Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ma nézegettem az ezo/Ufo...

Ma nézegettem az ezo/Ufo kategóriát, és amiket itt olvastam láttam, hát az meghaladja még a legjobb scifiket is! Hasonlóan gondoljátok ti is?

Figyelt kérdés

Volt itt ma vatikáni időgép, phoenix-i repülő fények, többféle segítségkérés szellemidézésre/kommunikációra, és tudomisén hány álommegfejtős kérdés, furábbnál furább válasszal.

Valaki írta is az egyik helyen, hogy ezért szeret ide felnézni, mert itt kineveti magát.

Azért ezek már elképesztőek amiket itt kérdeznek vagy írnak válaszként, nem?



#lazanapazufokategóriában
2014. jún. 8. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

"A valóság hajmeresztőbb a fantáziánál is !"


Albert Einstein a kvantumfizikáról.

2014. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%

rohadtul nem gondolom így, nagyon sok trollkodó van, és néha olyan baromságokat hordanak össze, ami ép ésszel felfoghatatlan!


Vannak itt olyanok akik minden félét leírnak úgy hogy nem tudják a valódi hátterét a dolognak!

2014. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
37%
Én oda járok röhögni.
2014. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Az "Ezotéria" topic, a gyakorikérdések állatkertje XD
2014. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Olvasd ez azokat a részeket is, ahol arról volt szó hogy 2012 decemberében jön az egyesített reptoid-krixkraxi-lumbulábi-guargumi hadsereg és jól leinváziózza a Földet!

404 meg szenthelyi Árpád pedig hívják az annunakikat meg a motherbookdrivereket és ők majd megvédenek minket :D

2014. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Bocsi hogy ide írok csak ez is részben kapcsolódik a kérdéshez:Vannak már 2014-es kitalált lények?
2014. jún. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező! Teljesen egyetértek, nevetséges az egész. De vigyázz mert felfog majd bukkanni ennél a kérdésnél is valószínűleg egy ,,okosgyerek" aki majd valami olyasmit mond hogy ,, Nem, mert igenis van itt valóságalap! És ha nemhiszed bizonyítsd be hogy nincs!". <--- Én ezeket sokkal jobban utálom mint a trollokat. A trollokon nevetek. :D
2014. jún. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%

Én is így vagyok vele, mint te, kérdező!

Ha rossz napom van és nincs egy vígjáték, amit leszedhetek az Nc.... vagyis megnézni a TV-ben, akkor ide jövök és csemegészek a kérdések között.

Van egy pár kérdés, amiket inkább kihagyok, pl meghalt az egyik közeli rokonom, stb, ezek is előfordulnak itt. Igen, vannak akik a lelki megnyugvásukat keresik itt.

Azért, a sok UFO-val, meg a párkapcsolat horoszkóppal kapcsolatos kérdés (pl. összeillünk-e? - naná, hogy nem! :D) eléggé szórakoztató tud lenni.

(na innentől kapom a lepontozásokat, hogy miket képzelek magamról, stb., de nem érdekel! Már belefáradtam abba, hogy értelmes válaszokat adjak, mert én is, szkeptikus vagyok - hiába szitokszónak számit itt, az ezósok, főleg a vérezósok körében).

2014. jún. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
gondoltam h a krixkraxiak meg a lumbulábiak nem maradnak ki a szórásból! :D
2014. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem ezt lattad
2015. jan. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!