Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha nem lennének a szkeptikus...

Ha nem lennének a szkeptikus és UFO jellegű kérdések, akkor ez a kategória nem is létezne?

Figyelt kérdés

Egész nap alig van valami ebben a kategóriában, pár kérdés, pár válasz, mindenki csak vár.Ekkor feltűnik az első szkeptikusok erre meg arra mit mondtok vagy csináltok típusú kérdés, vagy egy ufo kérdés, és mindjárt, jön vagy 10-20válasz, a többi kérdésre, meg egész nap csak egy vagy kettő.

Nos , itt a lényeg, akkor ezek szerint ez a két tábor, még sem bírja ki a másik fél nélkül, még ha egymást szidják is.

Véleményetek erről?



2014. márc. 27. 22:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván, ha nem lennének UFO-s kérdések, akkor az UFO kategóriára nem lenne szükség...
2014. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
50%
Az Ezo kategória szórakoztatóbb, mint egy kabaré. Ide szoktam jönni röhögni.
2014. márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
35%
#2: Egyetértek :D
2014. márc. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
62%

Hát valamit félre értesz kérdező.

"a két tábor, még sem bírja ki a másik fél nélkül"


Én kibírnám a szkeptikusok nélkül :DD És akkor talán normálisan is lehetne beszélgetni a témákról, mert a nagy részét csak így elbohóckodják.


Bár ide nem járnak szkeptikusok, inkább gyerekes emberek, akik azt hiszik okosabbak a többieknél és magukat szkeptikusként tüntetik fel. Lásd pl. #2-es válaszoló. Érdekes módon ritkán láttam még "szkeptikustól" normálisan kifejtős választ, mindig csak az ökörködés megy.

Lásd eme példát:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__5512..


George Adamski

2014. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
21%
Dehogynem. Amint a nagyokosok kitalálnak egy újabb világvége-dátumot, jönne vissza Szenthelyi Árpád, diator meg a többiek jajveszékelni hogy reptoid-lumbulábi-guargumi támadás várható, jaj végünk van...
2014. márc. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
21%

#4: Az általad idézett kérdés valóban igen komolynak tűnik... Ha a kifejtős részt elfelejtetted volna elolvasni, akkor csak tekintsd meg a feltüntetett keresőszavakat :D


- Vagy úgy?

- Zümm zümm!

- De miért piros?

- Mert keskenyebb mint nyolc.

- De akkor holnap tegnap volt?

- Dirádó, dáridó, lumbulábi Márió!

- Peersze, majd ha fagy! Vagy nem? Hmm...


Kábé ennyi értelme lenne itt az ezósok beszélgetésének is, ha az általad szkeptikusnak titulált hozzászólók nem böfögnének be néha egy-egy sületlenséget. Így sincs több értelme (mint ahogy az egész kategóriának nincs sok értelme), de így legalább jókat lehet derülni egyik-másik válaszon :)

2014. márc. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
29%

Sceptic :DDDDDDDD


Szkeptikusok nélkül tényleg nem lenne értelme a topicnak, hisz nagyon hamar elég egysíkúvá válna...


- Tegnap este kukázás közben láttam egy nagy piros fényt az égen, mi lehetett?

- UFO volt, egyértelműen, egy földönkívüli űrhajó.

- Hmm, és melyik faj lehetett?

- Szerintem a reptoidok vagy a krixkraxiak, az ő hajóik világítanak vörösen.

- Nem emlékszem rá hogy értem haza, mi történhetett ezután?

- Szerintem elraboltak és kísérleteztek rajtad, vagy kinyitották a csakráidat.


- A házban tegnap egy fura fehér alakot láttam, mi lehetett az?

- Szellem, mi más lehetett?


- Ha sokat nézek Twilightot, átváltozhatok vámpírrá?

- Igen, és többszáz évig fogsz élni, a napsütéstől viszont azonnal megdöglesz.


- Az újságban azt olvastam, hogy egy különös, groteszk lény tűnik fel újra és újra Kiskunlacháza közelében, szeritetek is az Érmelléki Kuglófember az?

- Egészen biztosan az, kétség sem férhet hozzá.


- Azt álmodtam, hogy az öcsém orrára propeller nőtt, elkezdett zümmögni és brummogni, majd hirtelen átváltozott Messerschmitt vadászgéppé, én meg Spitfire vadászgéppé változtam át hirtelen, és legyőztem őt! Ez mit jelenthet?

- A Messerschmitt német repülőgép álombéli jelentése nagy gazdagságot és örökséget jelent. A Spitfire típus mint álomszimbólum azonban váratlan kiadást jelent, mely jelentősen kihat anyagi helyzetedre.


Ja, szóval kicsit mókás lenne az ezó topic szkeptikusok nélkül...

2014. márc. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

"Ja, szóval kicsit mókás lenne az ezó topic szkeptikusok nélkül..."


megszűnnének a mókás kérdések abban igazad van, mert ezek javát, ahogy többször is pár kitiltott, és azóta újra regisztrált tag már elismerte.


de itt egy közülük, aki csak szórakozni jár ide...


"Az Ezo kategória szórakoztatóbb, mint egy kabaré. Ide szoktam jönni röhögni."

2014. márc. 27. 23:18
 9/26 A kérdező kommentje:
megszűnnének a mókás kérdések abban igazad van, mert ezek javát, legtöbbször szkeptikusok írják ki, ahogy többször is pár kitiltott, és azóta újra regisztrált tag már elismerte.
2014. márc. 27. 23:20
 10/26 anonim ***** válasza:
33%
Már bocs, de egy komolytalan, vicc kategórián belül felmerülő kérdéseken tényleg jókat lehet szórakozni :) Ne sajnálj már néhány mosolyt a megfáradt jómunkásemberektől, akik nap mint nap a vízbű veszik ki a zoxigént :)
2014. márc. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!