Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » EZ a 2. kérdés ma, és már...

EZ a 2. kérdés ma, és már délután 1 óra van! Ez a kategória mitől ült le ennyire (ezoteria kategória)?

Figyelt kérdés

Régen volt sok jó kérdés, igaz a fele troll volt, meg humor kategória, de sok normális hangvételű kérdés is volt.

Manapság meg szinte semmi!

vagy tényleg igaz, hogy ezt az oldalt a 12-18 éves korosztály látogatja, és most neki a suli a legfontosabb és nem érnek rá ide írni?

Vagy mi ez a jelenség?



2014. szept. 5. 13:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ezen az oldalon sok mocskos gané van, akik nem tudják mire való! Itt azt kérdezel amit akarsz, nem szólhatnak bele!
2014. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
kihal az ezo topik megszüntek az álomfejtések-miért àlmodtam az osztálytársammal, mit jelent ha álmomba megcsókolt,..elmntka trollok nyaralni
2014. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
az a baj, hogy hiába teszel fel egy normális kérdést, jön 20 válasz, amiből jó, ha 1 használható. És akkor inkább már fel sem teszed, mert csak felidegesít a sok bunkó, aki idejár trollkodni...
2014. szept. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Régen én is nagyon sokat nézetem a topicot de aztán unalmas lett, hogy mindig ugyan azok a(nagyrészben troll) kérdések kerültek ki és nem néztem tovább.
2014. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mit jelent a "troll" kifejezés? Ezt hogyan lehet eldönteni egy kérdésről? Úgy, hogy valaki szerint a kérdező csak szórakozásnak, viccelődésnek szánta a kérdést, de mégsem a humor kategóriában írta ki? Nekem erről az is eszembe jutott, hogy a látszat ellenére nem biztos, hogy valaki annak szánja-e, még ha annak is tűnik; ezt nem lehet pontosan tudni. Ez szerintem mindenkinek egy személyes vélemény,e hogy kinek mi a "troll", vagyis az álkérdés, - legalábbis ha tényleg ezt jelenti ez a kifejezés.
2014. szept. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Spilerke ***** válasza:
15 A trollokat nehéz beazonosítani, amit tudunk róluk az, hogy direkt veszekedést szítanak kitalált kérdéseket írnak ki, vagy olyan kérdéseket, amit nem lehet megválaszolni sem alá támasztani semmivel, de szerintem ezek is két részre oszthatóak kezdve a humor heroldoktól egészen a provokatív trollokig. Itt nem az ezotérikus emberekkel van a baj sem a szkeptikusokkal itt másikhoz való hozzáállással van a baj szerintem, ha személyesen beszélnétek, így egymással biztosan verekedés lenne a vége. :D
2014. szept. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!