Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért rabolják el az embereket...

Miért rabolják el az embereket a földönkívüliek és teszik azt úgy, hogy az elraboltak emlékeznek az elrablásra és bizonyos részletekre miért nem maradnak végig öntudatlanok?

Figyelt kérdés
Azért vicces, hogy a humanoid ember doktorok képesek elaltatni a betegeket, mikor műtétet végeznek rajtuk, de azok a szuperintelligens idegenek, akik képesek az űrutazásra, féreglyukat tudnak nyitni egyik világból a másikban nem képesek erre. A másik abszolúte értelmes dolog, hogy milliófényéveket tesznek meg, hogy lezuhanjanak Nevadai sivatagban, az 51-körzetben. Az is különös, hogy naponta kerülnek fel a YouTube videómegosztó-n gyakorlatilag hírességeké váltak a második helyen állnak a ranglistán Chuck Norris, Jason Tatem, Conchita Wurst mellet pedig nem mondok nagy baromságot, mikor azt mondom, hogy egy ilyen intelligens fejlett civilizációtól anonimitást várnánk el, ha már nem akarják magukat felfedni a nyilvánosság előtt.

#Jigsaw #J ügynök #kóklerke #hamarosan visszatérek #letiltott felhasználó
2014. júl. 1. 12:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Az úgynevezett "szkeptikusoknak" csak egy része az, aminek gondolja magát, a többi az minden ilyen dolgot elvből tagadó ember, aki minden elől a homokba dugja a fejét. Néha éppen azok az emberek az elvakult fanatikusok, akik másokat annak tartanak, tehát ez oda-vissza működik! Pont az ilyen hozzászólásokkal bizonyítod be azt, hogy az ilyen embereket nem lehet meggyőzni, tehát valószínűleg te sem vagy szkeptikus, csak annak hiszed magadat, így a hozzászólásaidat olvasva. Azt meg ne várd, hogy az idegenek be fognak kopogtatni hozzád, és bemutatkoznak neked!

Egyébként, ki állította azt, hogy minden műholdra, hullócsillagra, ballonra azt hiszem, és hiszi a többi ufo-hívő, hogy idegen űrhajók? Lehet éppen, hogy akadnak ilyen emberek is, na ők tényleg elvakultak. De ez fordítva is működik: az azonosítatlan tárgyaknak csak egy része olyan, amit később be tudnak azonosítani a fentebb említettekkel. A másik része azonosítatlan marad. Tehát nagyon nagy felszínesség minden ilyen dologra azt mondani, hogy ballon, műhold, vagy pedig valamilyen égitest.

Viszont nagyon lényeges, hogy ez az egész dolog csak részben fizikai természetű, ezért eleve rossz módszerekkel közelítik meg, mert elfogadás helyett állandóan bizonyítékokat keresnek olyan dolgokra is, amiket valóban nem lehet bebizonyítani anyagi eszközökkel, tárgyakkal. Ez pedig óriási nagy csapda! Emiatt gondolják, hogy nem léteznek, mert meghazudtolják az ismert fizikai törvényeket. Az ufo-jelenségeknek tehát csak egy része fizikai természetű, ezért ezt a részét nem is lehet bizonyítani!

A többi részét viszont, a bizonyítékokat, tehát az anyagi, fizikai tárgyakat pedig általában eltüntetik, letagadják, elkobozzák, hamis információkat terjesztenek róluk. Az ilyen témával mélyen, valóban foglalkozó embereket pedig megpróbálják lejáratni, elhallgattatni, akik szeretnék, hogy az igazságra fény derüljön. Irtózatosan nagy az ellenszél! Az elhallgattatásnak, félretájékoztatásnak egész rendszerét dolgozták ki, ami sajnos kiválóan működik. Ha tudnád, hogy hányan haltak már meg, és hány embernek tették tönkre az életét azért, mert kimondta az igazságot! Nem véletlen, hogy ilyen zűrzavar van ebben az egész témakörben!

Azt pedig világosan leírtam, hogy az elrablásoknak a nagy része miért történt. Azt is leírtam, hogy a balesetek igen ritkák véleményem szerint, ebből nem szabad messzemenő következtetéseket levonni. A sérülések lehet, hogy nem is a Föld légkörében történtek, hanem még valahol a világűrben.

Én meg vagyok arról győződve, hogy itt Magyarországon még nem is létezik valódi ufo-kutatás, mert ha létezne, akkor nem itt tartanánk ebben a témakörben.

2014. júl. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 moosenstein ***** válasza:

Akkor en valodi szkeptikus lehetek?

Minden viccelodest felreteve, komolyan nagyon szeretnem, ha itt lennenek, legalabb lenne egy kis izgalom az eletemben!

Alig varom, hogy lassak valamit ami vegre meggyoz, de en mar csak ilyen foldhozragadt vagyok, miszerint hiszem ha latom.

Nalam a latom ha hiszem felallas nem mukodik. :/

2014. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Én konkrétan nem tartom magamat szkeptikusnak nem is szeretem, mikor valaminek elkönyvelnek szerintem a szkepticizmus és a tagadás két külön fogalom ezoterikus ember is lehet tagadó, aki minden elől a homokba dugja a fejét és csak a saját igazát hajtogatja. Engem meglehett győzni, ahogy már mondtam, de nem fogom magamat ismételni a kedvedért úgyis csak a magad igazát fogod mondani.

"Azt meg ne várd, hogy az idegenek be fognak kopogtatni hozzád, és bemutatkoznak neked!"

Nem is várom ezt el biztos csak nektek fognak bmutatkozni keresnek pár tudatlan kis srácot és elviszik kalandtúrázni az én oldalamat csak az furdalja, hogy miért vagytok ilyen felvilágosítottak, mármint ha láttok pár fénycsóvát és azonnal tudni lehet, hogy itt vannak? Érdekes, hogy a felsorolt mondataim közt csak a hullócsillagot szúrtad ki pedig csak arra céloztam, hogy az azonosítatlan repülő tárgyak nem feltétlenül földönkívüli űrhajók, de érdekes módon félre értelmezed a mondataimat.

Én úgy tudom, hogy a fizikai világban nem létezhetnek nem fizikai teremtmények, akkor ezek szerint az idegeneket is szellemként kell elképzelni? Elárulod, hogy ezt honnan tudod? Szerintem ez csak belemagyarázás, mikor nem tudjátok valaminek a létezését bizonyítani, akkor előálltok egy olyan ötlettel, hogy az idegenek nem is fizikailag léteznek. Ez csak azt bizonyítja, hogy a fizikai világgal sem vagytok tisztában, nemhogy egy másik létsíkkal.

2014. júl. 5. 10:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!