Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sors úgy rendelkezett, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sors úgy rendelkezett, hogy nem köthetünk ki egymás mellett. Ugye az elfogadás a legjobb lehetőség ebben az esetben? Remélem Ti is így gondoljátok majd!

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a könyvekben elcsépelték már ezt az "első pillantásra" dolgot...mégis megszeretni épp csak ennyi volt. Aztán összebarátkoztunk, lett egy közös múltunk, emlékeink, amiken majd jókat derülünk 20 év múlva, amikor neki is lesz saját családja, és nekem is. Holott én tiszta szívemből Őt szeretem. Nem azért mert Ő a legkülönb, de szívesen hátat fordítanék a legkülönbeknek, ha tudnám hogy ez az érzés nem egyoldalú. Nekem Ő lenne a fényem, ha a sors nem játszotta volna velem azt a játékot, hogy keresztezi az útjainkat,megmutatja Őt, megszeretteti, aztán az "erkölcsi" dolgokból kifolyólag elválnak útjaink. Legyen boldog, nekem ez a legfontosabb!

#szerelem #plátói szerelem #sors #Idol #eleve elrendeltetés
2013. okt. 28. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ámen!
2013. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Danke schön.
2013. okt. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BlackSword ***** válasza:
he???
2013. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerelmi bánat,ha jól értem :) Elengedni,tehetség kell,olyas valakit,akit szeretünk...,de ha nagyon akarod,harcolj érte,tégy meg mindent,amire ő is vágyna,(Erre azt mondják "1x" élünk,harcolj az igaziért,mond el a tényt,hogy sosem felejted el őt! Hacsak,te másként gondolod,mert akkor jól döntöttél... :) Remélem,jól alakul majd a dolgod,és remélem hasznosnak véled amit írtam...,Üdv Attila!
2013. okt. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Üdv,Attila! Még egyszer... Mond neki végtelen mennyiségben,hogy szereted...,ha nem használ,jobb,ha elfelejted... kivered a fejedből,valami módon...elfoglaltság,hobbi,vagy ilyesmi módon!!! ,ha rossz egyedül keríts,egy másik igazit,Meg kell próbálni!Nincs olyan,h nem fog sikerülni,Keménynek kell lenni,hogy igen is ki állj magadért, ha nem megy!, verd a fejedbe,hogy te többet érsz,a szomorúságnál,Keresd a Pillanatnyi boldogságokat! Barátok ilyenkor hasznosak lehetnek... :) Remélem ez jobb volt...
2013. okt. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsokat! Igyekszem! :)
2013. okt. 30. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!