Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Honnan tudhatom, hogy a...

Honnan tudhatom, hogy a földönkívüliek elviszegetnek vagy pusztán "elmebeteg" vagyok?

Figyelt kérdés

Gyakran látok dolgokat. Kis szűrkéket nagy kigúvadó fekete szemekkel, amint néznek fürsdés vagy egyéb fogalalatoskodás pl kézimunka közben, de mire felállok sehol


Éjjel minden reggel arra ébredek hogy ufó űrhajóban vagyok, de félálomba és reggelre piros csíkok vannak a pocimon. Orvos nem hisz az idegenekbe, azaz nem mehetek el hozzá, mert akkor is aszoonaná elmebeteg vagyok, ha csak elvisznek, de mással ezek nem tőrténnek meg. mi a teendő?


2014. máj. 6. 12:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
pusztán "elmebeteg" vagy!
2014. máj. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagy elmebeteg, de tény, hogy a saját agyad becsap téged. Azt látod, amit (tudat alatt) látni akarsz. Hasonló, mint ami az üldözési mániásokat vagy a skizofréneket is megtéveszti, csak a te eseted ez nem kóros, sőt inkább természetes. A gyerekek is szörnyű dolgokat vélnek látni pl. a sötét szobában, konkrétan meg vannak győződve, hogy szörnyeket meg manókat láttak, hallottak. Na ez is valami ilyesmi.
2014. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
Piros csíkok meg nekem is szoktak lenni itt-ott, ezek a fekvés miatt jönnek elő néhány embernél.
2014. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
Álj le a drogokkal, ha nem drogozol akkor ne forró vízbe fürögy hogy halucinálj..
2014. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

Mondjuk beállítasz egy webcamerát, ami felvesz éjszaka. És akkor látni fogod, hogy senki nem vitt sehova.

És akkor tényleg fel kell keresned egy pszichiátert/neurológust.

2014. máj. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

elviszegetnek

De jó szó..még nem hallottam... na de mi vagy TE? kukorica? kendermagocska?

2014. máj. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 nemelfogult ***** válasza:
85%
Valószínű nem vagy elmebeteg (bár ki tudja:) csak unatkoztál és beírtál egy troll kérdést ide. Ennyi.
2014. máj. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%

Kérlek ne hidd, hogy földönkívüliek hurcolnak el téged, mert akkor mindenki őrültnek fog hinni.


Azt ajánlom, hogy fordulj pszichológushoz vagy pszichiáterhez. Ne félj, nem fog bolondnak tartani, neki ez a munkája. Az a hivatása, hogy neked segítsen. :) Csak bátran.


Mindennek megvan a tudományos magyarázata, ahogy ennek is, de ne értsen félre senki, én tiszteletben tartom mindenki hitét és vallását.

2014. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 nagylzs ***** válasza:
67%

A piros csík lehet bármi. Ha reggel úgy ébredsz föl hogy hiányzik a körmöd közepéből egy tökéletes négyzet alakú darab, akkor az számodra már elég bizonyíték lehet. Szerintem bármi fizikai jel amire nincs más magyarázat, megalapozhatja a tudásod erről. Főleg ha lefényképezed, dokumentálod.


A saját emlékezeted lehet számodra rendkívül meggyőző, de nem bizonyíték.


> ha csak elvisznek, de mással ezek nem tőrténnek meg. mi a teendő?


#0. Vagy elvisznek vagy nem, az alábbi megállapítások nem foglalnak ebben állást.

#1. Ha elvisznek, akkor nem csak elvisznek, hanem mást is csinálnak veled. (Mert ok nélkül nem vinnének el)

#2. Ha téged elvisznek, akkor ez pontosan azt jelenti hogy a többi ember aki erről beszél, részben szintén kísérleti patkány volt. Tehát a "de mással ez nem történik meg" kijelentésed sehogy nem fedi a valóságot.

#3. Mi a teendő: erre nincs bevett szabály. Azok az emberek akik most ezt olvassák, nagyrészt nem találkoztak velük, vagy nincsenek tudatában hogy találkoztak velük. Ezért ők pláne nem fogják megmondani, hogy mi a teendő. (De akik találkoztak, azok se valószínű.)

2014. máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon egyszerű...ha elmész orvoshoz és ő bezárat, és ennek ellenére mégis elvisznek, akkor neked van igazad :)


Ja és melyik faj viszeget el? Reptoidok, krixkraxok vagy lumbulábiak?

2014. máj. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!