Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A fresnoi idegenek - videó!...

A fresnoi idegenek - videó! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A következő felvétel bár igen szemcsés mégis alaposan megvizsgálták.

Egy fesnói férfi biztonsági kamerája vette fel, amit azért szerelt fel a házára, mert éjszaka mindig a kutyák ugattak és azt hitte betörő bóklászott a környéken.

https://www.youtube.com/watch?v=fMv85lRAmuk

itt jobb minőségű:

https://www.youtube.com/watch?v=b4XDcJoiXuY

Látszik egy nagyon-nagyon vékony lény, aminek van egy kisebb feje és a lábaival mondhatni "siklik".

Számítógéppel kielemezték, biztos hogy nem CGI és nincs odalógatva semmi, hisz ez látható lenne (1:38)


Ezután helyi kísérletekkel próbálták leutánozni a felvételt:

belelógattak valamit a képbe, kisgyereket sétáltattak be a képbe, gépezettel és csigákkal is próbálták rekonstruálni, valamint kötélpályával és rúddal.

De sosem hasonlított a felvételeken látottakra.

Mindezt megcsinálták egy szakértői csapattal:

https://www.youtube.com/watch?v=TJwURMAeqHQ


Később egy nyugdíjas házaspárnak sikerült hasonló felvételt készítenie a "lényekről".


Szerintetek mi az isten lehet ez??

Egyedi és érdekes felvétel!


George Adamski



#földönkívüli #UFO #Alien #nightwalker #éjszakai látogatók #fresno #fresnoi idegenek #trükk?
2014. ápr. 14. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de kedves leszek és azt mondom hogy 1% esély van rá hogy a Scrall bolygóról idejárnak bevásárolni esténként az idegenek.
2014. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Joci_27 ***** válasza:
100%
Ha átverés akkor ügyes, de amúgy fogalmam sincs mi lehet. Nem gondolnám, hogy földönkívüliek hálóingben sétálnak egy hátsó udvaron de tény, hogy elég bizarr az a figura, akárki vagy akármi is az.
2014. ápr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
azért ha megnézek egy star trek filmet, vagy a prometheust, abban ezerszer jobb képi megjelenítésben mutattak idegen lényeket, nem volt semmi elmosódva, és moziban is nézhettem, ezt meg szemcsés felvételen a jutyubon.
2014. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A "lény" mozgása már annyira szaggatott, hogy ez simán lehet stop motion is :D

De komolyra fordítva a szót: Az egész úgy néz ki, mintha egy fordított U alakú gyurmapaca végibóklászna az utcán. A szakértői csapatot viszont nem nevezném annyira szakértőinek, egy ilyen csatornán...

Apropó. Hogy a csudába lehet egy felvételről készített felvételről megállapítani, hogy a felvett felvétel nem CGI?

2014. ápr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A "CGI" az mit jelent?

Döbbenetes, ez az alak szinte teljesen olyan, mint ami a két kérdéssel ezelőtti videóban látható! Leírom ide is, hogy ez engem leginkább egy kísértetre emlékeztet, de ahhoz meg túl élénken látszik ez a nagyon furcsa alakú lény. Így éjjel nézve különösen félelmetes, és külön bizarr a dologban az is, hogy mintha nem lenne felsőteste, és még talán feje sem. Vagy mintha egy nagy pálcikafigurát kettévágtak volna. Az tény, hogy a kutyák észlelték, meg a kamera is.

Szerintem ha biztonsági kamerával van felvéve, akkor hiteles a felvétel. Hiszen egyébként is, vajon mi értelme lenne egy ilyet hamisítani, talán a hírnév miatt? Ha egyáltalán sikerülne a hamisítás.

Valahogy jó lenne végre, ha az emberek már nem mindig abból indulnának ki, hogy egy felvétel hamis, hiszen az ember néha hihet is a saját szemének, nem?

Nekem az is tanulságos ebből a felvételből, amit már eddig is gondoltam, hogy szerintem az UFO-jelenségek és a kísértetjelenségek között mintha lenne némi átfedés.

2014. ápr. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Itt nincs miről beszélni!


Ezt hülye gyerekek csinálták, hülye gyerekeknek.

2014. ápr. 15. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 TheDayOfThunder válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=YR41iiyiybg


Szerintem ő volt az, csak oldalt ment és azért látszik vékonynak :D

2014. ápr. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy karcsú slenderman? érdekes felvétel csak gratulálni tudok a művésznek. :D
2014. ápr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

khm...

Ez egy medve xdd

Látszik ha jobban nézed!

n

2014. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Engem pont egy ilyen fogott le amikor az űrhajón meganálszondáztak..
2014. ápr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!