Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A NASA szerint "a Hold úgy...

A NASA szerint "a Hold úgy kongott, mint egy harang"! Ebből mi más következne, mint az, hogy egy mesterséges űrbázis?

Figyelt kérdés

Egyrészt sok anomália van a holdon [link] Ezek egyike, a hold kongása egy haranghoz hasonló. A harang belseje üres, kívűl egy erős, nagy védettséget adó fémréteg védi. A Hold is így kongott, lehet igazuk van, a szovjet tudósoknak, akik szerint a Hold egy űrhajó ?


-


1953.-ban készülthiteles kép egy eros fényfelvillanásról

A NASA, 1969 novemberében 1 tonna TNT-nek megfelelo energiával nekiütköztettek egy modult a holdnak. Akisérlet megfigyeloi azt mondták: „A hold úgy kongott, mint egy harang.”


Mariuce Ewing a szeizmikus kísérlet egyik vezetojének, sajtótájékoztatón tett nyilatkozatából: „Hogy ez mit jelent, azt most inkább nem értelmezném, de olyan volt, mintha valaki megütött volna egy harangot a templomtoronyban, és az ütéstol az további 30 percig kongott volna.”


Késobb egy 11 tonna TNT-nek megfelelo ütköztetésnél a NASA szerint a hold úgy reagált mint egy gong. Folyamatosan rezgett 3 óra 20 percen keresztül egészen 25 mérföldes mélységig.


Khen Jhonson, aki az Apollo program idején az Adat és Fotó Ellenorzo Részleg vezetoje volt, nyilatkozta errol a kísérletrol: „Nem csak kongott, hanem olyan módon hullámzott, mintha gigantikus rezgéscsillapító merevítés lenne a belsejében.”


A sok megmagyarázhatatlan tény kapcsán, egyre többen vetik fel a belül üres hold elméletét. Ez esetben megmagyarázható a pályája, a becsapódásokat követo rengés, és az a földrajzi (holdrajzi) adottság, hogy a holdkráterek mélysége limitált.


Csupán a keletkezése marad homályban [link]


-


Akik kíváncsiak a NASA eredeti bizonyítékára, azok a NASA oldalán megkapják


HOLD kongásának analízise NASA dorrásból, miszerint az kongott mint egy harang 4


"Furthermore, shallow moonquakes lasted a remarkably long time. Once they got going, all continued more than 10 minutes. "The moon was ringing like a bell," Neal says."

[link]


vagy


"It occurred at 8:09 p.m. EST, April 14. The S-IVB struck the Moon with a force equivalent to 11 1/2 tons of TNT. It hit 85 miles west northwest of the site where the Apollo 12 astronauts had set up their seismometer. Scientists on Earth said, "the Moon rang like a bell."


[link]


de


[link] "4. The Puzzle of Why the Moon "Rings" like a Hollow Sphere When a Large Object Hits It: During the Apollo Moon missions, ascent stages of lunar modules as well as the spent third stages of rockets crashed on the hard surface of the moon. Each time, these caused the moon, according to NASA, to "ring like a gong or a bell." On one of the Apollo 12 flights, reverberations lasted from nearly an hour to as much as four hours. NASA is reluctant to suggest that the moon may actually be hollow, but can otherwise not explain this strange fact. "


"It seems much easier to explain the nonexistence of the moon than its existence."



2014. szept. 8. 16:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
28%
Az is lehet, hogy egy űrbéli Templomharang amiből ugye egyértelműen az következik, hogy Isten létezik.
2014. szept. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 Spilerke ***** válasza:
75%
Aki itt teljesen feleslegesen beszél az te vagy. A Hold nem az üresség miatt kong max a fejed, mert az arcoskodáson kívül nem értesz te semmihez tudományos képesítésed pedig abszolút nincs, csak egy arcművész vagy. A hold alapvetően egy nagy fémgolyó már az beindítja a rezgés, ha valami a földbe csapódik mondujuk egy kisebb meteor, vagy a földhöz csapódó űrkomp. A szeizmográf ezeketa a rezgéseket tudja érzékelni, ha közel van a rezgésponthoz, amit aztán elküldd a NASA-nak, de a holdon a alapból vannak földmozgások, tehát a Hold nem lehet mesterséges űrbázis, márcsak azért sem mert vannak ott vulkánikus tevékenység, de te biztosan tudod mit jelent ez hiszen tudományos képesítésed van.
2014. szept. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 Rubicon87 ***** válasza:
66%
Csak egy kérdés kérdező. Ki volt a tanú, és hogy hallhatta a "kongást"?
2014. szept. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 A kérdező kommentje:

"Csak egy kérdés kérdező. Ki volt a tanú, és hogy hallhatta a "kongást"?"


Tudósok, főállású NASA alkamazottak. Ez nem kielégítő számodra? Vannak mérési eredmények az archívumban.


"A hold alapvetően egy nagy fémgolyó már az beindítja a rezgés, ha valami a földbe csapódik mondujuk egy kisebb meteor"


Ebben egyetértek, valóban egy nagy fémgolyó, de sajnos a tudományos oldalak nem ezt állítják ! Írd meg nekik te is, hogy az fémgolyó. Tudnillik, ha fémgolyó akkor az átlagsűrűsége révén belül üregesnek kell lennie és ez magyarázat a korgásra is. Ha belül üreges, akkor az nem lehet természetes, csak MESTERSÉGES égitest ! Feltételezem, hogy hüllőszerű idegenek építették.


"mert az arcoskodáson kívül nem értesz te semmihez tudományos képesítésed pedig abszolút nincs, csak egy arcművész vagy. "


Ugyan nekem van tudományos képesítésem veled ellenétben, azonban ezzel nem kérkedek, nem hivatkozok bizonyítékként erre. Látod, hogy bár nekifutottál,annak hogy cáfold az elképzelésem, ellenben alátamsztottad azt :-P Ez nem baj, csak ne arrogánsan tennéd :D

2014. szept. 29. 17:32
 25/83 Spilerke ***** válasza:
90%

Már megint arcoskodsz a butaságod ellenére, az előző válaszomban kérdeztem, hogy ha a Hold mesterséges űrbázis miért vannak a Holdon vulkánikus tevékenységek, de válasz helyet, megintcsak felesleges dolgokat hoztál fel.


Én a kőzeti összetevői miatt hívom fémgolyónak, de a Hold kőzeti összetevői a víz hiányt leszámítva megegyeznek a Föld kőzeti összetevőivel, és nem győzöm mondani, hogy az anyagban történő rezgés, vagy ahogy te hívod kongás sem számít különösebben egyedinek. Ilyen alapon bármelyik égitest lehetne üreges, esetleg mesterséges űrbázis, még akár a Föld is :P


Ha nekem nem hiszel higgyj a barátnédnak a wikinek: [link]


"Ugyan nekem van tudományos képesítésem veled ellenétben, azonban ezzel nem kérkedek, nem hivatkozok bizonyítékként erre. Látod, hogy bár nekifutottál,annak hogy cáfold az elképzelésem, ellenben alátamsztottad azt :-P Ez nem baj, csak ne arrogánsan tennéd :D"


Ja. Persze neked biztos alanyi jogon jár a diploma :D Nem tartom magamat okosabbnak bármelyik más átlag embernél, de itt a hülyék paradicsomában kész Einstein vagyok, mert itt az átlag ember is lehet szuperintelligens ^^

2014. szept. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 Rubicon87 ***** válasza:
77%
Kérdező. miért gondolod hogy ebből csak az következhet hogy ez egy űrbázis. hm??
2014. okt. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 Rubicon87 ***** válasza:
77%
Nos kedves kérdező. Mi a válaszod?
2014. okt. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 A kérdező kommentje:

Rubicon87 abból, hogy NASA tudósok azt állítják, úgy kongott, mint egy harang, az következik, hogy az összetétele is ilyen. Azaz egy nagy sűrűségű köppeny védi a belül üreges égitestet


A wikiből felesleges linkelni, mert a holdra nem fúrtak le, fogalmunk sincsen milyen rétegek alkotják, teljesen hipotetikus ez a része


A vulkanikus tevékenységet lehet mesterségesen előidézni, forró magmát nyomnak ki csöveken a felszínre.

2014. okt. 11. 17:53
 29/83 anonim ***** válasza:
92%

Ez nekem kicsit gyAloggaloppos okfejtes.A Hold kong, tehat üreges. H üreges csak femböl lehet, ha femböl van csak ürallomas lehet. Logikus es megkerdöjelezhetetlen.

Kedves kerdezö, ha tudomanyos kepesitesed van ( kivancsi volnek milyen) es szakember vagy, akkor miert nem a szaklapokba irsz erröl cikket, miert a gyk-n gyözködöd a tudatlan tömeget?

2014. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 Rubicon87 ***** válasza:
77%

Kedves kérdező. Nettó hülyeség amit írsz. Remélem te is tudod. Nagyon remélem hogy nem gondolod komolyan. Legközelebb pedig ha lehet akkor olvasd is át az általad linkelt forrásokat, mert benne van a válasz


[link]


hajrá

2014. okt. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!