Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha telepatikusan előre közlik...

Ha telepatikusan előre közlik az idegenek, hogy eljönnek este, arra hogy lehet felkészülni?

Figyelt kérdés

Lát az ember képeket, amik bevillannak neki, majd ezek a képek bizonyos dolgokat mutatnak csak, konkrétan őket!

Már előre akarják az agyba elültetni, hogy mi lesz, és hogy ne érje váratlanul, akivel történik.

Egy ilyen ember mit tud csinálni?

Elbújni sem tud, mert kitudja milyen technológiájuk van, amivel a szobából kiviszik az illetőt.

Ebben a helyzetben ki mit csinálna?



2014. ápr. 27. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Biztos ami tuti, én beszereznék vagy 3 liter extra csúszós nepáli vazelint.
2014. ápr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Velem mar volt ilyen, de nagyon megijedtem es elkuldtem oket. Megertettek, azota nem jottek. Fejlett civilizacio, ennek kabe tiz eve.
2014. ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Én elmennék az orvoshoz egy kivizsgálásra..
2014. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%

Akkor most elárulom neked, ha léteznének olyan idegenek, akik telepatikus beszélnek egymással még akkor sem tudnák veled közölni az üzenetet már a távolság miatt sem mikor az idegenek közvetítenék számodra gondolatot te sok évvel később kapnád meg azt részletekként és, ha a galaxisok közti tanulságot belekalkuláljuk nem is biztos, hogy élnél addig, amíg megkapád a teljes üzenetet meg gondolom az elméjük sem hasonló az emberéhez tehát ez olyan lenne, mintha egy Nokia 3310 akarnál android rendszert rakni meg gondolom nem szokták elárulni a terveiket mert akkor már tudnánk a mit keresnek a bolygón na meg a lefedettség sem kutya egyik kizárja a másikat. :-D

Agent J

2014. ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Vennék egy rekesz sört, mert bunkóság anélkül vendégeket fogadni. Ha meg el akarnak vinni, megkérném őket, hogy várjunk még egy kicsit, hadd üssön be az LSD bélyeg, mert úgy sokkal izgalmasabb lesz nekem az űrhajózás.
2014. ápr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Erre nemlehet felkészülni. Max annyit tudsz tenni hogy lefekvés előtt levetkőzöl pucérra, hogy majd az elrabláskor nekelljen letépniük rólad a ruhát. Így megspórolsz nekik pár másodpercet, és annál hamarabb kaphatod az anális szondát.
2014. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
^^ Plusz nem mennek tönkre a drága ruháid. :)
2014. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
borotválkozz meg.. ne egyél sokat nehogy felkavarja a gyomrod az utazás ..
2014. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17:33 ez jó :DDDD ám tényleg az a legjobb ha az elektromos berendezéseket kihúzod, levetkőzöl és úgy várod hogy elvigyenek, így kevésbé fáj ha megbecstelenítenek illetve ha nagyon ellenkeznél, akkor megdühödnek rád és lelézerágyúznak.
2014. ápr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csinálj nekik szilvásbuktát, mert azt szeretik.
2014. ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!