Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Szíriuszi ninjákkal hogyan...

A Szíriuszi ninjákkal hogyan léphetnék kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék híres ninja lenni úgy gondolom, hogy a szíriuszi ninjáktól sokat tanulhatnék, hogy léphetek velük kapcsolatban?

#UFO #nindzsa #Szíriusz #szíriuszi ninja #ninjicu
2014. ápr. 16. 19:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%
Telefonon.
2014. ápr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%

Pont az ilyen kérdésekért járnak fel a hivatásos trollok trollkodni az Ezotéria témában.

....

Hát elmondom neked testvér. Erre csak egy módszer van. Öld meg magad egy éles késsel, de miközben folyik el a véred mondogasd magadban: A Szíriuszon szeretnék újjászületni.


Ez a módszer garantált. Én is kipróbáltam, és most a Szíriuszról trollkodok veled.

2014. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Ne hülyéskedj barátom mégis honnan tudnám a telefonszámukat nem is biztos, hogy van nekik olyan normális válaszokat kérek nagyon régóta szeretnék ninja lenni idáig nem tudtam őket elérni azért tettem fel a kérdést az a legnagyobb álmom egyike, hogy egy nap ninja legyek és megvédjem a bolygót.
2014. ápr. 16. 19:24
 4/32 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a baj, hogy nem vicces.
2014. ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
#2 Nem vagyok hülye elsőként mutasd meg, hogy kell amúgyis féltem az életemet.
2014. ápr. 16. 19:26
 6/32 A kérdező kommentje:
bobtom nevű trollokra nem vagyok kíváncsi ezt nem viccnek szántam.
2014. ápr. 16. 19:27
 7/32 anonim ***** válasza:
68%

Kedves barátom!

Mégis honnan az Isten @@@-ból vetted, hogy a Szíriuszon van élet, és hogy nindzsák lakják?

.....

Ha nindzsa akarsz lenni győzd le a félelmedet.

2014. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos, rossz hírem van. A Szíriusz egy a Napnál jóval nagyobb energiával sugárzó A/2-es színképtípusú fehér csillag, ami körül nagyjából Szaturnusz-Uránusz távolságnyira egy fehér törpe is kering. Ezek alapján ebben a rendszerben nem lehetséges értelmes élet. Így ninják sem. Azért fel a fejjel!
2014. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam egy vénembertől, hogy előtte shinobivá kell, hogy valjak és meg kell tanulnom a az alap ninjicut csak azt nem tudom, hogy léphetek kapcsolatban a szíriuszi helytartókkal, akik át vezényelnek a szíriuszi ninjákhoz.
2014. ápr. 16. 19:40
 10/32 anonim ***** válasza:
76%
A legtöbb idős ember a második gyerekkorát éli.
2014. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!