Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az senki sem jutott eszébe...

Az senki sem jutott eszébe hogy a Men in Black c. film félrevezetés képpen is készült?

Figyelt kérdés
mindenki látja hogy film ebből gondolják ez csak ki találció.mi van ha ez azért is készült hogy megtévesszék az embereket hogy a MIB biztosan nem létezik ? ha nem is úgy ahogy a filmben de szerintem hasonló van.

2014. ápr. 19. 19:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
30%
Nem nézek ilyen mocskot.
2014. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Pedig vicces film volt... :D Nekem bejött.
2014. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
70%
Tudod mi az igazi félrevezetés ? Az Iron Sky, na az még akár igaz is lehet .
2014. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%

Jaj neee,csak az Iron sky-t neee.Voklt egy időszak amikor teljesen rá voltam kattanva,mert olyan jól néztek ki azok a csészealjak,meg maga a sztorin állati beteg.


Amikor megnéztem kicsit csalódtam hogy egy vígjátékot csináltak az alapsztoriból,de voltak benne nagyon ütős poénok.Amikor az albínó fekát otthagyták a gettósok előtt náci egyenruhában azon szakadtak a rekeszizmok.


Különben a MIB tényleg jó.Nekem az 1 tetszett a legjobban eddig,és tudom,le vagyok maradva jócskán,de még nem láttam a hármat.

2014. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
80%
Majd mindjárt jönnek a MIB-ügynökök a hülyék paradicsomából és deneutralizálnak.
2014. ápr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
69%
Na az is egy állat film!
2014. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
50%
Möbiusz ! Ragyogó biológusi elméd most nem brillírozik ! Tudhatnád, hogy az Iron Sky valódi legendán alapszik és hogy nem az amerikaiak voltak először az űrben, a németek már a 40' években utaztak a sztratoszférában . Innen vették a filmet is . Egyébként nekem se tetszett, nagyon jó film lett volna ha nem viszik el vígjáték vonalra .
2014. ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
85%
Tudod, mi a félrevezetés? A magyar nyelvtanból kapott évvégi jegyed...
2014. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is egyik kedvencem a Penge után olyan jól összehozták ezt a filmet, hogy akár valósnak is tűnhet egy ufo-hívő számára mindhárom részt láttam és várom a negyediket is. :D
2014. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
Csak nekem tűnik fel hogy mindenki le van pontozva?Valami troll öngyilkos merénylő van itt?
2014. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!