Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Írnátok valós UFO élményeitekről?

Írnátok valós UFO élményeitekről?

Figyelt kérdés
Lehetőleg csak valós vagy annak vélt élményekről írjatok ha lehet.:) Nagyon érdekel engem ez a téma. A szkeptikusok véleményére meg nem vagyok kíváncsi!

2014. szept. 19. 18:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Valami furcsa vonzódást érzem az ég egy része felé,de nem tudom melyik csillag vagy univerzum felé,de valahogy mindig más fele kell néznem és különös jó érzés fog el ha megtalálom azt a pontot.Mindig is azt éreztem hogy nem földi vagyok és valami céllal lettem ide küldve a földre.
2014. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
89%
Nagymamám aki sajnos már nem él, mesélte menyének anyukámnak a következőt. Mikor gyerek volt, a falunk beli utca kereszteződés felett egy gömb tárgy jelen meg. Kb 3-4méter magasan. Ugye ekkor még technikai vívmány, tv, telefon, nem volt. Az emberek oda gyűltek, órákig nézték, közben aki megunta hazament. Eljött az este, gyertyát nem pazarolták, stb. Az emberek el mentek aludni. Reggel meg már nem volt ott, és soha többé. Tanulság:akkoriban még nem voltak szívbajosak az emberek :D
2014. szept. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Engem meganálszondáztak a reptoidok. :(
2014. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Én már láttam többször is furcsa dolgokat, tavaly egy esetet le is írtam, ahol természetesen instant le is lettem hülyézve:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__4615..


Azóta idén nyáron láttam megint hasonló fényeket, csak most nem alakzatban repült, hanem egyedül. Más is volt velem, ő is látta és ő sem értette, hogy mi lehet az. Ahhoz túl gyorsan ment, hogy műhold vagy polgári gép legyen.


Máskor láttam olyant, hogy szépen lassan repült valami és hirtelen elhúzott, egy csíkot hagyva maga után; megint máskor olyan volt, hogy repült szépen a pont, egyszer csak egy innen nap méretű dolognak látszó valami megjelent és el is tűntek mind a ketten.


Én azt vallom, hogy ha az ember érdekes dolgot akar látni, elég kimenni valamelyik este és nézni az eget pár percig. Garantáltan látsz valamit ami fura.

2014. szept. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Az előzőekben írt valaki mozgó csillagokról , én két éve láttam először igaz addig nem is figyeltem az égboltot .

Nem ritka jelenség hetente min.háromszor látok ilyet de fogalmam sincs , hogy mi lehet . Mikor meglátja az ember

olyan mint bármelyik csillag csak egyenletes sebességgel halad egy irányba és ha elmegy egy valódi csillag előtt akkor látható tökéletesen , hogy a föld légkörében halad . Megköszönném ha megírná valaki , hogy mi lehet , természetesen nem repülőgép mert azt simán felismerem a hangjáról és a villogó fényről .

2014. szept. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

"olyan mint bármelyik csillag csak egyenletes sebességgel halad egy irányba"


egy műholdalt láttál, amin tükröződik a napfény


ajánlom mindenki figyelmébe az alábbi cikket

[link]

2014. szept. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

és megint lepontoztatok... Ennyire retardáltnak néztek, hogy nem nézem meg egyből Flightradaron a repülőket, vagy egy másik oldalon, hogy éppen milyen műhold jár felettünk?


Nem is értem, hogy mi értelme van ennek a kategóriának, komolyan.

2014. szept. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Gondoltam , hogy műhold lesz a válasz arra , hogy mit nézek én mozgó csillagnak .Nekem is ez volt az egyetlen logikus magyarázat de két dolog szerintem ezt kizárja . Mindig állandó erősségű fénye van nem mint ami tükrözi a napfényt vagy csak fel villan , sokkal inkább saját fény forrása van . Egy alkalommal pedig hosszú egyenletes mozgás után , szemmel alig követhető oldal majd előre ugrások után egy villanással eltűnt . Nem tartom félelmetesnek , akár egy még titkos földi technológia is lehet .
2014. szept. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

22 évvel ezelőtt történt velem. Reggel felkeltem az ágyból,néhány lépést tettem,majd önkéntelenül megálltam néhány pillanatra. Állás közben megszólalt egy kimért emberi hang a fejemben:”írasd a legközelebbi iskolába”.Majd ezután önkéntelenül folytattam a járást.Néhány másodperc múlva eszembe ötlöttek emlékek:szemkontaktust tartok egy nagy,sötét szemmel és azt mondom /nem szájjal,sokkal könnyebben,pontosabban/:”Megtiszteltetés számomra,hogy találkozhatok vele”.Közben van egy kis képzavar,megpróbálhattam kitalálni,hogy kik ők:”istenek?”.Nem értette,képzavar volt,én is zavarban vagyok,hülyének nézhetnek. Azt kommunikálta,hogy segítségre szorulnak,bajban vannak. Én nagyon örülök,hogy segíthetek,készségesen hagyom /a vizsgálatot? lefekszem valahová?/. Ők nagyon szeretnek és ez a szeretet olyan,amit a földön nem érezni,sajnos csak 2 alkalommal tudtam visszaidézni annak idején.Szeretnének nekem segíteni,mert tudják,hogy van egy problémám. Igen,abban az időben volt az egyik fiam 6 éves és nem tudtam,melyik iskolába írassam.”Miért,különbözőek az iskolák?”-kérdezték..Én:”Van közelebbi,van távolabbi”.Csak ennyit tudtam zavaromban és nagyon nagy csalódást éreztem,mert rájöttem,hogy nem tudnak mindent.

A történethez hozzá tartozik,hogy a férjem másnap,miután elmondtam az élményemet elmondta,hogy látta elalvása előtt a redőnyön keresztül egy forgó kék színű tárgy körvonalait a redőnyön átszűrődni. A hálószobánk ablaka az utcára nézett,akárcsak mellette a három óvodáskorú fiam ablaka.

Rövidesen családi házba költöztünk.Néhány év múlva az annak idején iskolába készülő fiamnak volt egy álma,amiben látott az udvaron egy UFO alakú objektumot az ablakon kinézve. Két alak haladt az UFO alakú tárgy mellett úgy,hogy hol eltűntek,hol megjelentek. Emlékszik,hogy csokit,egy Sport-szeletet nyújtottak felé/úszó edzésen kapott az edzés végén annak idején Sport-szeletet,ha jól úszott/. Csak felnőtt korában mesélte el ezt az esetet nekünk,amikor én is sokszor beszéltem az élményemről. Biztos vagyok abban,hogy az "Írasd a legközelebbi iskolába" számomra meghagyott üzenet tette lehetővé,hogy fel tudjak idézni hozzá kapcsolódó emlékeket.

2016. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

kétszer is;

egyszer mikor wécén a csészében lett egy kaki

egyszer pedig akkor, amikor felébredtem egy meggyfa alatt részegség után

2019. jan. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!