Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Mi lehet az oka annak, hogy a németek által annak idején kifejlesztett és megépített Haunebu repülő szerkezetek nagyon hasonlítanak a később Adamski és más amerikaiak által látott járművekhez?

Figyelt kérdés
Itt adódik az a kérdés is, hogy vajon tudott-e Adamski és az akkoriban hozzá hasonló élményeken átment többi amerikai a németeknek ezekről a korábbi járműveiről?
2014. ápr. 24. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%

gémkapocs hadművelet.

olvass utána mi volt ez!

azok akikkel george adamski találkozott és vénuszi fajnak írta le őket, nem azok voltak, hanem az árja faj képviselői, akik újsvábföld alatt továbbvitték a náci haditechnikát, ami ma már az egész világot uralja.

pl nézd meg az usa mostani hatalmi törekvéseit és és gazdaság és politikai törekvéseit.

de a többit majd kikeresed, megadtam itt neked egy csomó dolgot.

el leszel vele egy darabig.

a hauneabu repülősorozat sem ért végett, később más repülők fejlődtek ki belőle.

ugyanez volt a horten ho féle repülő, amiből az amerikai lopakodók lettek kifejlesztve, CSUPÁN 60 ÉV késéssel!

de többet nem is akarok írni, pedig lenne miről.

2014. ápr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

rosszul írtam

CSUPÁN 20 ÉV késéssel!

ugyanis a 60as évek közepe felé jelent meg az első tesztrepülése, majd később jelentették be hivatalosan.

az andormeda gerat sem a aldebaran csillagképbe ment a vrill lányokkal, hanem sokkal közelebbi célpontra, ahol szintén bázisokat hoztak létre.

2014. ápr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

[link]


a 2. link egy powerpoint prezentáció, valószínűleg a kérdező is ezt nézte meg, meg ebben vannak olyan összefüggések is említve, amit ő is kérdezett.


[link]

2014. ápr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon érdekesek!


3-as hsz: ezt a prezentációt már valóban láttam, és lehet, hogy tudat alatt is inspirált a kérdésnek a feltevésére.


1-es és 2-es hsz:

Felmerült bennem egy kérdés a Vril-lányokkal kapcsolatban. Ha nem az Aldebaran-rendszerbe mentek, akkor hova? Eddig én is az Aldebaranról tudtam. És miért az terjedt el, hogy oda mentek, ha ez nem is igaz?


Van egy másik dolog is. Ha Adamskiék tényleg nem a vénusziakkal találkoztak, akkor ők miért azt mondták magukról, hogy onnan jöttek? Mert gondolom, Adamski is amiatt írta róluk ezt, mert így mutatkoztak be a származásukat illetően. Ezek szerint a vénuszi és az árja faj nem ugyanaz, legfeljebb kinézetre hasonlítanak? Sajnos nagy a káosz ezekben a dolgokban.

Ha nem lenne probléma, akkor leírhatsz mindent, amit tudsz!

2014. ápr. 24. 23:30
 5/15 anonim ***** válasza:

Az Adamski ügy érdekes.

Valamit biztosan átélt én úgy gondolom.

Azonban sajnos hozzá is tett a történethez fiktív elemeket. Lehet azért, hogy érdekesebb legyen. Nem tudom.

Befolyásolhatta akár a vallása is, mivel ez az élmény szubjektív, nem pedig objektív. Így ezen keresztül adja vissza az átélteket.


Ha feltételezzük, hogy nem földönkívüliek voltak akikkel találkozott felmerül több kérdés is:

1. Honnan származnak és kik ők

2. Ha tényleg nácik, akkor miért pont egy amerikait "tanítgatnak" és látnak el ismeretekkel, miért nem németet?

3.A tanítások bölcsek és nagyon jó nézeteket, békét sugallnak. Ez miért jó az árják képviselőinek?


Annyira kibogozhatatlanok már a szálak, hogy ennyi évtized elmúlásával nem lehet tudni az igazságot.

Például Adamskiről annyi írás jelent meg, hogy már csak azt háromféleképpen adják elő, hogy mit dolgozott.

Persze én tudom hogy mit, csak mellette két verzió is szerepel egy csomó oldalon amik hamisak. És ez csak a munkája! Akkor az ufós dolgaival vajon mi lehet...?:)

Gondoljunk bele..


De Adamskinak valahonnan szednie kellett, hogy hogyan nézhet ki a "Haunebu". A kisujjából nem szívhatta ki és véletlenről sem lehet szó. Ebből is látszik, hogy minimális igazságtartamának kell lennie a történetének, még ha hozzá is "költött" pár dolgot.


Szerencsére sikerült megszereznem a korabeli levelezéseit, de még nem sikerült lefordítanom őket.

Talán azokból meglehet tudni valamit.


George Adamski(nem az igazi,hanem aki ide ír mindig:DD)

2014. ápr. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Felmerült bennem egy kérdés a Vril-lányokkal kapcsolatban. Ha nem az Aldebaran-rendszerbe mentek, akkor hova? Eddig én is az Aldebaranról tudtam. És miért az terjedt el, hogy oda mentek, ha ez nem is igaz? "


Szinte biztos, hogy oda mentek, mivel az 5 lány közül 4 idegen volt, kivéve Máriát . Ők is úgy látták, mint Goebbels-ék, hogy a háború utáni haldokló világban már nincs értelme itt maradni . Talán ezért is támogatták akkor a németeket az aldebarani földönkívüliek, mert ők is az emberiség szellemi felemelkedését akarták segíteni (mint ahogy bizonyos fajok teszik ezt most is) és akkoriban olyan óriási horderejű spirituális felemelkedés kezdődött meg, amire már nagyon régen volt példa az emberi történelemben . Ennek a harcnak az emberiség szellemi felemelkedése volt a célja, szemben a kapzsi és én központú emberekkel . Sajnos az utóbbiból volt több győzött az USA és a kapitalizmus, elkezdődött az igazi globális környezetszennyezés, a természet kizsákmányolása, a saját bolygónk elpusztítása . 1945-ben győzött az alsóbbrendű, anyagias ember, mert számára fontosabb plázázni és hetente a Mc'donaldsban hamburgert zabálni, mint művelődni vagy például az ősi egyiptomi kultúrát tanulni . Elég szomorú, de ilyen szinten van az emberek többsége ...


"Ezek szerint a vénuszi és az árja faj nem ugyanaz, legfeljebb kinézetre hasonlítanak?"


Az árják plejádiak voltak, nem vénusziak (igazából nem is hallottam még róluk, meg a Vénuszon nem is igazán lehet élet úgy tudom :-) ), 3 méter magas, kék szemű tejfehér bőrű lények, akik Atlantiszon éltek .


"A tanítások bölcsek és nagyon jó nézeteket, békét sugallnak. Ez miért jó az árják képviselőinek?"


Azért, mert távoli szálon rokonok vagyunk, ugyanis Atlantisz pusztulása után a néhány túlélő elkeveredett az akkor Európában élő alsóbbrendű emberrel, ennek jele például a kék szem, mely kb 10000 éve jelent meg az emberi génállományban, érdekes módon pont Atlantisz pusztulása után . És talán azért is akarnak békét, mert egy faj csak akkor léphet ki az univerzumra kiterjedő "galaktikus közösségbe" ha a saját bolygóján rendet rakott és békesség van . Ez persze nem azt jelenti, hogy fajok között ne lennének háborúk a galaxisokban, valójában ez meg épphogy gyakori .

2014. ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nagyon sok mindent rosszul tudsz!

pl a plejádi civilizáció még véletlen sem volt árja.

rossz helyről tájékozódsz, és sokszor pontatlan dolgokat írsz, mert mindig ugyanaz a forrásod.

2014. ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7# De árja volt, csak te nem vagy tisztában a szó fogalmával . Az árja azt jelenti, hogy felsőbbrendű, mivel Atlantisz abban a korban magasan a legfejlettebb civilizáció volt, ezért nevezték az emberek árjának vagyis felsőbbrendűnek .
2014. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8as!

én tisztában vagyok a szó jelentésével, és azzal is hogy nem az a földönkívüli faj volt az, akik árjáknak hívták magukat.

keversz valamit de nagyon!

semmi közük a plejád fajhoz!

2014. ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Folytassátok,nagyon élvezem!


[link]

2014. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!