Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a leggyakoribb válasz...

Mi a leggyakoribb válasz amikor itt valaki megkérdezi, hogy "ez melyik faj lehetett szkeptikusok? " biztos ismerős lehet az említett kérdés hogyan szoktatok válaszolni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Konkrét válaszokra vagyok kíváncsi miért pont azt irjatok trollkodásaból vagy esetleg valóban komolyan gondoljátok? milyen érvek vannak az említett idegenek ellen és mellet?

2014. máj. 7. 20:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Az említett nevek egy részét csak kitalálták idétlenkedésből. Ehhez sajnos a filmipar is hozzájárult nem kis mértékben.

A reptoidokkal és annunakikkal meg nem tudnak mit kezdeni, mert ezek túlságosan elvont témák azoknak, akik ilyenek. Így jobb híján ezekkel kapcsolatban is hülyéskednek, és nyilvánvalóan nem is hisznek bennük valószínűleg.

2014. máj. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
#11 én is úgy gondolom, hogy ezeket csak trollkodásból írják nem sokat tudok igazából csak nemrég hallottam a reptoidok, annunakikról a reptoidokról csak annyit tudok, hogy valamilyen gyíkemberek viszont az annunakikról már alig tudok valamit olvastam blogokat is pl. egy lányról, aki reptoidnak képzelte magát, vagy valami ilyesmi a nevét már nem tudnám megmondani akkor most ő valóban reptoidnak hiszi magát vagy, csak trollkodik?
2014. máj. 8. 09:36
 13/19 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem válaszolok. Minek egy idiótával veszekedni(merthogy érvelő partner nélkül nem lehet vitázni)? Emiatt is hagytam fel ZoltánKvantumfizikussal és Annácskával folytatott kommunikációval.
2014. máj. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
40%

Igen ismerjük,


a leggyakrabban látott faj a siriusiak!

nagyon sokat látogatják a bolygónkat.


tudni kell róluk hogy a jetikkel össze keverik a siriusiakat.


A siriusiak mérete változó, 160-220 cm-is elérhetik, de még ennél is magasabbak lehetnek,

A hajójik álcázva vannak ezért ha akarnánk sem láthatnánk meg őket, de még magát a siriusit sem láthatjuk meg csak nagyon ritkán.

2014. máj. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#13 ZoltánKvantumfizikusról még nem hallottam viszont Annácskáról igen, de nem tudnék mondani róla se jót, se rosszat. diator, ha állításod szerint a siriusiak, hajójik álcázva vannak akkor te, hogy láthatod és tudhatsz róluk?:D
2014. máj. 9. 10:29
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát eddig milyen fajokkal találkoztunk itt? Reptoid, krixkraxi, poloskoid, lumbulábi, plejád, annunaki, guargumi, motherbookdriver.


A reptoidokat David Icke találta ki szenzációkeltésből, na meg hogy némi készpénzt zsebeljen be mint "ufó-szakértő", tőle vette át Szenthelyi Árpád meg 404. Ha megnézed a fórumukat,mái napig ezen csámcsognak. Annyi agyament teóriát láttam már, hogy George Bush reptoid volt, Jozef Sztálin lumbulábi, Winston Churchill pedig biztos annunaki. És hogy a II. világháború azért tört ki mert Hitler valójában poloskoid volt, és gyarmatosítani akarta a Földet, meg hogy a Föld igazából üreges, odalenn laknak a kakamatyik és gravitáció nem is létezik.


Hogy mellettük milyen érvek vannak? 404et meg Szenthelyi Árpádot kell megkérdezni, 2012 előtt ők riogattak minden nap azzal hogy majd jönnek a kis szürkék, nagy zöldek, közepes hupililák, reptoidok, krixkraxiak, lumbulábiak stb. és leinváziózzák decemberben a Földet, jaj végünk van, fusson mindenki szerte-szana, az ellenállás értelmetlen, mert mindenkit lelézerágyúznak, és így tovább. Na meg 404 mesélgette itt hogy elrabolták őt, villogó követ adtak neki, és hogy kihallgatta a tervüket hogy gyarmatosítani akarják a bolygót.

Szóval ők vélhetően komolyan gondolták - miután 2012 decemberében se lett semmi, azóta lapítanak mint szar a gazban :D


Ja, szóval a reptoidok, annunakik is kb. annyira valóságosak mint a krixkraxiak és a társaik.


Az Érmelléki Kuglófember az nem földönkívüli lény hanem egy gonosz sütőipari mutáns szörnyeteg aki elviszi az embereket és utána megeszi. Őt nemtudom hogy keverték bele a földönkívülis témába :)

2014. máj. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
utolsó:Azért ne állits be tényként a tévképzeleteidet.
2014. júl. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A Groxok a világűr robotjain univerzumok királyai a galaxis középpontja urai. Csak ők képesek a kevés oxigén mellett élni ők az igazi idegenek. A kedvenc idegenjeim a legjobbak a GROXOK!!!
2014. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
16: sírva vinnyogtam a röhögéstől, feldobtad a reggelemet. Köszönöm!!
2014. nov. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!