Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Írnátok valós UFO élményeitekről?

Írnátok valós UFO élményeitekről?

Figyelt kérdés
Lehetőleg csak valós vagy annak vélt élményekről írjatok ha lehet.:) Nagyon érdekel engem ez a téma. A szkeptikusok véleményére meg nem vagyok kíváncsi!

2014. szept. 19. 18:08
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
53%

Engem elraboltak kétszer is.

De csak egyszer vittek vissza.

2014. szept. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Egyszer láttam valami fényt és különösen éreztem magamat,mintha kiesett volna valami az életemből,valószínűleg idő,de egyszer rá fogom szánni magamat egy hipnoterapeutához megyek hogy elmeséljem vajon mit is láthattam?

Lényegében egy űrhajó,mikor felveszi a fénysebességet a ski-fi filmekben,na ezt a csillagszerű fényt láttam és valami különös hangot.

A feleségem is látta de ő nem akar róla beszélni,valamiért tereli a témát!

De egyben biztos vagyok hogy nem természeti jelenség volt és nem is emberi jármű vagy hasonló.

Majd szerbia NATO bombázásakor láttam egy narancssárga gömböt repülni,és még egy alkalommal mikor kitört az öbölháború az este egy rakétaszerű dolog szállt Iraq irányába,de ezt az esetet felkapta akkor a magyar média is!

2014. szept. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
Ezt úgysem fogja elhinni senki, de akkor is leírom :D Amikor kicsi voltam... kb 20 évvel ezelőtt láttam egy kerek repülő mizét. Nem mozgott egy helyben állt pár másodpercig, aztán elindult egy irányba és rögtön eltűnt. Körben kerek lámpái voltak. Pontosan úgy nézett ki, mint a legtöbb újságban a csészealjnak hívott unidentified flying objectes képek.. :D Írtó szkeptikus vagyok, nem hiszek az ilyesmiben sem a szellemekben, semmilyen ezoterikus dologban... Hogy mi volt az én nem tudom, de ezt láttam és kész...
2014. szept. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Egyik haverommal egy este láttunk kerek fényes köröket az égen. 13-14 évesek voltunk.

Elkezdtük lövöldözni csúzlival. de semmi reakció, aztán kihoztuk az apja légpuskáját (minden gyerek álma a -dupla rugós slavia;-) Pár lövés után eltűntek. azóta nem láttam hasonlót.

2014. szept. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Parkourozok és a legjobb barátommal aki szintén parkourozik, esténként szoktunk tetőzni. Felmászni, lemászni stb. Egyszer éjszaka minden a megszokott módon ment. Kiültünk a tető szélére. Ő háttal ült nekem. Felnéztem az égre és egy csillagnál kb 4x nagyobb zöld fény egyenletesen siklott az égen. Elfordítottam a fejem, hogy szóljak a barátomnak de mire visszafordítottam addigra már nem volt ott. Annyira besz*rtam, hogy egyből mentem haza :D De nem ez volt az első azonosítatlan repülő tárgy. Pl egy éjszaka kb 5 olyat láttunk, hogy volt egy csillag, állt egyhelybe, majd elindult és eltűnt. De pl olyan is volt ami elkezdett pattogni az égen és úgy tűnt el. És ilyet nem csak aznap este láttam. Ilyen mozgó csillagot sokszor láttam. Legelőször mikor apámmal horgászni mentünk. Ő is látta.
2014. szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Nekem is van de nem akarom leírni. Nem mert borzasztó hanem egyrészről vannak olyan élőlények a földön amiket nem ismernek. Másrészt láttam ufót, nem csészealjat, olyat csinált amit a mai kor csak "majd egyszer hátha" emleget. És mondom nektek, azt ember csinálta, nem ufó!
2014. szept. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Spilerke ***** válasza:
33%

Amíg ti idegen csészealjnak hívjátok az UFO-t, én azt azonosítatlan repülő tárgynak nevezem.

Amíg ti UFO-s elrablásról beszéltek és ufoval való találkozásról, én azt alvásparalízisnak hívok és hamisemlék szindrómának.

Amíg ti a problémamegoldást a csillagoktól várjátok el és vudu varázslattól, asztrológiától, ufóktól stb. Én addig két lábbal állok a földön, mert valakinek azt is meg kell tennie.

2014. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
Akkor te nagy király vagy utolsó...
2014. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Az, a gatyámba!
2014. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Ozmium42 ***** válasza:
31%
Egyszer láttam egy tárgyat repülni az sötét égen, és nem tudtam, hogy repülő-e, vagy műhold -> azonosítatlan légi tárgy.
2014. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!