Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek elképzelhető, h...

Szerintetek elképzelhető, h léteznek földönkívüliek, mik/kik, figyelnek bennünket, s egyeseket el is visznek?

Figyelt kérdés
Önálló válaszokra lennék kíváncsi!

2014. aug. 20. 02:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Rosszalkov nincs igazad.

Az alien abduction nagy része teljesen eltér az alvási paralízistől. Ráadásul 100 olyan embert kérdeztem végig akiknek volt paralízise, de egy sem találkozott sem ufóval, sem földönkívülivel.


"Azok elalszanak a volán mellett."

Te meg mutass már nekem olyan embert, aki idegen elrablásról számolt be, aki elaludt a volán mellett, de vezetett két km-ert, de nem hajtott be az árokba! Kössz!


És rád ez a hibás következtetés tökéletesen igaz:

[link]

Azaz az összes elrablásos élményt, megpróbálod ráerőszakolni a paralízisre.


George Adamski

2014. aug. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Nem ismeritek ami a Discoveryn megy,ment? az a műsor címe ,hogy Valódi X-akták azok megtörtént események!
2014. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A Valód X-Aktákkal egy a baj: Hogy a Discovery-n ment! Így már nem is annyira hihető a dolog! :)
2014. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
23%

*Te meg mutass már nekem olyan embert, aki

idegen elrablásról számolt be, aki elaludt a volán

mellett, de vezetett két km-ert, de nem hajtott be

az árokba! Kössz!*


Nem tudok neked olyan embert mutatni. De szerintem nincs is rá szükség az UFO jelenség szerintem két részre osztható az egyik ilyen az alvásparalízis a másik pedig a hamisemlék-szindrómára. Az állítólag elrabolt személyeknél egy kutatás szerint kimutatható volt ez a hajlam: [link]


*Azaz az összes elrablásos élményt, megpróbálod

ráerőszakolni a paralízisre.*


Nem próbálom az összes hasonló jelenséget ráerőszakolni semmire, csak próbálok objektív maradni.


Kérdező! Nem értem mire fel ez a nagy harag irántam, amikor nem írtam semmi sértőt rád nézve. Ebből is meglátszik, hogy milyen szubjektív látásmóddal vagy megáldva . Te nem ezek természetes okait kutatod, hanem gyenge sztorikat gyártasz az idegenekről már elnézést!

2014. aug. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ami a kérdésben olvasható, arra az a válaszom, hogy minden igaz: ide látogatnak, egyes fajok figyelnek bennünket valamilyen formában, és sokakat el is vittek. Akik ezekben nem hisznek, azokkal nem tudok mit kezdeni, mert nem lehet őket meggyőzni úgysem.
2014. aug. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Rosszalkov!


Én egyáltalán nem haragszom... sőt köszönöm, h

megosztottad a gondolataid..:)


Amúgy nem értelek!

Én nem gyártottam történetet, hanem kérdeztem!

DE ez már bőven nem a téma úgy, hogy minden jót!

2014. aug. 21. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!