Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges, hogy mindenegyes...

Lehetséges, hogy mindenegyes életforma az X-bolygóról származik?

Figyelt kérdés
Köztudott, hogy az emberek a kezdetek óta náluk sokkal fejlettebb lényeket istenítenek, mint például Zeuszék vagy a keresztény Isten és még sorolhatnám, de mi van, ha mindez igaz és valóban Istenek hoztak minket erre a bolygóra? az a véleményem, hogy az összes életforma a Földön és azon életformák az univerzumban, amiket még nem fedeztünk fel mind egy bizonyos bolygóról származnak vagy, ahogy én nevezem az X-bolygó ezek a felsőbbrendű lények szórták szét a világegyetemben az életet tehát mindenki az X-bolygóról származik emiatt küldenek a Földön felderítő szondákat az emberek ufóknak nevezi őket pedig valószínű, hogy nem azok és az univerzumban számtalan ilyen felderítő űrszonda van az emberek tudta nélkül persze céljukat nem ismerem mivel ez még nem teljesen tiszta számomra, de rájövök az igazságra, mert bizony az igazság nem odaát van. :) )
2014. ápr. 14. 18:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Dehogynem :D

névte2en

2014. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Személyiséget szoktam adni a felhasználómnak ezen a Sátános felhasználón még dolgozók lehetséges, hogy valamilyen szkeptikus féle leszek engem marketingest nem ismertek max a felhasználómat, aki perszeg nem én vagyok nem keverem össze a munkát a magánélettel. :DDD
2014. ápr. 14. 22:34
 13/19 anonim ***** válasza:

J ügynök, /ifjúsátán


magától nagyobb trollt még nem láttam.

van itt pár, de azt hiszem maga, túltesz mindenki.


üdv: V ügynök(kapcsolattartó)

de ez a kategória így jó, nélkülünk itt semmi nem lenen.

2014. ápr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igaza van traktoros ügynök valamiben csak abban nem, hogy troll vagyok ezt nem vagyok hajlandó elfogadni a világ még nem készült fel arra, hogy önmagamat adjam sztem nekem igazam van a kérdéseimet illetően bobtom kolléga nem tudja értékelni a kérdésemet mert bezavarja őt a többi nem valós kérdés. :-)
2014. ápr. 14. 23:09
 15/19 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Látom alaposan elkanyarodtál a témától...

s, védőbeszédbe kényszerültél nem a kérdéssel kapcsolatba!


Én viszont kizártnak tartom az elképzelésed,

a penspermium elmélet miatt!

2014. ápr. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#15 kifejtenéd bővebben úgy tudom, hogy a pánspermia elmélet ellen sem mellette nem szól semmi.
2014. ápr. 15. 08:11
 17/19 anonim ***** válasza:

Ez mese, ráadásul annak is gyenge. 0/10


Ja, és:


>Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció

2014. ápr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
#17 mindegyik elmélet kitalációként indul, amíg valaki nem bizonyítja be azt.
2014. ápr. 15. 12:48
 19/19 anonim ***** válasza:
#18: tévedsz, gyermekem. A minden alapot nélkülöző mesékből nem lesz elmélet, de talán még hipotézis sem. Ha nincs mögötte semmi, akkor nem is lesz mögötte semmi.
2014. ápr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!