Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tudtok mondani olyan embereket...

Tudtok mondani olyan embereket akik azt állítják magukról hogy elrabolták az UFO k?

Figyelt kérdés
Elemezgetném egy kicsit

2014. ápr. 26. 22:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Még mindig kiválaszatottság-tudat jellemzi őket. Nem tudom, itt senki nem érdekel az egzakt, mért és józan megközelítés? Rendszerint pszichikai problémára vezethető vissza az "észlelés". Nem éri meg nektek írni.
2014. ápr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 nemelfogult ***** válasza:

"Még mindig kiválaszatottság-tudat jellemzi őket. Nem tudom, itt senki nem érdekel az egzakt, mért és józan megközelítés? Rendszerint pszichikai problémára vezethető vissza az "észlelés". Nem éri meg nektek írni."


Ez az általános nézet, de tévedésen alapul. Azért hiszed, hogy a kiválasztottság-tudatjellemzi őket, mert csak a bulvár média által közölt eseteket ismered. Ott erről van szó, de minden kétes hírű esetre jut száz vagy annál is jóval több, amiől senki nem tud, de legalábbis nagyon kevesen.

És lélektanilag pont fordított a dolog. Ha emberekkel ilyesmi történik (vagy azt gondolják, hogy ilyesmi történik), akkor nagyrészt magukban tartják és a családjukkal se osztják meg. Ez az általános. Gondolom nem kell leírni, hogy miért.

Aztán van egy szintén nagy réteg, akik foglalkoznak vele, hogy mi történt velük, de megvannak a maguk kapcsolatai, hogy informálódjanak. Ők szintén kerülik a mediát.

Aztán vannak Pataki meg 404 típusok... ők a te eseted, de ez elenyésző.

2014. ápr. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
ofreo angelucci könyvét olvasom.amúgy 404 még mindig azt mondogatja ? ha igen ráírok.azt nem értem hogyha tanulmányozza őket akkor miért nem hoz tőlük technológiát ?
2014. ápr. 29. 13:24
 24/27 anonim ***** válasza:

#23 kérdező figyelj 404 a legnagyobb trollok egyike csak azért nem akar bizonyítani semmit mert fél a lebukástól nincs birtokában semmilyen idegen technológiának nem is tanulmányozza az idegen fajokat csak egy időmilliomos troll kolléga, de bevallom 404 felhasználót nem láttam pár éve kíváncsi lennék mi történt vele. :-D

Agent J

2014. ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
szerintem tuti elrabolták a reptoidok vagy a lumbulábiak és feldugtak neki valamit :D
2014. ápr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
kíváncsi lennék ti kiket gondoltok úgy hogy valóban kontakt lett ? 404 ről különben annyit hallottam hogy piros lett a szeme amikor elvitték az ufok mert ők 3 nappal élnek ez is érdekes..
2014. ápr. 29. 19:10
 27/27 xeniah ***** válasza:

Szia, itt egy videó, ahol több olyan emberről is szó van, akik ilyesmit állítottak magukról. Jó elemezgetést ;)

https://www.youtube.com/watch?v=GGkSu3CEqt0

2014. máj. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!