Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az senki sem jutott eszébe...

Az senki sem jutott eszébe hogy a Men in Black c. film félrevezetés képpen is készült?

Figyelt kérdés
mindenki látja hogy film ebből gondolják ez csak ki találció.mi van ha ez azért is készült hogy megtévesszék az embereket hogy a MIB biztosan nem létezik ? ha nem is úgy ahogy a filmben de szerintem hasonló van.

2014. ápr. 19. 19:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
75%
A lepontozó ügynökség akcióba lépett beöntést nekik. ;)
2014. ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
76%

"Tudhatnád, hogy az Iron Sky valódi legendán alapszik és hogy nem az amerikaiak voltak először az űrben, a németek már a 40' években utaztak a sztratoszférában . Innen vették a filmet is . Egyébként nekem se tetszett, nagyon jó film lett volna ha nem viszik el vígjáték vonalra ."


Igen,ismerem a Moon nazi story-t,de körülbelül olyannyira megalapozott mint a slenderman legenda,és fele olyan kidolgozott sincs mint a hamis holdra szállás konteó.



"nem az amerikaiak voltak először az űrben, "


Abban én is egyetértek hogy nem az amcsik voltak elsők az űrben...Hanem az oroszok.


" a németek már a 40' években utaztak a sztratoszférában ."


Tudod az amcsik és az oroszok a második vh után ahány rakétát,tervet és tudóst tudtak,kivittek saját országukba.Így került ki Wherner von Braun is az amerikaiakhoz (különben mehetett volna Nürnbergbe vagy oroszoknál gulágra)


Na az amerikai és az orosz oldalon is a német rakéták jelentették az alap tervet a további rakétacsaládokhoz.

Az első amerikai rakéták eleinte csak ICBM robbanófejeket szállító rakétáknak indultak.Innen alakult ki a Juno rakétacsalád.A Mercury program keretein belül pedig ezekkel a V-2 már meghaladott rakétákkal lövöldöztek kutyákat,majmokat,egereket,teknősöket,és rovarokat az űrbe.

A tesztek nagy része halálos kimenetelű volt mert az állatok a hirtelen gyorsulás következtében elpusztultak vagy a visszatérés során.


Kérdés:Ha a továbbfejlesztett V-2 még állatokat se tudott űrbe küldeni,akkor vajon a németek tudtak volna embert küldeni az űrbe?


Tisztában vagyok vele hogy a német V-2 elérte a világűrnek számító határt (már ahol meghúzzuk azt) de az hogy a rakéta elérte,az még nem emberes repülés.


Ráafdáésul mind orosz,mind amerikai oldalon nagy előkészületek voltak az emberes űrutazásig.Oroszoknál gagarin előtt például egy rakat szonda (az összes Szputnyik) vitt magával sugárzás mérőt,Geiger Müller számlálót.Amerikai oldalon az Explorer szondák szintén vizsgálták a légkörön túli környezetet.

Nincs olyan felelőtlen mérnök aki minden előzőleges ismeret nélkül kiküldene egy embert,egy soha nem látott környezetbe.

2014. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
54%

Jesszus,a legutóbbi neutralizálásnál elfelejtettem helyesen írni:


*Ráafdáésul


Ráadásul

2014. ápr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
73%

Möbi, Annácskát úgysem tudod meggyőzni a hülyeségeiről... Rá kell hagyni, mást nem tudsz vele kezdeni. Felesleges vele vitázni, észérvekre nem hallgat,


Igen Annácska, jártak a németek az űrben, sőt, holdbázisuk is van az üreges belsejű Holdban, sőt, az üreges belsejű Napban is, meg az üreges belsejű Nibiruban is nácik laknak. Sőt, a nácik már az egész világegyetemet meghódították, csak a Földet szigetelik el a világ többi részétől, és röhögnek az amcsikon, hogy még mindig csak a Marsig voltak képesek eljutni.

2014. ápr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
95%

Amúgy szeretem a MIB filmeket.

Nem mondom, hogy félrevezetés,szerintem csak szórakoztató film.

De mint ahogy az Iron Sky-t is egy urbanlegends alapjaiból készítették, úgy a MIB-et is a valóság ihlette.

Már az 50-es évek közepétől voltak fekete ruhás emberek, akik UFO helyszíneket kerestek fel és soha senki sem tudta, hogy kiknek dolgoznak. Aztán volt, hogy szemtanúkat félemlítettek meg, hogy senkinek nem mondhatják el amit láttak.

Gondolom a film készítői is ismerték ezeket a beszámolókat és történeteket és innen jött az ihlet majd az egészet a populáris kultúra részévé vált.

[link]


George Adamski

2014. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Sceptic ügynök maga mit csinál?!


Kifecsegi a Kirendeltség összes titkát!

Mennyen vissza a hipnopédia részlegre és kezdje el a 7-es kód futtatását.Szerencsére csak a magyar nyelvű internetes oldalakat kell cenzúráznia.

2014. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Én csak annyit írtam, hogy a legenda szerint, nem azt hogy tényleg megtörtént . Ugye megint kiforgatni a másik szavait :-)
2014. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
az iron sky c. filmet még nem láttam de majd megnézem.légyszi ne térjünk el a témától.amúgy egyszer olvastam hogy egy amerikai ember a családját elvitte kirándulni. lefotózta a lányát és egy szkafanderes emberi alakot láttak rajta.a munkahelyére jött két fekete jaguár abból kiszállt két fekete öltönyös ember és megkérték hogy vigye oda őket oda ahol a fotó készült.a férfi megkérdezte kik ők, azt válaszolták nem rá tartozik.vizsgálgatták a helyszínt majd gyorsan elviharzottak.
2014. ápr. 19. 22:10
 19/28 anonim ***** válasza:

Igenis Möbi Ügynök, már indulászok is!!


(Mellesleg, azt meg szabad említeni, hogy a Möbi név zavarba ejtően emlékeztet az MIB filmcímre? :D)

2014. ápr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
55%

Mélyen tisztelt és nagyra becsült kérdező nekem már eszembe jutott ez évekkel ezelőtt pár hónappal később felkerestek a feketeruhások és beavattak a nagy titokban, amit sajnos oszthatok meg a következők miatt: a földönkívüli Köztársaság Alkotmányában foglaltakkal összhangban - a személyes adatok védelmét, valamint a közérdekű adatok megismeréséhez való jog érvényesülését szolgáló alapvető szabályokról a civilek nem értesülhetnek továbbá: civilekkel nem közölhetünk információkat.

Üdv, J ügynök

2014. ápr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!