Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok arról, hogy az...

Mit gondoltok arról, hogy az UFO/Földönkívüli észlelések/látogatások/elrablások. -nevezzük aminek akarjuk- valójában démonok?

Figyelt kérdés
Ma tartja magát sok helyen ez az elmélet, hogy miszerint az ufók démonok lennének és ez a "megtévesztés" kora.

2014. szept. 2. 20:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
bukott angyalok léptek át az anyagi világba
2014. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Caution, ha az UFO jelenség szerinted tudat módosult állapotban, hallucinációként/hamis emlékként magyarázható (én is hallottam már hasonló elméletet), akkor mit kezdjünk az olyan ufó esetekkel, amit radar is jelzett vagy pedig a leszállás nyomot hagyott, vagy az embereken elváltozás volt utána (hajhullás, radioaktív sugárzás) egyszóval fizikai hatásai vannak?


George Adamski"


Jó kérdés, nem gondolom hogy kielégítően meg tudnám válaszolni.

Lehetséges hogy maga a jelenség elektromos, elektromágneses természetű, nem zárom ki hogy intelligenciával rendelkezik, sőt. Én alapvetően a más bolygókról ideutazó humanoid elméletet nem tartom elfogadhatónak, de az UFO jelenséget, hogy valamilyen idegen eredetű jelenség, azt bizonyítottnak gondolom.

Én láttam egyszer egy fehér hengert repülni, fénygömböket ide oda repkedni az égen, és volt egy nagyon furcsa élményem, amit azóta sem tudok mással magyarázni, mint idegen lény észlelést. Ennek ellenére nagyon szkeptikus vagyok a legtöbb ufológiai elmélettel kapcsolatban, valahogy az az érzésem hogy itt valami másról lehet szó, nem tudom miről. Ha nem lennék földhözragatt racionális ember, lehet hogy hinnék az istenekben, ördögökben, és másképp gondolnám, nem tudom. Bár keresztény vagyok, mégis ateista a világnézetem, én a tudományos módsztereket tartom elfogadhatónak, bármi más csak félrevisz.

2014. szept. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ez az outcast c sorozat egész jo!nem?honnan lehet ilyet kitalálni...
2017. ápr. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!