Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet, hogy :mikrohullám,...

Lehet, hogy :mikrohullám, nyomtatott áramkör, lézer, hologram, száloptika, a mikroprocesszor vagy az éjjellátó, ezeket az UFO-ból szereztük?

Figyelt kérdés

Philip J.Corso ezredes „A roswelli titok” című könyve szerint a Roswellben lezuhant UFO maradványit tanulmányozva tett szert az emberiség ezekre a találmányokra : mikrohullám, nyomtatott áramkör, lézer, hologram, száloptika, a mikroprocesszor vagy az éjjellátó,


mind-mind a földönkívüli kincsek lemásolásából ered. Az igazán merész elképzelések szerint az Egyesült Államok kormánya (esetleg más kormányok is) hivatalos és alárendelt kapcsolatban áll egy vagy több idegen fajjal, bolygónk gyakorlatilag megszállás alatt áll. Sőt vannak emberek, akik abban hisznek, hogy maga George W. Bush - többek közt az angol királynővel együtt - reptoid, azaz hüllőféle idegen, legalább félig. A tanácstalanul fantáziáló szerzők némelyike eljutott odáig, hogy a kormány nem is akarja eltussolni az ufóügyet: az ufóügy maga az eltussolás. Mert van valami még borzasztóbb. Írja : [link]


[link]


Én csodálkoztam ezen, de lehetséges, hogy ez valóban így van? Ezeket az UFO roncsaiból szereztük ? Hallottam olyat is ufómagazinból, hogy a GPS és lopakodó teknológiai is idegen vívmány és ők adták nekünk cserébe, annak hogy embereket rabolgathatnak el. Ezek mennyire fedik a valóságot?


2014. szept. 2. 17:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Annak idején a kerék vagy a könyvnyomtatás is hihetetlen technikai fejlődés volt, mégsem említi senki hogy az ufók találták volna ki.
2014. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ezek hosszú évszázadok, évezredek alatt feljlődtek ki, de ezek az ufós dolgok pár évtized alatt a semmiből. Ezen elgondolkodtam.
2014. szept. 2. 17:38
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Semmiből? Ha a modern számítástechnikát nem Neumann Jánostól számítjuk, akkor az is több évszázados fejlődés eredménye. Visszamehetünk Voltáig, Faraday-ig is. Vagy még régebbre. Ókori görögök ismerték a statikus elektromosságot. Több kultúra használta a kettes számrendszert.

Az üveget sem tegnap találták fel (szilícium)


Szóval ez a kerekes dolog nagyon is jó észrevétel.

2014. szept. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Miért, úgy gondolod erre nem vagyunk egyedül képesek?
2014. szept. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"Hallottam olyat is ufómagazinból, hogy a GPS és lopakodó teknológiai is idegen vívmány és ők adták nekünk cserébe, annak hogy embereket rabolgathatnak el. Ezek mennyire fedik a valóságot?"


Ha az ufók tényleg ennyivel fejlettebbek lennének akkor miért lennének rászorulva arra, hogy technikát adjanak nekünk, hogy elrabolhassanak pár embert?

2014. szept. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

"Miért, úgy gondolod erre nem vagyunk egyedül képesek?"


Én nem lennék rá képes !

2014. szept. 2. 18:22
 7/19 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Pistike meg nem képes fára mászni.

De azért ugye ő sem hiszi azt, hogy a többi gyereket az ufók rakták fel a fára...

2014. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ilyenekre ember képes rájönni szűk egy évszázadon belúl. Lézer, az irányított fény, de a zelemlápmpa is az mégsem lézer. Száloptika, az mivan ? Üvegszálak egymáson, az mirejó? éjjellátó, az nem messzelátó ? nyomtatott áramkör abba áram megy, meg karakterisztikus függvénye van, de ez minek kell a vezetékbe is megy áram. mikroprocesszor ez a gépben van, az adja a kakaót a videokártyára ezttudom, meg a hologram is tudommi amikor a fény diavetítőszerűen kimegy a levegőbe, csak nem a vászonba.


A videokártyát meg a hologramot még elfogadom de a többi mire jó ? Mi van? Nekem 120 iqúm van, elit gimibe végeztem, most pénzügyi fősulis vagyok és ezeket képtelen vagyok felfogni, a többi ember is ugyanilyen struktúrával rendelkezik az evolúcionális fejlődés által, úgyhogy ne mondjátok, hogy ezek csak úgy pikpakra kipattantak az agyunkból, mert ezt nem hiszem el.

2014. szept. 2. 19:42
 9/19 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"....Nekem 120 iqúm van...."


Nem, semmi, csak kiemeltem a szövegedből, hátha másnak is megtetszik. :-DDD

2014. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Le vagy maradva öcsi. Nekem 128.

Amúgy azért kell a nyomtatott áramkör, mert:

1. Kissebb helyet foglal.

2. Megspórolják a szigetelést, mert a vezető felület nem a levegőben lóg, és így nem is érhet össze, csökken a zárlat lehetősége.

Amúgy pedig a számítógép kifelylődése még volta, tesla, edison, és társaik idelyében kezdődött. Azután már egy majom is tud gépet építeni, ha az alkatrészek megvannak. Csak jó helyre kell rakni.

2014. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!