Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az senki sem jutott eszébe...

Az senki sem jutott eszébe hogy a Men in Black c. film félrevezetés képpen is készült?

Figyelt kérdés
mindenki látja hogy film ebből gondolják ez csak ki találció.mi van ha ez azért is készült hogy megtévesszék az embereket hogy a MIB biztosan nem létezik ? ha nem is úgy ahogy a filmben de szerintem hasonló van.

2014. ápr. 19. 19:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Hppá! évekkel ezelőtt pár hónappal később felkerestek a feketeruhások és beavattak a nagy titokban, amit sajnos nem oszthatok meg. bocsánatot kérek a helyesírásért, de ez a kérdés feltépte a régi sebeket.
2014. ápr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Én sem akarok elkalandozni, de le kell írnom néhány gondolatot. A történelmet ugye, a mindenkori győztesek írják, és itt még arról az időszakról van szó, amikor még virágzott a német birodalom. A győzelem után az amerikaiak nyilvánvalóan igyekeztek maguknak mindent kisajátítani, és ez vonatkozik a titkos, illetve akkor még titkos kutatásokra is. Tehát a németek, hogy miket csináltak a '30-as években és a '40-es évek elején, azt a győztesek később eltagadták és elhallgatták, sőt előtte maguk a németek is, de aztán a győztes amerikaiak kezébe került mindenféle titkos és nem titkos dolog egyaránt.

Emiatt szerintem nem lehet kizárni, hogy valamilyen titkos, tehát nem rakétatechnikával a németeknek először sikerült eljutniuk az űrbe. Lehet ebben hinni, vagy nem hinni, nekem ez a véleményem erről a dologról. Ahogyan az elején említettem, minden korszak, minden rendszer a saját történelemíróit, más szóval történelemhamisítóit termeli ki. Ezt pedig mindenképpen figyelembe kéne venni.

Az amerikaiak általános történelmében pedig egy egész sor esemény valóságtartalma, illetve a nyilvánosan kihirdetett okok és célok igazságtartalmai erősen megkérdőjelezhetőek, és ez vonatkozik napjaink eseményeire is.

2014. ápr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Defektes MIB-es ügynökök
2014. ápr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
miért kell ebből viccet csinálni ?
2014. ápr. 20. 13:51
 25/28 anonim ***** válasza:

Nyilván eszébe jutott. De valamiért jóval kevesebb ember ismeri fel a valódi félrevezetést:

Harry Pottert!

2014. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

"a németek már a 40' években utaztak a sztratoszférában"


Az összeset ki kéne lőne oda.

2014. ápr. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Hmm, és akkor az Függetlenség napja miért készült?
2014. ápr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

hello

mért kevered a fikciót a valósággal???

előbb megnézek egy hannibált vagy bármit!

a men in black egy film a szorakoztatás miatt készült!

engem amugy nem szorakoztat de mindenkinek szive joga

de a valoságalapja 0.0%

2014. ápr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!