Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Honnan tudhatom, hogy a...

Honnan tudhatom, hogy a földönkívüliek elviszegetnek vagy pusztán "elmebeteg" vagyok?

Figyelt kérdés

Gyakran látok dolgokat. Kis szűrkéket nagy kigúvadó fekete szemekkel, amint néznek fürsdés vagy egyéb fogalalatoskodás pl kézimunka közben, de mire felállok sehol


Éjjel minden reggel arra ébredek hogy ufó űrhajóban vagyok, de félálomba és reggelre piros csíkok vannak a pocimon. Orvos nem hisz az idegenekbe, azaz nem mehetek el hozzá, mert akkor is aszoonaná elmebeteg vagyok, ha csak elvisznek, de mással ezek nem tőrténnek meg. mi a teendő?


2014. máj. 6. 12:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
7%
mi van 17:59-es, téged is elviszegettek?
2014. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Jaja :D elvitték a lumbulábiak és megbecstelenítették :$
2014. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
44%

"éjjel minden reggel arra ébredek..."

Ez a fogalmazás olyan földönkívüli-szerű:)


Amúgy a billentyűzeteddel is csinálhattak valamit szerintem!:)

2014. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
67%
20.01-eske bearanyoztad a napomat! Ember én tíz perce röhögök és újra olvasgatom azt az egy sort!:)
2014. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Aztán megint elviszegetnek. Volt egy kis pár hónapos nyugalmi idő, amikor nem álmodtam erről, pont a kérdés után. Lehet olvasták a kérdést vagy engem követnek nyomon, ez érthető mert kiválasztott lettem és ezért nem akarják, hogy tudjam hogy megfigyelnek, mert ha tudnám, hogy ők tudják hogy én tudom amit tesznek, akkor másképpen tennék. Lehet.


Aztán mára teljesen folyamatos az emberrablás. Lehet ha kiírok még pár kérdést abbamarad egy ideig ? Lehet valóban kiválasztott vagyok ? Ez ráutal nem?

2014. aug. 20. 19:28
 16/19 A kérdező kommentje:
Ja bocs, nem az emberrablás, hanem az álmodás erről, ami nem biztos hogy emberrablás vagy igen ?
2014. aug. 20. 19:29
 17/19 anonim válasza:
Űrlények nem léteznek.
2014. aug. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Kinguca0512 válasza:

NE TARTSD MAGADBAN!

Én is pszichológus fogok járni ,mert pánikolok lefekvésnél( na de ez min1). az a lényeg h mond el a szüleidnek( ha már elmondtad akkor ok) és forduljatok szakemberhez! És ne aggódj az orvos nem fog "elmebetegnek" hinni! valószínűleg valami lelki oka van ennek h ilyeneket látsz.

2014. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

south park 1/1


Vicceret félretéve, milyen csíkok vannak a pocidon? Semmi olyan cuccod sincs az ágyad környékén, vagy a szobádban ami okozhatta?

ugye nem hegekre kell gondolni, hanem piros csíkokra amik órák múlva el is tűnnek, mintha ott se lettek volna...

2020. febr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!