán vagy bobtom vagy akárki komolyan nem azt írom, amit valójában gondolok persze könnyű azt mondani valakire, hogy troll, de az az igazság, hogy nem vagy az talán egy nap önmagam leszek, de az már egy másik történet addigis sokat tanulók tőletek igazából csak fejlődés céljából vagyok itt nézem mit írnak mások engem szórakoztat. :D
2014. ápr. 14. 22:08
 10/19 A kérdező kommentje:

bobtom

Egy rajzfilmből válaszotttam ezt a felhasználót direkt ilyen gagyit és az a szomorú valóság, hogy szoktam nézni rajzfilmeket tudom gyerekes, de ez van soha nem fogok felnőni a kérdés mondom, hogy komolyan tettem fel csak nem úgy tettem fel, mint Ifjú Sátán hanem valaki más személyíségét másoltam. :D [link]

2014. ápr. 14. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!