Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van olyan ufos ember itt a...

Van olyan ufos ember itt a gyk-én aki tényleg tud valamit az ufokról? (többi lent)

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az itt válaszolók nem tudnak egy értelmes választ sem adni az ufokkal kapcsolatban.


Senkinek nincs egy ép-kéz láb története!


Most ha egy olyen kérdést teszek fel, hogy valaki honnan vette a tudását a reptiliánokról, a piramisokról, vagy a szürkékről..


Ezeket honnan tudjátok, találkoztatokk idegen lénnyekkel?


Esetleg láttátok őket?


Kommunikáltál idegen fajok képviselőjével?


Olyan badarságok és vicc témaköre már ez hogy ép ésszel felfoghatatlan...


-Hogyan találja meg az a ember az igazságot ennyi buta válasz után?


2014. jún. 6. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Kamu diator, alias kóklerke!

Már meg ismerünk, ahogy írsz!

Az egyik legnagyobb troll vagy itt!

2014. jún. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ufokkal kapcsolatban nem csak azonosítatlan tárgyakra hanem a benne utazó űrlényekre is gondolok!
2014. jún. 6. 23:26
 3/10 A kérdező kommentje:
Mi van?
2014. jún. 6. 23:27
 4/10 anonim ***** válasza:
"... ufos ember ..." No az meg mi/ki?????
2014. jún. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
404 A TE EMBERED !
2014. jún. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
ők építették a piramisokat hogy ott tartsák a nutela tartalékaikat de a sok tolvaj majomivadék kifosztotta és ezért nem tudnak az idegenek már megbízni a majomivadékokban
2014. jún. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 moosenstein ***** válasza:
100%
"nutela" XD
2014. jún. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
#1 Hűha honnan tudtad? Bar...omira okos vagy, de leginkább ba...rom. Egyébként a kérdésre válaszolva a válaszírók többsége eleven csak trollságból jönnek ide vagy, csak egyszerűen ostobák és túl sok szabadidejük van az összeesküvés elméletek, cikkek, blogok olvasására.
2014. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
#1: A kérdező nem = Kóklerkével, mert többé-kevésbé a kellő helyeken és mennyiségben teszi ki a vesszőket. Kóklerke gyakorta inkább nem is fárasztja magát a mondattagolással, vagy ha mégis, akkor általában csak a legritkább esetben sikerül neki a megfelelő helyre kitenni a vesszőket :D
2014. jún. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sceptic ez így van :D nem értem ezeket a bar...omokat miért érdeklődnek felőlem? Nekem is csak egy felhasználóm van, ahogy mindenki másnak teszek rá miket írtok rólam én mindig itt leszek már csak a hecc kedvéért is. ;)
2014. jún. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!